register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 250 5.2  
Poster Message
Weldog
Dodge Ram 250 5.2
Tervist!
Olen rohkem ameerika autode unistaja kui omaja (Pole siiani seda õiget veel leidnud)
Kuid kuna tegelen plekitöödega- lisaks siis salongid, led lahendused, fiiber tööd, sildade taastamised jne. Ühesõnaga kõigega et saaks sitast saia, eriti veel magusat saia.
Täpsemalt öeldes tegelen sellise plekitööga millega tegelevad vähesed- taastamisega, detailide valmistamisega.
Kiire sissejuhatus, nüüd buss.
Tuli Tallinnast sooviga et saaks uksed korda, ülemine veerenn keevitatud ning pudipadi. Kuid nagu selliste tööde puhul ikka hakkas välja tulema 19a. tagasi tehtud, või tegemata, tööd.
Jutt lühike aga tööd on sellega meeletult. Pole kohta mis ei roostetaks..
Kunagisele kaubikule on kõrgendatud katus pandud ja alles jäänud plekk on omadega läbi+ kogu see vesi mis katuselt vaikselt nurkadest sisse on voolanud.
Arvan et pildid räägivad enda eest..
Esmane asi liivaprits, siis põhja all kõik korda- hetkel tahavad lehtvedrud salongi külastama tulla. Ning siis kogu ülejäänud plekitöö.
Kuna vana salong oli vee poolt niivõid pehmeke siis peab ka uue salongi tegema, mingiaeg teen kavandid siis saab rohkem aimu mis võiks teha :)
Igastahes hakkana peatselt plekki väänama ja vast saab sellest magusa saia :)
12.11.2019 at 23:05
Rauapuru
Dodge Ram 250 5.2
On ikka kõvad mehed kes selle kinni maksavad,töö on ikka väga mahukas.Mul endal sarnane asi ka kohe vaja teha,küll mitte ameerika auto .Kuna teen ise siis asi vast väga kontrolli alt ei välju.Vägev !Edu!
13.11.2019 at 10:03
Weldog
Dodge Ram 250 5.2
Nüüdseks on osa detaile valmis tehtud kuid algne peavalu läks väga hulluks kui tagumise välispleki lahti võtsin. Sool teeb ikka imelist tööd..
Täna sai hunnik plekki juurde toodud ning vaja nüüd lõika, keevita mängu mängima hakata.


18.11.2019 at 21:16
gretzky
 
Moderator
Dodge Ram 250 5.2
Edu jah! Tundub, et see RAM päästetakse !!

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
27.11.2019 at 22:06
Weldog
Dodge Ram 250 5.2
Nädal tagasi sai tagumine tala ja ukse ääred paika. Jääb paariks nädalaks seisma ja siis saab põranda üle vaadata ja pritsitud.
02.12.2019 at 21:34
nightfly
Dodge Ram 250 5.2
quote:
Rauapuru: On ikka kõvad mehed kes selle kinni maksavad,töö on ikka väga mahukas.Mul endal sarnane asi ka kohe vaja teha,küll mitte ameerika auto .Kuna teen ise siis asi vast väga kontrolli alt ei välju.Vägev !Edu!

No tegelt on nii et pappi oskab iga loll pritsida aga Kõva mees on see kes sellise asja suudab ise ära teha :P
03.12.2019 at 09:26
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 250 5.2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.