register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Lincoln Navigator 2007  
Poster Message
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Selle kodus passimisega v6ib igasuguste lollustega hakkama saada... ehk siis perre lisandus siis uus v2ike neljarattaline isend: 2007.a Lincoln Navigator, mille kapoti all nurrub 5.4L mootor. Siiani on emotsioonid head :) Isegi noorsandile meeldib, uurib siin ikka vahet pidamata, et millal s6itma saab. Masin vajab muidugi veel harjumist, minust on nagu yle88 liiklushuligaan saanud :/ :|

20” veljed viskasin alt minema, mulle nad ei meeldi. Kui keegi pretendeerib neile, siis e-mail on kuskil siin mu profiilis olemas :)

Ah jaa, sellega seoses, ma ei suutnud kuidagi masinat TPMS paaritamise moodi panna. Sinutorust 6pitud ei toiminud justkui, v6imalik, et pean korra uuesti proovima.

Pilti kah:


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
18.04.2020 at 15:29
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Nyyd on siis pikemalt masinaga ringi vuratud, 2kkm on l2bitud. S6idum6nu on korralikult. V2heke harjumatu on see, et autos ei saa raadiot kuulata. Jaapani sagedustel m2ngiv l2llar ei taha meite maal toimida. Tollele sain lahenduse, tellisin sellele mudelile m6eldud aftermarket android raadio - v6iks ju toimida. Laes oleva molu vahetab ka tsipa uuema ja parema vastu v2lja. Kaamerad - need tulevad uued.
TPMS paaritamise systeemi mina ei saanud, arvatavasti peab miskit asutust kylastama v6i siis kellegi targema abi paluma. Ehk oskab keegi siinsetest aidata? :) Nendel velgedel on ventillist 180 kraadise nurga all andurid.
Kunde uksel oli siis 2ravoolu avad umbes. Peale pesula kylastamist kuulsin tasaselt vee loksumist. Arvasin, et hakkan ise lolliks minema, vahepeal kahtlustasin enda poolikut veepudelit, kuid selles see teema ei olnud. Sai 2ra puhastatud, nyyd on j2lle ilusasti vaikne. Sellega meenub, et peab korrosioonit6rje laskma 2ra teha.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
29.04.2020 at 23:40
antennimees
 
Lincoln Navigator 2007
Kuna sa pead TPMS õpetusreziimi saamiseks pidurit vajutama siis on variant et tulesid ümber tehes on piduri ots kereajust lahti lõigatud ja sellepärast kereaju ei näe piduripedaali vajutamist. Olen sellega korduvalt kokku puutunud. Õpetamiseks on vaja läbilõigatud pidurijuhe selleks ajaks külge uuesti ühendada ja siis saab protseduuri läbi viia. Osadel Fordidel (Lincolnidel) on selleks aju juurde välja toodud 2 juhtmeotsa tulede ümbertegija poolt mis vaja lihtsalt kokku keerata õpetamise ajaks.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
30.04.2020 at 15:12
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Hmmm, okei, t2nud vihje eest, viskan pilgu peale :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.04.2020 at 21:06
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Ei viitsinud seda teemat ise ette v6tta, viisin AB-sse. Seal ei saadud kahjuks hakkama. Aga noh, selle eest sain teada, et mu kliima pump on nahkas. Tellisin uue pumba, luugi ja luugi klaasi amordid, lisa v6tmepaari. Lasin suurema hoolduse ka 2ra teha. Aga noh, peale seda hakkas aku tyhjaks "jooksma". Yhe 88ga saab nii kutuks, et k2ima ei saa. Hetkel hoian massjuhet maas. 18.august uuritakse, mis on ja kus on. Kui asja ei saa, siis tuleb enda kyyneviha sisse ajada.

Kohati tundub nagu madalatel p88retel libiseks k2igukast l2bi. Aga samas liigub erksalt edasi kyll. Istme/rooli m2lu jukerdab vahest.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
07.08.2020 at 16:32
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Aku tyhjenemine on lihtsalt juhuste kokkulangemine. Tegu oli siis selles, et see tehase supakas j2i alati toitesse. Tagant akna ja luugi amordid vahetati 2ra. Kliima pumpa ei vahetatud - ei olnud kohale j6udnud. Uus tagavara pult tehti, v6tit veel ootan. Aknapesu paagi leke lahendati ka 2ra.

Salongi ventikas uhab t2ie kiirusega, ei saa reguleerida. Vist olen piisavalt laisk, et lasen selle ka AB-s 2ra teha. Oma j2rge ootab elektrijuhtmestiku korrastamine.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
27.08.2020 at 11:34
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Salongiventikas toimetab nyyd iga kiirusega. Ei teadnudki, et see v6ib vaikselt ka toimida :D Kliimapump vahetati 2ra, toimis teine ilusasti. R6hutan s6na toimis. Enam ei v6ta millegi p2rast pumpa j2rgi. Kas tollel masinal on trinary switch?

Sai pikem s6it tehtud, tunne enda kodumaad - l2bitud sai 1200km. Algas L22nemaal, sai sinka-vonka Peipsi 22rde s6idetud, sealt Narva ja Narva-J6esuusse. Maanteel keskmiseks sain 11L/100km kohta. Keskmine on hetkel 13L/100km peal. Yldse olen selle masinaga nyydseks nati yle 20kkm maha s6itnud.

Enne seda s6itu sai m88da metsasihte ringi vuratud kesk eestis. V2ga huvitav seiklus oli :)








N2dalavahetusel v6tsin plaaniks uurida enda luku koodi kombinatsiooni. Sain koodi k2tte. Yks kord toimis. Peale seda rohkem ei ole lahti saanud. Mis teema sellega on? Kas ma pean seadistama enda koodi?


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
13.10.2020 at 21:44
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Nii, ehk oskab keegi n6u anda. Mul see jama, et istun hetkel auto k6rval suurupis; mootor tiksub (v6tmed ees); uksed lukus; factory keyless entry kood ei toimi millegi p2rast, kunagi toimis. Ehk oskab keegi kiiresti hyva n6u. jagada? Võib ka helistada: viis 6 neli 5 neli 1 viis 7

UUENDUS: problem solved. kood ei toiminud, kuid pult mis vanemad t6id, toimis ideaalselt.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
19.11.2020 at 17:26 2 edits. Last edited 19.11.2020 at 22:17 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Auto on siis nyyd tsipa yle aasta mu k2es olnud, selle ajaga on ~40kkm maha vuratud. Mugav masin, mulle meeldib.

J2rgmine n2dal l2heb siis sildadega hooldusesse - ytleme nii, et paljud asjad on l2bi. Muidugi elektrisysteem t6mmatakse tehase konditsiooni tagasi. Konditsioneeri peaks kah korda saama - pumbast tulevad torud immitsevad hetkel. Laes oleva monitori ja raadio vahele saab ka kaabelduse, et ei pea ainult tuimalt telekat vaatama :D

Tagumisel luugil on alt 22rest v2rvi kobrutama l88nud. Peab teise ette v6tma.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
21.06.2021 at 19:53
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
Kliima saaga l6ppes siis sellega, et pumpa minevad juhtmed olid rabedaks l2inud ning kliima suri vahepeal uuesti 2ra. Uste lukust lahti tegemine ja lukku panemine toimib nyyd siis ka koodiga - v2ga mugav featuur.

Sai katusele v6etud telk, k2ib lapikuks kokku. Katuseraam on sellel masinal eriti madal. Kinnitamine oli omaette tegemine. Miinuseks v6ib pidada seda, et enam Sikupilli Prisma maa-alusesse parklasse ei pargi v6i sarnastesse parklatesse. Ok juba enne telgi paigaldamist k2is raamiga m88da rippuvat toru.

Ma ei tea, kas kastil on miskit viga v6i ta peabki nii k2ituma, kuid ta on uimane - j2rsul gaasi vajutusel krudib p88rded ylesse, on paus ja siis alles j6uab kiirendamiseni.



____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
27.09.2021 at 19:49 1 edit. Last edited 08.10.2021 at 13:56 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Lincoln Navigator 2007
On aega parajalt m88da l2inud ning jooksvalt asju tehtud. Isegi masin reisile viidud. Sain t2na masina tagasi remondist: lasin mootoril ja k2imakastil noorenduskuuri teha + roolilatt l2ks vahetusse ning m6ned kulunud pudinad veel. V2ga m6nus on j2lle s6ita :)

Aga m6ned probleemid on veel j22nud ning loodan ehk saab siit abi: sooviks laenata prooviks kliima juhtmoodulit. Hetkel ei lase ventilaatorit juhtida ning hoiab alati AC pumpa j2rel. Ning ehk leidub antud isendile veel m6ningaid varuosi n2iteks astmelaudade kronsasid ja siis katuseluugi pudinaid.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
08.09.2023 at 22:06
tqhq.ee foorum : Minu auto : Lincoln Navigator 2007  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.