register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Charger 1972  
Poster Message
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Eeet siis autod on nagu haiguseks muutunud... ehk siis miskine hetk veeres hoovi veel yks ameeriklane :D Nokitsemist ja uurimist on parajalt.



____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
08.07.2020 at 15:21
Vince
Dodge Charger 1972
Vägev. Ma siiski loodan, et see "eluprojekt" ei kannata seetõttu ;)
08.07.2020 at 15:37
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
quote:
Vince: Vägev. Ma siiski loodan, et see "eluprojekt" ei kannata seetõttu ;)
6nneks mitte, teine projekt l2heb see laup2ev Wagoneeri k2tte, et siis areneb vaikselt :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
08.07.2020 at 15:49
Valmet
 
Dodge Charger 1972
Äge! Pildil näeb selline välja, et midagi pole vaja muuta- võib kohe tarvitama hakata.
Mis seal kapotiall muidu pesitseb?

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
08.07.2020 at 23:58 1 edit. Last edited 08.07.2020 at 23:59 by Valmet
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Tollel Erkki poolt tehtud 440 baasil stroker. Pole veel j6udnud t2itsa l2hedalt uurida. Olen nipet n2pet asjadega tegelenud, et ylevaatuse v6iks l2bi saada. Enamuselt tuled ja elekter, mis tahtsid tegemist saada.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
08.07.2020 at 00:39
wagoneer
Dodge Charger 1972
Ei noh,ilusaid asju peab alati juurde hankima :) Ja kui mootor ka Erkki poolt natuke parendatud,peaks lusti ja rõõmu hulganisti olema.
Mis meenutab mulle,et kusagil garaazis Eestimaa avarustes seisab ka mul 71 Charger Super Bee. Mitte küll nii ilusas konditsioonis :)

Edu uue leluga.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
09.07.2020 at 14:28
Kingfisher
 
Dodge Charger 1972
Things just got hot here! Ilus asi ja juba õiget värvi ka. Need 3 gen Chargerid hakkavad aina rohkem meeldima.
Rohkem pilte tahaks näha ja häält ka kuulda :D Esialgu kasvõi video lahendusel :)

____________________________
'38 Ford V8 2dr sedan
'68 DeVille convertible
'69 el Camino
'72 el Camino (body)
'72 Buick Skylark
'88 Beauville Van 6,2d daily driver
12.07.2020 at 20:42
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Nyyd see nv liigun maale, et saaks siis STW asjad joonde. Chargeri viin ka ylevaatusele. Nyyd olen saanud pikemalt selle kallal nokitseda ja tegutseda, siis ikka nipet n2pet asju on silma j22nud. Uste ja akende tihendid tahavad vahetamist saada. Salong tahab l6puni tegemist saada.

Eile kui masina k2ima ajasin, siis m2rkasin, et kast libiseb nagu kylmaga l2bi. Aga noh, nagunii mul on m6ttes olnud, et tahaks miskit asist 4 k2igulist automaati sappa. Hea oleks kui kannataks mootorist tulevat v22net/v6imsust. Kui uurisin kastide teemat, siis ei m2rganud, et Moparil oleks mingit sellist kasti, mis otse BB otsa istuks. Selle peale tekkis kuri m6te, et v6iks TH700R4 otsa aretada, kuid siis kohe tekkis m6te, et siinsed kahe leeri esindajad l88vad mu teiste hirmuks risti.

Mootoril plaanin natukene juurde teha. Aga k6ige pealt, pean teada saama, mis nukaga on tegu. Aga m6ttes m6lgub: Edelbrock Performance RPM kaaned panna, natukene 2kilisem nukk; Edelbrocki sama seeria sisselase; syytele karbikene vahele ja sissepritse. Mootorile ette otsa uus lisade kinnitus. Sooviks siiski puhuri normaalselt t88le saada, et ei s6idaks nagu saunas... ehk siis Vintage Air-i kondi kraam sisse ja Dagota Digitali kliima plokk.

Pidurite osas v6iks kettad alla monteerida. Rooli tahaks originaali tagasi, hetkel peal olev meenutab sellist v2ikest rihmaseibi, mida krudida. Natukene tyytu. P6randal oleva aftermarket B&B k2iguvaheti annaks meeleldi kellelegi 2ra ja taastaks roolil oleva kangikese, mulle meeldib see kontseptsioon rohkem... seksikas :D

Et siis nagu n2ha, uus projekt on syndinud. Kuna masin s6idab ja toimib ning on muidu kobeda v2limusega, siis neid t8id saab jooksvalt teha, et ei pea k6ike yhe valuga tegema.

P.S. kui aega ja mahti saan, siis kl6psin m6ned pildid ka :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
13.07.2020 at 17:14
kaedoo
 
Dodge Charger 1972
Õnnitlused ja edu autopargi suurendamisel. :beer
14.07.2020 at 18:09
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Ylevaatus sai siis edukalt l2bitud... peale teist katset. Tagumine parem piduri trummel oli tavoti laadset kraami t2is. Sai pestud ja puhastatud. Tundub, et probleemiks on varruka otsas olev simmer, kuigi v2rsket 6li seal n2ha ei olnud. eBayst tellisin siis hunniku manti: originaal rool - osatakse ikka raha kysida; uus tahavaate peegel; uued sirmid, kuigi nyyd l2hemal vaatlusel ytleks, et ei oleks olnud vaja; sigareti syytaja; embleem ette - kellegi kurjad n2pud sikutasid mul selle 2ra.

Plaanis juurde v6tta uus roolisammas, kuigi veel ei ole selles t2itsa kindel; armaturi heleda puidu immitatsiooniga katted; originaal am/fm raadio - nende eest kysitakse nagu hingehinda :|

Nokitsemist on omajagu, igav ei hakka :D


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
07.08.2020 at 16:41
otsiabi
 
Dodge Charger 1972
mul enda raadio on üle kui tahad... muidugi ma pole täitsa kindel kas see ka fm oli

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
10.08.2020 at 08:57
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
quote:
otsiabi: mul enda raadio on üle kui tahad... muidugi ma pole täitsa kindel kas see ka fm oli
Ma tuleks vaataks yle, kui sul miskine hetk aega on :)

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
10.08.2020 at 15:31
ERAK
  
Dodge Charger 1972
Sry, OT:
Kellelegi siit foorumist sebisin raadio Rootsist (mudelipõhised kaasaegsed vintage välimusega raadiod)
Tellija lasi mind üle saatekuludega kuid sellepärast ei pea veel teised kannatama- aitan ikka kui kellelgi vaja :)
Nt. 72' Chargerile selline valik
https://www.dnbilradio.se/module.php?module=Generic_Filter&file=index.php&search%5Bbrand%5D=71&search%5Bmodel%5D=158&search%5Byear%5D=113

Terv.



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
11.08.2020 at 14:27
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Nii, natukene on aega m88da l2inud, s6idetud ja isegi tee 22res passitud. Kraami on ka omajagu kogunenud. Kohale j6udsid, siis tahavaate peegel, rool ja otsiabilt ostsin originaal raadio. N2dalavahetusel vast krutin kylge 2ra.

Tee 22res passimisega oli nii, et k2ima ei l2inud. K6ik, k2ia kas v6i aku tyhjaks, aga ei yks matski mootorist enam tulnud. Lasin seista ja j2lle tiksus nagu kella v2rk. Tundus alguses nagu tegu oleks kuumusega. Tallinnas ikka suri mitu korda v2lja, Tallinn-Tartu maanteel, viadukti juures.


____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
27.08.2020 at 11:12
Vince
Dodge Charger 1972
Käisid täna nö. "jalutamas" ;) Väga kena, võiksid tihedamini mööda sõita.
11.10.2020 at 19:44
Martin460
Dodge Charger 1972
quote:
PhilipJFry: Nii, natukene on aega m88da l2inud, s6idetud ja isegi tee 22res passitud. Kraami on ka omajagu kogunenud. Kohale j6udsid, siis tahavaate peegel, rool ja otsiabilt ostsin originaal raadio. N2dalavahetusel vast krutin kylge 2ra.

Tee 22res passimisega oli nii, et k2ima ei l2inud. K6ik, k2ia kas v6i aku tyhjaks, aga ei yks matski mootorist enam tulnud. Lasin seista ja j2lle tiksus nagu kella v2rk. Tundus alguses nagu tegu oleks kuumusega. Tallinnas ikka suri mitu korda v2lja, Tallinn-Tartu maanteel, viadukti juures.


Kui süütesüsteem on uus e. süüteboksiga nagu MSD vms. siis kui see üle kuumeneb kapoti all on mingiks ajaks kutu kuni jahtub.Ameeriklased panevad selle pelgajapoole salongi parema jala juurde või nn. kindasahtlisse.
Või siis on tegu lihtsa kütuse keemisega voolikutes kapoti all nn. vapor lock.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
13.10.2020 at 04:59
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
quote:
Vince: Käisid täna nö. "jalutamas" ;) Väga kena, võiksid tihedamini mööda sõita.
Krudisin masinale asju kylge ja m6tlesin teha prooviringi. T2itsa m6nus. Muidugi viriseda annab ja teha on veel ropult. Originaal rool on ikka parem - nyyd n2eb kellasid ka, kuigi harjumatult peenike on see rool. Suurema diameetriga rooliga on tuntav masina ujumine. See ei tundu olema laia rehvi tee otsimisena. Vast tahab kokkujooks kontrollimist saada või roolikarp timmimist.

quote:
Martin460: Kui süütesüsteem on uus e. süüteboksiga nagu MSD vms. siis kui see üle kuumeneb kapoti all on mingiks ajaks kutu kuni jahtub.Ameeriklased panevad selle pelgajapoole salongi parema jala juurde või nn. kindasahtlisse.
Või siis on tegu lihtsa kütuse keemisega voolikutes kapoti all nn. vapor lock.
Mul masinal on originaal syytem2ng peal. Selles mitte k2ima minemise osas ma kahtlustan elektrim2ngu. Kui mul masin 2ra suri, siis sain kuidagi nikerdades Ylemiste parklasse, seal filtrit maha krudides oli see kytust t2is. Pesad, kontaktid olen yle k2inud, tunduvad korras olema. Alati kui selline ikaldus peale tuleb, pole yhtegi vajalikku t88riista k2ep2rast. Ah jaa, peale pikka seismist turtus masin kah tagasi, kuigi mitte pidevalt. Juba algusest peale on mulle tundunud, et syyde on v2ga piiri peal. Syyte osas olen m6elnud, et v6iks vahele ajada all-in-one HEI jagaja.

Pidurisysteem on ka kuidagi imelik. Vahest tundub nagu oleks 6hk sees ja teine hetk on tip top, ei mingit pedaali vajumist v6i vetrumist. Kui tagasillal simmerlinge vahetama hakkan, siis k2ib pidurid ka yle. Piduritega meenusid rehvid, need tuleb ka v2lja vahetada. Tundub, et aeg on oma t88 teinud.

Lakke sai pandud uued sirmid. Pidid olema originaalid. Vaadates tunduvadki taastatud originaalid. Kylge krudides ei tundunud nii v2ga selle masina omadena olema: vardad liiga pikad, peegli jalas olevate pesadesse ei mahtunud, pidi lyhemaks tegema.

Esimene 6ppetund v6tmetega kah k2tte saadud. V6tsin enda teada v6tmed autolt eest ja pistsin tasku. Automaatselt vajutasin nupu alla. L6in veel ukse kinni. Kui suits oli tehtud ja soov oli autost asjad v6ta, avastasin, et mida ei ole, on v6tmed ja need on ikka syytelukus. L6puks traadist riidepuuga kuidagi tihendi vahelt sai lukust lahti. Mis on k6ige yllatavam, inimesed jalutasid t2naval tuima n2oga m88da - mis yhiskonnas me elame?!? :|

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
13.10.2020 at 21:27
2TEP60
  
Dodge Charger 1972
quote:
inimesed jalutasid t2naval tuima n2oga m88da - mis yhiskonnas me elame?!? :|

Ma ükskord saagisin rauasaega (oma) rattalukku läbi päise päeva ajal balti jaamas ja ka mind keegi pikali ei jooksnud. Tõepoolest,paneb mätlema, et vist vale elukutse valitud,et pätina saab täitsa edukalt vist hakkama..


____________________________
May the spring be with us!!
13.10.2020 at 22:45
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Aega on siis nyyd natuke m88da l2inud ja masinaga on tibake ka ringi vuratud. Kriitilisemateks tegemisteks on mul plaanitud roolikarbi taastamine ja tagasilla v2rskendus. Ustele-akendele sai ka uued tihendid tellitud. Nv-l l2heb toob k2igukasti, millest hakkab midagi huvitavat ehitama.

Mootorile olen ylemise otsa v2rskenduseks pudinad juba v2lja vaadanud, kuid tellimise nuppu ei ole veel vajutanud.

EDIT:
Eile sai natukene laristatud ning tegin tellimuse TH700R4 kasti pudinatele. V6rreldes Chevy teemas tehtuga, tuleb seekord tunduvalt vingem tegemine :) Ah jaa, uus roolisammas on ka tulekul.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
21.05.2021 at 08:04 2 edits. Last edited 22.05.2021 at 12:56 by PhilipJFry
PhilipJFry
 
Dodge Charger 1972
Vaata veel karule k6htu, et n2ha mis seal valutab. Igastahes vaatepilt ei olnud ilus. Esisild saab endale esimesena noorenduskuuri. Ootan viimaseid pudinaid. Miskine nv t6otab tulla p6nev-p6nev. Erinevate liigendite kummilutud on suht ribadeks, liigendite vahelt paksult tavotti v2lja pressinud. Pidurivoolikute v2lispinnad on murenenud. Kuna asi tuleb juppideks v6tta, siis see kord roolikarpi ei hakanud lammutama. Sai sektori timmimisega loksu v2iksemaks.

Karpal kiirenduspumba pragunenud membraan sai v2rskendust. Kuna uut kohe tagataskust v6tta ei olnud, siis sai see koduste vahenditega 2ra lapitud. Hetkel peab, ei jookse kytust v2lja nagu mahlakasest. Syyde oli tiba varajane, see sai paremaks timmitud. Kokkuv6teks v6ib 8elda, et nyyd l2heb paremini k2ima.

K2igukasti pudinatest on m6ned yksikud pakikesed j22nud veel tulla. Kui k6ik kohal, siis teeb tolle yhe valuga 2ra. Sama siis mootoriga.

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
21.06.2021 at 19:44
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Charger 1972  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.