register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : GMC Sierra '97 6.5TD  
Poster Message
Rait Mändla
GMC Sierra '97 6.5TD
Tere!

Viskaks oma kastika kah üles siia.
Selle autoga on natuke stoorit kah. Eelmine omanik ilmselt siin foorumis liige kah.
Nimelt kastikad on mind alati paelunud, ja mul seda kola vedamist kah üksjagu pidevalt siis vajadust ka nagu on. Aga kunagi pole omamiseni jöudnud erinevatel pöhjustel.
See auto oli auto24 aastaid tagasi müüa, saatsin juba tol ajal kirjasid müüjae aga jäi ikkagi tegemata. Aastaid hiljem tuli se meelde ja saatsin jälle kirju aga jäi ikka pooleli.
2018 kevadel oli mul aga üks auto ülearu ja müügis ja tuli jälle see kastikas meelde. Pakkusin vahetusdiili ja oli nõus. Lendasin laivi ja lõime käed.

Siin pilt ca 30min hiljem diili tegemist sõbra juures.



Auto oli peremehel seisnud ca 5 aastat juba kuna C kat lube polnud. Kodus vahest liigutas vaid.
Pesin ta kenasti puhtaks rohelusest ja kast ka kultuurist puhtaks.
Sellisena ta koju jöudis







Sai ka kohe hooldatud nats. Filtriring ja mootoris lühikese ajaga kolm õlivahetust.
Esimene rattalaager oli täitsa otsas hiljem vahetasin ka teise poole
Sarniirid samuti sai vahetatud
Ette panin uued nurgatuled ja pöhituled + LED pirnid sisse
Katusetuled pölema ja tellisin uued LED versioonid kah, kuna vanad katki. Pole veel külge jöudnud panna
Küljetuled samuti pölema, aga 1 oli ära mädanenud löplikult.Panen köik uued küljele, mis on ka olemas juba.
Vintsi panin uue kuna vana oli katki
Numbri panin ka teise koha peale, et radikas max jahutust saaks
Taha panin veokonksu. Seoses sellega ka tagatulede juhtmestik korda, paremale poolele ei jätkunud piduritule voolu näiteks
Tuppa tellisin 1DIN makipesa ja panin tavamaki sisse, enne oli 2DIN
Tagaluugi sain kaasa, värvisin selle pintsliga mustaks ja panin külge. Köver ja mölkis on. Se USA lipu vörk oli repetanud
Kuskilt lehelt tellisin "chipi" kah :D Pisike trükiplaadike takistga pumba aju pistiku vahele. On kasu küll, käib reipamalt edasi.
Otseotru tegin taha välja, ennem löppes poole peal ära + downpipe tprud olid auklikud.
Uued akud peale
Kardaani vahepukk uus.

Ega muud ei meenugi kohe.
Tööloom on karm, on mul enamasti treila ees ja veab kövasti.









18.03.2019 at 00:11
tqhq.ee foorum : Minu auto : GMC Sierra '97 6.5TD  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.