register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ratastega tööriistakäru  
Poster Message
madis
Ratastega tööriistakäru
Tre !

Soovitage head brändi, mida saab ka kusagil poes näpuga katsuda.

Tahaks ratastel, sahtlitega, sangaga tööriistakappi mis kannatab liigutada mööda tootmispinda (hooldusmehele).

Balti Bolt müüb toredalt odavat kraami aga noh need on rohkem statsionaarsed ja kergete asjade jaoks ;)

Eelistaks tühja, komplekteerin ise.
24.01.2019 at 11:38 1 edit. Last edited 24.01.2019 at 11:38 by madis
dodge525
Ratastega tööriistakäru
quote:
madis: Tre !

mida saab ka kusagil poes näpuga katsuda.

Tahaks ratastel, sahtlitega, sangaga tööriistakappi mis kannatab liigutada mööda tootmispinda

Eelistaks tühja, komplekteerin ise.
Mina enda oma võtsin k-rauta oma, selline sinine, sahtlid avanevad täielikult, ratastel lukustus peal, kaks neist keeravad. Kindlasti on ka paremaid võibolla ka odavamaid
võid ka siit vaadata https://www.tooriistamarket.ee/et/otsing/tööriistakäru
24.01.2019 at 12:42
max
Ratastega tööriistakäru
Mina ostsin KS Toolsi Ecoline Stokkerist, oli vist parim hind, kui täiesti suvalised hiinlased välja jätta. Asja ajab ära, aga kui Toptuli oma kõrvale panna, siis on ikkagi käkk, nagu tõenäoliselt kõik odava(ma)d. Väikesed asjad, mida muidu tähele ei pane, nt sahtel tuleb kinni lükata, mitte ei jookse ise kinni jne. Seda vahet tunneb ainult näppides. Asja ajab ära ja võib isegi rahul olla, kui paremaga võrrelda pole :)
24.01.2019 at 14:49
Pedaal
Ratastega tööriistakäru
Knokes oli Stanley kärusid mitmeid näidiseks.
24.01.2019 at 15:47
emty
Ratastega tööriistakäru
motonetis oli ka paar kasti, kyll aga sisustatud...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
24.01.2019 at 17:00
charger
Ratastega tööriistakäru
ESPAKis on Bacho omad olnud, Tööriistamarket oma IKH asjadega, Stokkerist saab ka midagi, eks pead oma silmaga üle käima
24.01.2019 at 19:31
ramman
Ratastega tööriistakäru
Motoralist saab ka kärusid, nii tühje, kui ka komplekteerituid. Samuti peaks olema Würthist miskit saada. Hindade osas jään vastuse võlgu. Aga Würthi kärul on üks hea omadus, ainult üks sahtel saab korraga lahti olla. See sellepärast, et kui mitu raskete asjadega sahtlit korraga lahti teha, siis lihtsalt kukub kummuli.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
24.01.2019 at 20:24
dodge525
Ratastega tööriistakäru
quote:
ramman: kui mitu raskete asjadega sahtlit korraga lahti teha, siis lihtsalt kukub kummuli.
Seda jah, olen ka ise kogenud ning olenevalt töömehest, oleks selline võimalus täiesti arvestatav hea omadus, samas kui korjad kõik asjad kokku(ja õnneks midagi katki just ei lähe) siis jääb elu lõpuni meelde :D, minul õnnestus poole kalde peale sellega saada, kui raskemad sahtlid olid lahti, päästis see et rattad olid lukus.
24.01.2019 at 22:19
margus61
Ratastega tööriistakäru
Mul kiri 'Wisent' käru peal. Kunagi vist Bauhausis Lasnamäel oli soodukas ja sai pikemalt uurimata ja võrdlemata autosse tõstetud, kuna oli just vaja.
Sahtlid jooksevad kergelt, kui üks lahti, siis lukustab teised kinni. Täitsa väärtustan seda funktsiooni, kuna vihkan mingite probleemsete asjade meelespidamist, millele on lihtne tehniline lahendus.
Parajalt suured rattad, 2 paigal, 2 keeravad ja lukustatavad, lai käepide kärutamiseks.
Peal ja sahtlite põhjas kummimatid (need on otstarbekas nt. kahepoolse vaibateibiga fikseerida).
Aktiivsesse kodukasutusse piisav kvaliteet.
25.01.2019 at 09:17
hents99
  
Ratastega tööriistakäru
Facom...kvaliteetne, rattad liiguvad hästi. Ilmselt tuleb tellida...
Olen kasutanud eelkõige odavamaid (Poola/Hiina kompunnid) vaid hinna tõttu.
Vahe on ikka sees, tuntav vahe. Kasvõi heli sahtli sulgumisel...rataste laagerdus, pidurisüsteem.
Hobikorras kestab vast iga bränd kui vahel tööriistu puhastada ja muidu heaperemehelikult kohelda.

Ma ostsin aastaid tagasi Asta nimelise hiinaka tööriistakäru antehnika.eu poest.
Siiani ok konditsioonis. Käru koos tööriistadega maksis ca 500 eurot.
Kõvasti asisem kui mannesmann vms päris saast.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
25.01.2019 at 10:08 1 edit. Last edited 25.01.2019 at 10:26 by hents99
madis
Ratastega tööriistakäru
Toptul läheb niisiis korralike kirja ?
27.01.2019 at 13:53
max
Ratastega tööriistakäru
quote:
madis: Toptul läheb niisiis korralike kirja ?
Jah, minu hinnangul küll. Mõned heavy duty töökojad kasutavad kah neid. Hind on minu arvates väga hea nende kvaliteedi kohta (komplekteeritud käru puhul).
28.01.2019 at 13:21
Indrek
Ratastega tööriistakäru
Kui hind ei ole takstuseks www.beta-tools.com
Kunagi müüs Eestis MG Auto.
31.01.2019 at 17:54
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ratastega tööriistakäru  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.