register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autode müük : Chevrolet Tahoe K1500  
Poster Message
Rauapuru
Chevrolet Tahoe K1500
Oleks eurode vastu vahetada Cevrolet Tahoe,96 aasta ,neli ust.Ehk eelmine sajand tehtud.Saksast toodud kunagi,kellad meetermõõdus.Sai soetatud kuna tundus huvitav asi olema.Kuid nüüd hakkab järjest rohkem kohale jõudma et olen selle autole halb omanik.Mul pole veel nii hea kerega autot kunagi olnud ja kahju oleks ta ära trööbata ,eriti hullult võib mõjuda meie talvel pandav sool,või mis iganes jama see teele puistatakse.Jaapani autost poleks kahju ,see alt plastmass,aga see..Auto on seisnud 10 aastat kuuri all.Kere on ikka väga hea,raamil muidugi on pindmist roostet.Annan kaasa kõik mis ise ostes sain,6.2 diisel mootor koos TH400 kastiga ,turbiin,tundub väga viisakas olema.Väga korralikud talve naelad koos originaal velgedega,täiesti uued alu veljed koos tummiste uute rehvidega,pole all olnud.Esimene grill uus,põhjavaip uus.Hetkel vahetatud mootoris õlid ,filtrid,küünlad ,jagaja kaas koos rootoriga,uus starter,pooltelje laagrid,käbi laager mis treipingi häält tegi.Polnudki pooltelje laagrite viga.Kütusetorud paagi peal.Sai korda ka tüüp viga kütuse taseme näitaja.Kliima ei toimeta,pole aega olnud uurida mis viga,ilmselt seismisest tühjaks lekkinud.Pidurid üle käidud,sõidab nagu viisakalt,minu arust vähemalt.Ehk leidub tõsisiem huviline kes tahab seda endale,sobiks minu meelest kenasti hobiautoks.
Hinda küsiks esialgu 7000 €.Pakkuge julgelt oma nägemus hinnast,räägime.Ei oska siia hetkel pilte lisada,saadan huvilistele kui tarvis.
Tel.52 74284
Uko.

Proovime veel korra ,ehk keegi tahab raha vastu vahetada,6 tuhande ümber umbes oleks tore.Hetkeks ei ole enam uusi rattaid ja mootorit koos kastiga,need läksid ühe kastiga peale.
28.04.2019 at 10:55 2 edits. Last edited 04.12.2019 at 11:23 by Rauapuru
tqhq.ee foorum : Autode müük : Chevrolet Tahoe K1500  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.