register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge RAM kastikas   1 2  
Poster Message
silverado
Dodge RAM kastikas
Tere. Olen paar päeva toreda kastika omanik.Bensiin 5,9l nelikvedu, raha aitab kokku hoida gaasiseade. Esmamulje on hea, 2002 toodetud, 2014 Eestisse jõudnud. Paistab, et on natuke tõstetud, taha üks vedruleht juurde pandud, ongi hea, maal ikka vaja midagi rasket vedada. Roostet ei ole, hooldatud on ka piisavalt, vist. Korrosioonitõrje teen kevadel ära, kui keegi oskab parimat soovitada, siis olen suur kõrv. Üks mure on, tuba ei lähe soojaks. Otsin termostaadi ja loodan, et saab mure lahendatud. Sõidumõnu on kirjeldamatu. Sai proovitud igasugu rangereid ja isuuzusid, aga kuna ennem oli peres diisel Silverado kastikas, siis saate isegi aru, miks selline valik sai tehtud.
28.02.2019 at 21:05
kaedoo
 
Dodge RAM kastikas
Palju õnne. :)
Katsu soojendusradika voolikuid, kui üks jahe siis radika viga(või kraan/klapp). Termostaadi viga siis kui mootori üldine temperatuur madal. Nii arvan mina isiklikult. :beer
28.02.2019 at 21:14
silverado
Dodge RAM kastikas
Tänan, mootori temp madal jah. Loodan, et viga termostaadis. Äkki tohib ühe küsimuse esitada? Ma pidev http://hardrocklaager.ee/ külastaja ja näinud seal igast meerikamaa liikureid, et äkki võiks edaspidi koonduda ja saaks hea musa kõrvalt ka vahetada tehnilisi tähelepanekuid oma välismaa liikurite kohta.
Päikest!
28.02.2019 at 21:44
kjoll
Dodge RAM kastikas
quote:
silverado: Tänan, mootori temp madal jah. Loodan, et viga termostaadis. Äkki tohib ühe küsimuse esitada? Ma pidev http://hardrocklaager.ee/ külastaja ja näinud seal igast meerikamaa liikureid, et äkki võiks edaspidi koonduda ja saaks hea musa kõrvalt ka vahetada tehnilisi tähelepanekuid oma välismaa liikurite kohta.
Päikest!

Mulle korduvalt seal ligi astutud, kui auto juures toimetanud/õlle libistanud. Ei ole kedagi ära ajanud.
Huvilised alati teretulnud.

____________________________
Chrysler Stratus Cabriolet 2,5 2000
Chevrolet Astro 4,3 1990
Pontiac TransSport 3,8 1995
28.02.2019 at 22:28 1 edit. Last edited 28.02.2019 at 22:30 by kjoll
silverado
Dodge RAM kastikas
Masinal ühtegi juhendit kaasas pole aga hirmsasti tahaks teada, kuidas teda hoida ja hooldada. kumba raamatut rockautost soovitate või oleks lihtsam midagi netist alla tirida? Vihjeid?
HAYNES 30042 või CHILTON 20405??
08.03.2019 at 14:09
Vanaisa
  
Moderator
Dodge RAM kastikas
mõlemad suht sama saastad. põhiosas peavad paika, peensuseid neis pole. Otsi pigem tehasemanuaal ebayst või kuskilt mujalt.
Kasutaja manuaal näitab ka põhiasjad ära, nagu õlid-vedelikud-pirnid jms.

Edit:

2002 FSM
08.03.2019 at 14:39 1 edit. Last edited 08.03.2019 at 14:46 by Vanaisa (Moderator)
emty
Dodge RAM kastikas
https://www.kriso.ee/dodge-pick-ups-2002-2008-full-db-9781563927423.html

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
08.03.2019 at 14:44
silverado
Dodge RAM kastikas
Aitäh, Vanaisa! Nüüd on lugemist kauemaks. Hea on teada, millest RAM koosneb ja kuidas kokku-lahti käib.
08.03.2019 at 18:57
kaedoo
 
Dodge RAM kastikas
Tegelikult täiendavad teineteist, jutt võib olla sama aga CHILTONis udused pildid ja skeeme oli vist vähem. Ma taastasin autot mõlema abil, pole ju suur summa. :beer
08.03.2019 at 21:30
Astro-97
  
Dodge RAM kastikas
Õnne uue liikuri puhul !!! :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
09.03.2019 at 18:59
modern
Dodge RAM kastikas
Nael kummi ja muretut kulgemist!
09.03.2019 at 20:28
silverado
Dodge RAM kastikas
tänan heade soovide eest, aga tuba ei lähe soojaks. Vahetasin termostaadi ära, aga ei midagi. Puhub leiget õhku. Tuppa tulevatele voolikutele on igasugu kolmikuid vahele pandud ja paistab, et see on seotud gaasisüsteemiga. Voolikud ise on soojad, kuid pehmed, nagu oleksid tühjad-ilma tosoolita. Kelle poole nüüd pöörduda?
19.03.2019 at 09:51
kaedoo
 
Dodge RAM kastikas
Soojendusradika või kraani poole mis laseb sinna jahutusvedeliku. :) Kui mõlemad lõdvad siis ei pääse piisavalt vedelikku sinna. Samas on soojad? Kas mootori töötemp tõusis normi ?
19.03.2019 at 21:02
silverado
Dodge RAM kastikas
välismaa foorumist leidsin arutluse blend doorist, paistab ikka mingi elektri jama olevat. :(
19.03.2019 at 22:25
kareelius
Dodge RAM kastikas
Ise vahetasin kunagi sama kerega ramil salongiradika, alles siis hakkas sooja tulema. Väga tüütu töö nagu armatuuri eemaldamine alati on. Kliima tühjaks-täis, armatuur maha-peale, päev graazis ja natuke veriseid nukke on märksõnad. Ise tegin mingi venna video järgi youtubest, ise leiutama hakates oleks mõnda kinnitust otsima jäänudki.
25.03.2019 at 12:02
silverado
Dodge RAM kastikas
jah, mul sama üritus ees. Radikas umbes, leidsin ka selle juutuubi õppefilmi üles. ega radika leotamine-survepesu vist asja paremaks ei tee, aga proovin siiski.
25.03.2019 at 13:04
kaedoo
 
Dodge RAM kastikas
Kui soovid veega mängida siis palun, talvel vahetad ikkagi radika. Läbitud tee, andis veidi soojema toa aga suurtemate külmadega jäätusid klaasid. Leota siis ainult radikat muidu hakkad suurt radikat ka vahetama.
25.03.2019 at 18:50
silverado
Dodge RAM kastikas
ja kelle käest uue radika saite? Tellin või on kohapeal olemas?
25.03.2019 at 19:05
kaedoo
 
Dodge RAM kastikas
Ma tellisin Us-Parts või American Beauty-st, ei mäleta enam see oli 5+ aastat tagasi.
25.03.2019 at 19:25
kareelius
Dodge RAM kastikas
Mul oli autoga ostes kaasas kohe.
P.S usakatega ei tea aga euroopa autodel ei soovita kõige odavamat radikat võtta
26.03.2019 at 23:40
DevilDeVille
  
Dodge RAM kastikas
Arvestades vana rämmi levikut (ja salongiahju soojusvaheti utiliseerumise kommet), siis hägune loogika ütleb, et asi on riiulikaup. Kui ei, siis tuleb suomaaliast päeva-kahega või mikistanist nädalaga.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
26.03.2019 at 01:10
silverado
Dodge RAM kastikas
Palju peaks olema töösooja mootori temperatuur? Mul siin üks tark ronis arvutiga mootorisse ja teab kindlalt , et 70, nagu mul, on ikka vähe. Sõitsime ja paarutasime-soojemaks ei lähe. Toppartsu termostaat väideti olevat spets meie kliimale, just vahetatud. Tempi osuti peab armatuuris keskel olema, aga mul on veerandi peal. Igav ei hakka-küsimusi on palju.
27.03.2019 at 18:47
Vanaisa
  
Moderator
Dodge RAM kastikas
sul on remondimanuaal olemas (kui alla sikutada viitsisid), miks sa sealt ei vaata?
27.03.2019 at 18:56
silverado
Dodge RAM kastikas
vabandan , lihtsalt praegu tööposti otsas ja mõtli, et keegi teab kohe puusalt neid kraade.
27.03.2019 at 19:09
DevilDeVille
  
Dodge RAM kastikas
quote:
silverado: vabandan , lihtsalt praegu tööposti otsas ja mõtli, et keegi teab kohe puusalt neid kraade.

Tüüpiline survestatud süsteemi kraad on sõltumata tootjast umbes 100+. 70 on selgesti hobuseokse.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
27.03.2019 at 19:21
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge RAM kastikas   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.