register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : impala avarii   1 2 3  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
impala avarii
.. ja vahel seisab ta sellesama maja taga parklas.
04.01.2003 at 17:28
angel
impala avarii
dave j22b ca 2x kuux saksa haiglasse jalaluu vaagnaluu kahex tykix pluss ribid ja katkine n2gu ja assja suhtes algatati krim asi ex n2is mis sialt v2llja koorub
05.01.2003 at 15:31
foke
 
impala avarii
ohh.. vaja sellist s..ta,
kaastunne.
05.01.2003 at 17:33
VWman
impala avarii
quote:
gis: Tänud, võtan teadmiseks. Must Impala seisab hetkel ja ootab elektrilist veepumpa, mehaaniline andis otsad, püüdis ka jagajat ära rikkuda, aga ei läinud õnneks õnneks (kordus taotluslik).
Sony ees narva mtn-l seisab vahetevahel see SS. Ja see on pärlapruun 8-|

Nuhh vaatsin, et käisd meil kauba järgi üks päev, nii et pump käes ja auto sõidus :)
Sony bossi oma on ka alles, aga ta oli omale mingi teise auto ostnud, et SS-i mitte nii palju kulutada .

Kuda selle katkise jalaluuga poisil ka om, teab kegi miskit ?
23.01.2003 at 23:09
urmas
impala avarii
quote:
VWman: Kuda selle katkise jalaluuga poisil ka om, teab kegi miskit ?
"angel" osutus udumulliks. Ilmselt Impala ja jalaluu murd olid virtuaalsed nähtused.
24.01.2003 at 15:53
canarbic
impala avarii
quote:
Mustang GT 94:
quote:
VWman: Kuda selle katkise jalaluuga poisil ka om, teab kegi miskit ?
"angel" osutus udumulliks. Ilmselt Impala ja jalaluu murd olid virtuaalsed nähtused.


Selline asi paneb mõtlema palju neid tegelasi ja teemasid mida saab koondada ühise nimetaja "udumull" alla siin foorumis üldse ringi liigub ? Nii mõnegi tegelase puhul hakkab väike kahtlus hinge kriipima. Loodame et neid tühikargajaid eriti palju ei ole.

Sorry for OT.




____________________________
V8 TDI
27.01.2003 at 15:27 Last edited 27.01.2003 at 15:28 by canarbic
Marco
impala avarii
On tõendeid, et udumull? Ma võib-olla naiivne olen, kuid selle topicu põhjal ise küll ei järjeldaks, et Angel on udu. See oleks küll häbiasi, kui umbusklikkuse tõttu teise soo esindaja foorumist lahkub...
27.01.2003 at 21:57
LaSa
 
Moderator
impala avarii
quote:
Marco: See oleks küll häbiasi, kui umbusklikkuse tõttu teise soo esindaja foorumist lahkub...
Pohlad pole vai mis soost inimene on? Selline suhtumine hakkab juba SR foorumit meenutama, kus mingi tädi ilmudes hakkavad kõik kulmudepeal jooksma & kükke tegema.

Btw, Angel siin lubas rahvaga koos õlut juua kuu lõpus; ma ootan endiselt huviga kuupäeva & kellaaega ;)
27.01.2003 at 23:02
urmas
impala avarii
Elementaarseim viga, mida Angel oma imagot esitades tegi, oli see, et ta esines praktiliselt sama-aegselt SR foorumis ja tqhq-s. SR-foorumis oli ta keelekasutus ok, siin esines ta pool-umbkeelse kanadalasena, kelle eesti kõnekeele oskus oli igati korras, aga tekst kubises kirjavigadest. Ei viitsi eriti pikemalt asja lahata ...
27.01.2003 at 23:37
PlyVal64
impala avarii
quote:
Mustang GT 94: Elementaarseim viga, mida Angel oma imagot esitades tegi, oli see, et ta esines praktiliselt sama-aegselt SR foorumis ja tqhq-s. SR-foorumis oli ta keelekasutus ok, siin esines ta pool-umbkeelse kanadalasena, kelle eesti kõnekeele oskus oli igati korras, aga tekst kubises kirjavigadest. Ei viitsi eriti pikemalt asja lahata ...
Kohe näha, et lapsevanem! Vanad oleme, ei saa enam noorte "cool olemisest" aru ...:)
27.01.2003 at 23:43
Marco
impala avarii
No selge siis.
27.01.2003 at 23:48
askeldaja
 
impala avarii
quote:
Marco: On tõendeid, et udumull? Ma võib-olla naiivne olen, kuid selle topicu põhjal ise küll ei järjeldaks, et Angel on udu. See oleks küll häbiasi, kui umbusklikkuse tõttu teise soo esindaja foorumist lahkub...

Vahel tehakse küll lolli nalja, sellest ka kahtlustamine

nt. http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2670
28.01.2003 at 11:24
angel
impala avarii
ei osutunud ma minkiks UDU mulliks lihtsalt solvusin teie peale :( ja mingis striiir reis foorumsi mina ei esine angeli nimhe all olen sial lugema sk2ind kyll aga te tarkad v6iksite vaadata kah kuzt ip alt keegi sees k2ib!!!! ja siis edasi tegutseda
lasa sul ei tule kaua oodata kui tartu inimene oled;)
ikkagi olete te nii kohe kahtlustavad et see on vastik
28.01.2003 at 11:49
LaSa
 
Moderator
impala avarii
angel: ma järgm nädal trt tulen, siis nagunii :beer plaanid olid peale tööd.
28.01.2003 at 11:56
urmas
impala avarii
quote:
angel: :( ja mingis striiir reis foorumsi mina ei esine angeli nimhe all olen sial lugema sk2ind kyll aga te tarkad v6iksite vaadata kah kuzt ip alt keegi sees k2ib!!!!
möhähähääääää :)
Ole see, kes sa oled ja ära vigurda, siis võetakse sind ka tqhq keskkonnas meeleldi vastu.
28.01.2003 at 11:58
spinner
impala avarii
Hehe... Polegi ammu Tartus õlut joonud. Püssirohukelder oleks küll hea koht või... ? :)
28.01.2003 at 14:56
angel
impala avarii
eee pysis mina ei k2i mulle ei meeldi nii lärmaksas et röögi h22l ära et teis tkuulda ristisa v6i sis enter
28.01.2003 at 15:05
Ets
impala avarii
quote:
spinner: Hehe... Polegi ammu Tartus õlut joonud. Püssirohukelder oleks küll hea koht või... ? :)
Ja eriti kohalik "majaõlu" seal proovimist väärt (s.o. mingite õllede segu 2-liitrises kannus):D A muidu koht nimega "16-kannu" (või oli see "6-teist kannu"???) kah hea! Ma kah sel nädalavahetusel Tartumail aga kaasasolev järeltulija vajab veel kahjuks isalikku kätt õigel (elu)teel püsimiseks nii et läbi pudeli/kannu põhja vaatamine tulevikku lükkub :)
28.01.2003 at 15:09
Etz
impala avarii
Angel

Sa hakkad jälle eestikeele kirjutamise ära unustama. Vahepeal oli juba täiesti arusaadav ja korralik. Nii kui sinu päritolust juttu tuleb läheb kiri imelikuks.:uhoh
28.01.2003 at 15:10
urmas
impala avarii
Mis te tögate, Angel kirjutab puhtas kanaada keeles.
28.01.2003 at 15:14
eikeegi
impala avarii
quote:
EtsKets: Ja eriti kohalik "majaõlu" seal proovimist väärt (s.o. mingite õllede segu 2-liitrises kannus):D

See on Saku Pilku ja Tumeda segu ning kann seal ikka liitrine. 2-st polegi olnud kunagi au käes hoida:)

Aga kui õlletamiseks läeb, siis tatsuks ka kohale ja mekiks natukene vahtu üle kannuveere.
28.01.2003 at 15:22
nitrocharged
impala avarii
quote:
angel: ei osutunud ma minkiks UDU mulliks lihtsalt solvusin teie peale :( ja mingis striiir reis foorumsi mina ei esine angeli nimhe all olen sial lugema sk2ind kyll aga te tarkad v6iksite vaadata kah kuzt ip alt keegi sees k2ib!!!! ja siis edasi tegutseda
lasa sul ei tule kaua oodata kui tartu inimene oled;)
ikkagi olete te nii kohe kahtlustavad et see on vastik
seda keelt peaksid sa siis paremini oskama: cut the crap, debiil

____________________________
E53
28.01.2003 at 15:29
angel
impala avarii
head aega
28.01.2003 at 19:43
Jansa
impala avarii
quote:
eikeegi:
See on Saku Pilku ja Tumeda segu ning kann seal ikka liitrine. 2-st polegi olnud kunagi au käes hoida:)


Narva mnt alguses Tallina poe kõrval on mingi venelaste baar, seal on 2-liitrised kannud :) Pole veel päris BB, aga midagi sinnapoole :)
28.01.2003 at 19:49
forced2race
impala avarii
On ikka lolle , lugesin seda antx-i lugu .
Kui sa angel ka siis ilmud lõpuks sellisteks
siis ma aru ei saa .
Ja Nitrocharged : Su post oli kuidagi karmilt esinetud
not good !
Ja miks sa nitrocharged oled : mis masin sul on ? Mis düüsi mõõt on ?
Tegelt ei tahtnud üldse siia teemasse midagi lisada
aga jutt käis Impalast ja see masin mulle õudsalt meeldib
Käisin palju korda seda lihtsalt vaatamas kui see Baltmotors-i ees seisis . Seal teisel korrusel oli ka sport Tahoe ... Ka kõvasti meeldis .
P.S See oli ajal kui Baltmotors oli pärnu mnt-l Miskit 6-7 aastat tagasi . Tost ajast siiamaani olen Impala SS fänn .


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
28.01.2003 at 00:20 Last edited 28.01.2003 at 00:23 by forced2race
tqhq.ee foorum : Vaba teema : impala avarii   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.