register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : K: Milline teler bussi  
Poster Message
rescue
 
K: Milline teler bussi
Tere, oman 96a chevi vanni, ajad on möödunud ja sooviks välja vahetada teleri koos inverteri ja dvd mängijaga. Sellest ka küsimus, kas ja kust oleks võimalik leida teler mis töötaks 12V pealt, plaanis panna pilti näitama läbi android maki. Kas keski oskab soovitada kust siukest imelooma saada võiks?

Terv.
Marko

20.03.2019 at 23:20
mrtn
K: Milline teler bussi
Inverter + 220V ekraan.
20.03.2019 at 00:21
dodge525
K: Milline teler bussi
quote:
mrtn: Inverter + 220V ekraan.
https://www.aliexpress.com/item/22-inch-widescreen-touch-screen-lcd-monitor-ktv-display/32811631004.html?spm=2114.search0104.8.57.19bbf423MbRM6Z&transAbTest=ae803_3
muideks paljud monitorid saavad 12v toite taha läbi välise adapteri, tuleb ainult otsida
Mis suurust on vaja?
20.03.2019 at 01:06
mrtn
K: Milline teler bussi
Ok, ma arvasin, et ta telerit otsib. Niisama LCD on muidugi lihtsam küsimus.
20.03.2019 at 01:16
rescue
 
K: Milline teler bussi
22" kuni 24" oleks maasikas ilmselt, veider ongi see et ma olen siin erinevaid kaubandusvõrke sõelunud, aga keegi ei oska isegi poes soovitada kustkohast saaks siukese asja. Inverterit tõesti ei taha kasutada :)
See lingil pakutu hakkab juba looma, eks ma uurin sellelaadset. Tänud lingi eest!
20.03.2019 at 01:57
einffer
K: Milline teler bussi
quote:
rescue: 22" kuni 24" oleks maasikas ilmselt, veider ongi see et ma olen siin erinevaid kaubandusvõrke sõelunud, aga keegi ei oska isegi poes soovitada kustkohast saaks siukese asja. Inverterit tõesti ei taha kasutada :)
See lingil pakutu hakkab juba looma, eks ma uurin sellelaadset. Tänud lingi eest!
Olen oma bussidesse ostnud Euronicsist 22” ja 24” telerid 12V. Kõigega väga rahule jäänud :)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
21.03.2019 at 05:17
rescue
 
K: Milline teler bussi
quote:
einffer:
quote:
rescue: 22" kuni 24" oleks maasikas ilmselt, veider ongi see et ma olen siin erinevaid kaubandusvõrke sõelunud, aga keegi ei oska isegi poes soovitada kustkohast saaks siukese asja. Inverterit tõesti ei taha kasutada :)
See lingil pakutu hakkab juba looma, eks ma uurin sellelaadset. Tänud lingi eest!
Olen oma bussidesse ostnud Euronicsist 22” ja 24” telerid 12V. Kõigega väga rahule jäänud :)
Tänan, uurin asja ;)
21.03.2019 at 08:02
margus61
K: Milline teler bussi
Ma just otsisin ja sellise juures jäin pidama: Philips 5400 series. Kommenteerida ei oska, täna saan alles kätte. Muud valikut, millel vähegi tuttavam nimi küljes, väga ei leidnudki, aga suurt teadust ka ei viitsinud teha. Katsun igasugu invertereid vältida, sest milleks 12V ajada 220 peale ja telekas jälle maha teha, kui otse saab.
21.03.2019 at 08:09
johndoe
K: Milline teler bussi
Seda firmat vahendab keegi matkaauto tegelastes eestis ka.
21.03.2019 at 22:23
margus61
K: Milline teler bussi
quote:
johndoe: Seda firmat vahendab keegi matkaauto tegelastes eestis ka.
Matkasuvilad müüb, kohapeal olemas.
Mul sihuke on vanas masinas: https://www.reimo.com/en/49898-12v_tv_led_tv_21_5__wide_angle_led_tv/
Miinusteks konkreetset enda jaoks pean sisseehitatud DVD olemasolu (pole ega tule vaja) ja vanema mudeli paljude nublakatega mitteergonoomilist pulti. (Alatasa vaja prille otsida ja tuli põlema panna, et MENU või EPG üles leida. Praegusel on paremaks tehtud.) Hind ka vastav, mis ma ikka ostan seda, mida vaja pole. Plussiks pidi olema parem vibratsioonitaluvus, kuna on auto jaoks tehtud. Aga sama raha eest saan Philipsiga pea 3 katset teha, eks aeg näitab.
22.03.2019 at 08:18
rescue
 
K: Milline teler bussi
Krt see matkasuvilate plug'n'play asi on veidikene kirves kui aus olla, huvi hakkas just pakkuma see marguse pakutud variant :)
Oled asja kätte saanud? Rahul?
22.03.2019 at 14:19
margus61
K: Milline teler bussi
quote:
rescue:Oled asja kätte saanud? Rahul?
Käes jah, aga enne paari nädalat sellega tegeleda ei jõua.
23.03.2019 at 08:53
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : K: Milline teler bussi  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.