register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: sõnasõda.  
Poster Message
MENT_GORILKA
Split: sõnasõda.
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!
11.07.2020 at 10:49
kaedoo
 
Split: sõnasõda.
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!
Sa ei õpi ikka sittagi. :kill
11.07.2020 at 15:40
Yll
Split: sõnasõda.
quote:
kaedoo:
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!
Sa ei õpi ikka sittagi. :kill

Loll aga järjekindel. Omadus seegi!(Menti siis silmas pean)
11.07.2020 at 18:15 1 edit. Last edited 11.07.2020 at 18:18 by Yll
A-Berg
  
Split: sõnasõda.
Huvitav et enamus siinolijatest ei ole kunagi sinu poolt, Ment. Huvitav , miks ? Kõik totud ve ? )))
11.07.2020 at 19:35 1 edit. Last edited 11.07.2020 at 19:36 by A-Berg
Yll
Split: sõnasõda.
quote:
A-Berg: Huvitav et enamus siinolijatest ei ole kunagi sinu poolt, Ment. Huvitav , miks ? Kõik totud ve ? )))

Äkki on põhjus peidus kasutajanime teises pooles?See seletaks nii mõndagi.Primaat ei oska kunagi eksida!
12.07.2020 at 18:05 2 edits. Last edited 12.07.2020 at 18:11 by Yll
nimetu
 
Split: sõnasõda.
Seda, kas vanadel meestel peaks aru peas olema või mitte, ei oska ma kommenteerida. Ilmselt mõnel on, mõnel ei tulegi. Aga kuidas see mind puudutab??? Äkki tapsustad, millisest vanusest alates naised vanadeks meesteks muutuvad???


quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!


____________________________
Plymouth Fury 1960
12.07.2020 at 20:15
Vanaisa
  
Moderator
Split: sõnasõda.
Laske nüüd olla juba :D
12.07.2020 at 20:34
MENT_GORILKA
Split: sõnasõda.
quote:
Vanaisa: Laske nüüd olla juba :D

ainuke mõistlik kokkuvõte Vanaisa poolt, erinevalt teistest rõvekommentaatoritest (primaatidest)!
12.07.2020 at 21:40 1 edit. Last edited 12.07.2020 at 22:19 by MENT_GORILKA
MENT_GORILKA
Split: sõnasõda.
quote:
nimetu: Seda, kas vanadel meestel peaks aru peas olema või mitte, ei oska ma kommenteerida. Ilmselt mõnel on, mõnel ei tulegi. Aga kuidas see mind puudutab??? Äkki tapsustad, millisest vanusest alates naised vanadeks meesteks muutuvad???


quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!


noh nagu üks primaat siin juba möiratas, ei ole tegelikult mingit tähtsust, mis püksis on, kui ikka üleval pööning vaid solvanguid provotseerib, siis ongi sellistel kõigil ühine nimetus-primaat!
12.07.2020 at 21:42
MENT_GORILKA
Split: sõnasõda.
quote:
MENT_GORILKA:
quote:
nimetu: Seda, kas vanadel meestel peaks aru peas olema või mitte, ei oska ma kommenteerida. Ilmselt mõnel on, mõnel ei tulegi. Aga kuidas see mind puudutab??? Äkki tapsustad, millisest vanusest alates naised vanadeks meesteks muutuvad???


quote:
MENT_GORILKA:
quote:
A-Berg:
quote:
nimetu: Kuhu jäi aga see foorumikasutaja, kes iga teema juures targutab ja halab, et Lõuna-Eestis keegi midagi ei korralda ja kuhugi minna pole...??? Kas maa oli külmund või kärss kärnas???
usun et ta pole kuhugi pikemalt kadunud ja ikka ja veel saame "nautida" tema targutamist ja hala... siinsete foorumlaste ja moderaatorite "rõõmuks" ! :D

PS - "Eliit"klubi SEVCC võiks ju ka Palanga ürrile minna ja kamraadidega pidutseda ! ;)

mis sinu probleem on ja mis see sinu asi on, kus ma käin või ei käi? ise provotseerid nõmedaid kommentaare tegema. vanal mehel võiks ikka juba aru peas olla!


noh nagu üks primaat siin juba möiratas, ei ole tegelikult mingit tähtsust, mis püksis on, kui ikka üleval pööning vaid solvanguid provotseerib, siis ongi sellistel kõigil ühine nimetus-primaat!


Üldiselt aga oleks mul moderaatoritele palve: palun kustutage kõik need rõvekommentaarid siit ära ja jätke alles ainult asjasse puutuvad ja normaalsed. Kustutada oleks vaja alates sellest neiu nimetu Fury rõvekommentaarist, millega ta ise solvangute laviini minu aadressil käima tõmbas ja nii nagu ikka, uluvad teised kuulekad hundid (või hoopis primaadid?) kohe kaasa.
Seda rämpsu ei ole mõtet siin alles hoida, inimesed, kes soovivad mingi ürituse kohta adekvaatset infot lugeda, ei peaks end selliste nõmedustega koormama.
Imelikul kombel naisterahvas, kelle väline kest justkui peaks seonduma ilusa ja positiivsega, on seestpoolt nii mäda ja õel-ilma igasuguse põhjuseta lambist solvanguid genereerida saab vaid hingelt väga kuri ja õel inimene-varja siis seda välise iluga palju tahad, ikka lööb see teatud situatsioonides välja.
12.07.2020 at 22:18
Valmet
 
Split: sõnasõda.

Äkki on põhjus peidus kasutajanime teises pooles?See seletaks nii mõndagi.Primaat ei oska kunagi eksida!

Probleem tundub olevat kasutajanime esimeses pooles.
Edit: Primaat siiski on arengule orienteeritud.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
12.07.2020 at 23:21 1 edit. Last edited 12.07.2020 at 23:27 by Valmet
Vanaisa
  
Moderator
Split: sõnasõda.
Paneb sina ka nüüd noka kinni ja lõpetame selle jutu siin.
12.07.2020 at 23:21
Valmet
 
Split: sõnasõda.
quote:
Vanaisa: Paneb sina ka nüüd noka kinni ja lõpetame selle jutu siin.
OK

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
12.07.2020 at 23:28
Vanaisa
  
Moderator
Split: sõnasõda.
see polnud sulle mõeldud ;)
13.07.2020 at 08:02
nimetu
 
Split: sõnasõda.
Pärast käesolevat postitust luban ennast vabatahtlikult sellest foorumist välja vistata, kui minu vastus peaks kedagi häirima...
Ei leidnud üheski oma varasemas postituses, et oleksin kedagi personaalselt välja toonud, aga ometi leidus üks, kes ennast otseselt puudutatuna tundis.

BBBB alias foorumikasutaja MENT_GORILKA
Teie postitus minu kohta eeldab aga juba avalikku vabandust.

Hiljaaegu olete juba pahuksisse sattunud...

Täna, 22.06 toimus Tartu Maakohtus kohtuistung tsiviilasjas XXXX. Istungi käigus arutati YYYY sõnakasutust ZZZZ aadressil Facebooki grupis "YYYY sõprade klubi". - DELFI

Tänan tähelepanu eest!
AAAA

quote:
MENT_GORILKA:
quote:

Üldiselt aga oleks mul moderaatoritele palve: palun kustutage kõik need rõvekommentaarid siit ära ja jätke alles ainult asjasse puutuvad ja normaalsed. Kustutada oleks vaja alates sellest neiu nimetu Fury rõvekommentaarist, millega ta ise solvangute laviini minu aadressil käima tõmbas ja nii nagu ikka, uluvad teised kuulekad hundid (või hoopis primaadid?) kohe kaasa.
Seda rämpsu ei ole mõtet siin alles hoida, inimesed, kes soovivad mingi ürituse kohta adekvaatset infot lugeda, ei peaks end selliste nõmedustega koormama.
Imelikul kombel naisterahvas, kelle väline kest justkui peaks seonduma ilusa ja positiivsega, on seestpoolt nii mäda ja õel-ilma igasuguse põhjuseta lambist solvanguid genereerida saab vaid hingelt väga kuri ja õel inimene-varja siis seda välise iluga palju tahad, ikka lööb see teatud situatsioonides välja.


Asjad lähevad inetuks ja isiklikuks. Paradused tehtud.
Teema lukku.

____________________________
Plymouth Fury 1960
13.07.2020 at 09:24 4 edits. Last edited 13.07.2020 at 22:15 by gretzky (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: sõnasõda.  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.