register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 68 El Camino   1 2 3  
Poster Message
OPollo
68 El Camino
Hingitseb veel

Esirattad kole lääpa vajunud, seega sai modernsemad õõtsad tellitud, vedrustus tundus ikkagi kole rabe, sai KYB originaali lähedased ostetud, nädala sees teeme tööd, siis kaeb kas toimib.
Soomes müüakse ka hiina velgi hinnaga mingi 500 euri kopikatega jooks, koos saatekuludega, sobivad trummel piduritega autudele, upgrade ketaspiduri sadulaid tuli veidi kohitseda. Kel huvi võin velje sisemõõdu ära mõõta, samas ca 1" flansiga peaks toimima kohitsemata, kõik sõltub siiski ETst ja vastavast autost.


19.06.2021 at 18:38
Vanaisa
  
Moderator
68 El Camino
See telliskivi tagaratta all on muhe :) Vanad ajad tulevad meelde...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.06.2021 at 12:11
Rein000
 
68 El Camino
quote:
OPollo: Elamused ....

Nüüd aga häirib "Idle"
Väga tihti tuleb pedaali prõmmida, et pöörded alla saada, ei tunne teemat, vaakum jne, või kuhu tähelepanu pöörama peaks ? Electric Choke Edelbrock karbuss peal ...

Mis too idle on?
Mul ka teema, et pöörded peal pidevalt. Miskine armatuuri kleepitud tablooga pritsung on peal…. Trossi tagastus vedru ka kõva pingega, aga pöördeid maha ei lase…
16.08.2021 at 23:32
OPollo
68 El Camino
quote:
Rein000:
quote:
OPollo: Elamused ....

Nüüd aga häirib "Idle"
Väga tihti tuleb pedaali prõmmida, et pöörded alla saada, ei tunne teemat, vaakum jne, või kuhu tähelepanu pöörama peaks ? Electric Choke Edelbrock karbuss peal ...

Mis too idle on?
Mul ka teema, et pöörded peal pidevalt. Miskine armatuuri kleepitud tablooga pritsung on peal…. Trossi tagastus vedru ka kõva pingega, aga pöördeid maha ei lase…

Idle peaks tühikäik olema viro keeles.
Kuna olen täiskohaga ori, siis pole aega olnud sellega tegeleda. Prõmmib korra-kaks pedaali ja pöörded all. Sooja ilmaga probleemi pole tühikäiguga, siis on pöörded lihtsalt liiga madalad, välja suremise äärel isegi kohati ...
17.08.2021 at 22:19
Rein000
 
68 El Camino
Mul sama teema. Minginegi pritsung on peal karpa asemel. Ja samas teine häda see, et käiku sisse pannes, 800 pöörde pealt on liiga äkiline lülitus. Tunne selline nagu gaasi joiaks peal ja kohe haagib. Õli on kastis suts rohkem sees, kui ettenähtud. Eelmine omanik on valamises usin olnud…
22.08.2021 at 00:07
tqhq.ee foorum : Minu auto : 68 El Camino   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.