register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kas ärkasime ellu  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Kas ärkasime ellu
Tundub nii! :)
08.01.2003 at 18:01
tfr
 
Kas ärkasime ellu
Tundub jah. Mul enda server ka Zone.ee hostida, nad isegi helistasid ja vabandasid, et võrk nendest olenematul põhjusel maas, kusjuures enne kui ma selle ise avastada jõudsin. Meeldiv üllatus. :)
08.01.2003 at 18:04
newton
 
Moderator
Kas ärkasime ellu
Ahaa, ma ka kuidagi vahelduva eduga nägin asju piki päeva ja justkui väga vähe aktiivseid kasutajaid oli, aga ei jõudnud süüvida asjasse.
08.01.2003 at 18:16
jungle
 
Kas ärkasime ellu
Kas see oli seotud ET serveri(te) maasolekuga? Ja kas kõik on nüüd endises seisus, sest jube uimane on miskipärast?
08.01.2003 at 18:58
partel
  
Kas ärkasime ellu
Mul igatahes on Atlas adsl mitu päeva jukerdanud..
08.01.2003 at 19:13
hirax
  
Kas ärkasime ellu
quote:
partel: Mul igatahes on Atlas adsl mitu päeva jukerdanud..

Sama siin :( Eriti peale aastanumbri vahetumist pidevalt "cannot find server" "page cannot displayed" kirje vahtinud. Praegugi uimerdab jubedalt
Mõni totaalne viirususs või....




____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
08.01.2003 at 19:53
BlueStang
 
Kas ärkasime ellu
Ah, et uimerdas siis teistel ka - ma siin riidlesin lastega, et oma "Like Mike" ja Harry Potter" filmide vaatamisega üle neti arvuti kinni tõmmanud...:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
08.01.2003 at 20:06
tfr
 
Kas ärkasime ellu
TQHQ tänased probleemid pole ADSL-iga seotud. TQHQ paikneb Zone.ee serverites, kes omakorda kasutab Data Telecomi (endise KPNQwesti) netiühendust.

Data Telecomi tänaseid probleeme on valgustatud ntx:
http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=224534
http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=49&id=85488&number=699


Indrek (omab ka serverit Zone.ee-s)
08.01.2003 at 20:09
partel
  
Kas ärkasime ellu
Seda küll, aga adsli kasutades on viimastel päevadel igasugused serverid aeg-ajalt ära kukkunud, Californiast Hong-Kongini.
08.01.2003 at 20:17
minimum
Kas ärkasime ellu
quote:
partel: Seda küll, aga adsli kasutades on viimastel päevadel igasugused serverid aeg-ajalt ära kukkunud, Californiast Hong-Kongini.
see tingitud dns'i ülekoormusest - päringuid toimub sadu sekundis. momendil peaks tiba parem olema, tulevkus paraneb veelgi.
ja kui Su dsl ei tööta, siis abx helpdeski teatada, niisama Sul see ühendus korda ei lähe kui Sa ainuke oled, kes teab, et rikkis ;)

____________________________
-
09.01.2003 at 08:19
LaSa
 
Moderator
Kas ärkasime ellu
jup, asi ei ole ainult adsli (ET) probleem, mul tööl olev Unineti ots kah laaginud viimased päevad.
09.01.2003 at 09:34
smr
Kas ärkasime ellu
quote:
LaSa: jup, asi ei ole ainult adsli (ET) probleem, mul tööl olev Unineti ots kah laaginud viimased päevad.

ise paneks ka uninetile natukene pommi alla. Rekord 5 korda päevajooksul maas olnud.
09.01.2003 at 11:10
mrtn
Kas ärkasime ellu
smr, ära sellist juttu igaks juhuks räägi. kui nüüd keegi peaks tõepoolest uninetile pommi panema, siis oled sina esimene kes 'vestlusele' kutsutakse;)
09.01.2003 at 11:15
smr
Kas ärkasime ellu
quote:
mrtn: smr, ära sellist juttu igaks juhuks räägi. kui nüüd keegi peaks tõepoolest uninetile pommi panema, siis oled sina esimene kes 'vestlusele' kutsutakse;)

ja ühendusest ilma jään ;)
09.01.2003 at 11:18
mrtn
Kas ärkasime ellu
nii sita ühenduse kaotamine vast ei muserda eriti :D
09.01.2003 at 11:20
LaSa
 
Moderator
Kas ärkasime ellu
quote:
mrtn: nii sita ühenduse kaotamine vast ei muserda eriti :D
ah, ega se asi nii hull kah pole; mul adsl täita OK toimib.
09.01.2003 at 11:28
Jutulind
Kas ärkasime ellu
quote:
jungle: Kas see oli seotud ET serveri(te) maasolekuga? Ja kas kõik on nüüd endises seisus, sest jube uimane on miskipärast?
Nagu varemalt mainitud, siis ikka asi Data Telecomi probleemides. Aga tundub et nad ei ole ka tänaseks asja päris korda saanud http://tix.estpak.ee/traffic/tix-sw3_2.html. Kuis muidu nii väikest trafficut seletada...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
09.01.2003 at 17:15
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kas ärkasime ellu  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.