register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Turvavöö tuli  
Poster Message
Raiko Saar
Turvavöö tuli
Tere.

Oskab keegi aidata ,et kuidas saaks kustu selle saadana turvavöö lambi? Jääb põlema ka siis kui rihmad kinni. Millise juhtme/kaitsme peaks läbi lõikama või kokku ühendama?
Chevy van g20 1990 aasta diisel on probleemi omanikuks.
16.04.2019 at 08:53
GrazyWolf
 
Turvavöö tuli
Võta kellade plokk armatuurist välja ja selle tagaküljel peaksid olema väljakeeratavad pesad koos pirniga. Võta vastav pirn välja ja see peaks su mure lahendama kõige lihtsamalt.


____________________________
GMC Vandura 2500/1995.a
Cadillac Seville STS 1992.a
16.04.2019 at 13:19
mrtn
Turvavöö tuli
Sõltuvalt autost võid sa nüüd avarii korral turvapdjast suurema nätaka näkku saada. Eelpingutust vast niikuinii ei ole.
16.04.2019 at 14:32
Yll
Turvavöö tuli
quote:
mrtn: Sõltuvalt autost võid sa nüüd avarii korral turvapdjast suurema nätaka näkku saada. Eelpingutust vast niikuinii ei ole.

Ei ole kindel,aga võib juhtuda,et antud autol ei olegi seda näkkupeksjat!
16.04.2019 at 14:48
Raiko Saar
Turvavöö tuli
No file was uploaded.
quote:
Yll:
quote:
mrtn: Sõltuvalt autost võid sa nüüd avarii korral turvapdjast suurema nätaka näkku saada. Eelpingutust vast niikuinii ei ole.

Ei ole kindel,aga võib juhtuda,et antud autol ei olegi seda näkkupeksjat!



Nii on jah,et patja pole ...kahjuks või õnneks. Ainult puurool :D

Hetkel lahendasin olukorra musta teibiga .. aga huvitav oleks ikkagi teada kus juhtmed on ,sest mina ei leidnud ,et oleks mõni kaabel turvavöö pistiku külge läinud :O
16.04.2019 at 15:58 1 edit. Last edited 16.04.2019 at 16:00 by Raiko Saar
max
Turvavöö tuli
Pakun sama - armatuuri järgi otsustades tundub, et läksid veel mõned tublid aastad, enne kui nätakaid installima hakati.

Igaühe enda asi, aga isiklikult minu jaoks on sellised häkid nagu pirnide väljakeeramine, juhtmete kaktki lõikamine, komponentide mine viskamine jms kõige suurem sigadus, mida teha saab. Lisaks neab iga järgmine omanik sind maapõhja. Miks ei võiks seda süsteemi korda teha? See võiks veel lihtsam olla. Nt võib asi olla selles, et lüliti, mis turvavöö lukustamist peaks tuvastama, või vastav juhe on lihtsalt lahti. Boonuseks on suurim heameel, et autol on midagi jälle korda tehtud ning toimib nii nagu vaja.

16.04.2019 at 16:29
Raiko Saar
Turvavöö tuli
quote:
max: Pakun sama - armatuuri järgi otsustades tundub, et läksid veel mõned tublid aastad, enne kui nätakaid installima hakati.

Igaühe enda asi, aga isiklikult minu jaoks on sellised häkid nagu pirnide väljakeeramine, juhtmete kaktki lõikamine, komponentide mine viskamine jms kõige suurem sigadus, mida teha saab. Lisaks neab iga järgmine omanik sind maapõhja. Miks ei võiks seda süsteemi korda teha? See võiks veel lihtsam olla. Nt võib asi olla selles, et lüliti, mis turvavöö lukustamist peaks tuvastama, või vastav juhe on lihtsalt lahti. Boonuseks on suurim heameel, et autol on midagi jälle korda tehtud ning toimib nii nagu vaja.


Ma olen sinuga nõus. Hetkel ma lihtsalt ei suuda tuvastada kus kurat need andurid/lülitid on :( kui ülesse leiaks parandaks loomulikult. Hetkel teibi tuuning on ikka ajutine lahendus.
16.04.2019 at 16:31
max
Turvavöö tuli
Guugelda netist enda auto margi ja mudeli järgi, vt remondimanualist (kui pole, osta), vii töökotta jn jne. Mina olen neid GMi vanade autode puhul seni näinud juhipoolse turvavöö vastuse sees/küljes, millele viitab ka põrandavaiba alt sinna viiv juhe.
16.04.2019 at 16:37
ramman
Turvavöö tuli
Pole võimatu, et auto eelneva elu käigus on need turvavöö pistikusse minevad juhtmed juba ''lühenenud''. Ja nüüd kuskilt pundist otsida üles õige ots, lihtne see ei ole, skeemi järgi vast saab kõige kiiremini. Niisama ehk juhuse peale on kõva pusimine, alustades armatuuri pirnist ja juhtmeid mööda edasi liikudes. Sedasi peaks ka jõudma juhtme otsteni välja.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
16.04.2019 at 18:09
emty
Turvavöö tuli
ei ole neil mingeid andureid...tuluke peaks paari sekundi jooksul kustuma, tegu on ainult reminderiga...selle eest vastutab sama karbike, mis uks-lahti-v6ti-syytelukus ajal tiliseb...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
16.04.2019 at 18:54
Raiko Saar
Turvavöö tuli
quote:
emty: ei ole neil mingeid andureid...tuluke peaks paari sekundi jooksul kustuma, tegu on ainult reminderiga...selle eest vastutab sama karbike, mis uks-lahti-v6ti-syytelukus ajal tiliseb...

Nii oli jah. Käivitasid ja kustus. Nüüd krt põleb. Juhtmeid tooli all ega peal ega ka turvavöö pistikul ei ole. Kus see karbike asub?
16.04.2019 at 22:42 1 edit. Last edited 16.04.2019 at 22:43 by Raiko Saar
emty
Turvavöö tuli
minu 88a masinal on kaitsmerea all, nii 3x5x7cm must karbike...t6mbasin prooviks v2lja - kadusid nii seat belt reminder kui key-in buzzer...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...
17.04.2019 at 10:30
Raiko Saar
Turvavöö tuli
quote:
emty: minu 88a masinal on kaitsmerea all, nii 3x5x7cm must karbike...t6mbasin prooviks v2lja - kadusid nii seat belt reminder kui key-in buzzer...
Ilmselt see jubin :D
22.04.2019 at 14:58
Raiko Saar
Turvavöö tuli
quote:
emty: minu 88a masinal on kaitsmerea all, nii 3x5x7cm must karbike...t6mbasin prooviks v2lja - kadusid nii seat belt reminder kui key-in buzzer...


Jeee ...toimis .. tänx emty
22.04.2019 at 15:10
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Turvavöö tuli  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.