register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet SSR '04   1 2  
Poster Message
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
3 kuud maanteametiga vaidlemist ja arvele ta saigi. Kuna sellise auto vastu ammu kerge huvi olnud ja kuna tundub et hinnad pigem tõusma hakanud siis sai leitud antud auto Leedust. Kuna see auto müügis polnud siis tänud Edek'ule kontaktide vahendamise ja samas ka omaniku keelitamisel et ikkagi oleks vaja auto maha müüa. Mingise koguse aja möödumisel omanik siiski soostus autot müüma ja nii ta siis nüüd siin on. Kuna Leedu numbritega sõidetud pea 3 kuud ja selle aja jooksul pole miskit remonti vajanud siis legendid "Leedu" autodest vähemalt selle eksemplari puhul paika ei pea. Nipet näpet on siiski kohendatud ja kuna leedukas oli tulede eurostamisega augustanud nii esipamperi kui ka tagatiivad siis peale pisi keretõid tuleb ikkagi värvida vähemalt tagatiivad ja esipamper. Tulemajandus sai kõik nii tehtud nagu meil vaja ja leeduka aretised on eemaldatud ja juhtmestik ka korrastatud. Huvitav asjaolu on see et maanteamet keeldus teh passi kirjutamast et auto on lahtine, väites et pikup ei saa olla lahtine. Eks vaatame mis politsei lahtisena sõites selle peale ütleb. Aga praegu veel naudin tõenäoliselt viimaseid soojasi ilmasi. Ülaosa lasin teipida sädelevaks mustaks et teh passi saada mitmevärvilist mis annab hiljem natuke rohkem vabadust värvidega kombineerimisel. Pilt ka hetkeolukorrast just peale teipimist.



____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
23.09.2020 at 19:35
olevtoom
 
Chevrolet SSR '04
quote:
antennimees: 3 kuud maanteametiga vaidlemist ja arvele ta saigi.

Suur aitäh kultuuri maaletoomise eest!

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
23.09.2020 at 20:34
DevilDeVille
  
Chevrolet SSR '04
Seillise maaneeameti väitmise saadaks tuima kolhoosnikunäoga nende ülemustele majanduminnis, las siis sodoomid seletavad, kui vägevad ja targad nad on.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.09.2020 at 20:52
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
DevilDeVille: Seillise maaneeameti väitmise saadaks tuima kolhoosnikunäoga nende ülemustele majanduminnis, las siis sodoomid seletavad, kui vägevad ja targad nad on.

Ma tõesti ei viitsinud seda numbri saamist veel edasi lükata aga ju ma politseilt saan "saatekirja" maanteeameti ametnikele kes siis saavad selle alusel oma poolelijäänud toiminguid jätkata ja väita kellelegi et GM on teinud pickupi mida ei saa nimetada nii nagu ta on, kuna sellist pole Eesti autoregistri kerenimetuse valikus. Küsimise peale vastas tehnoosakonna ametnik et targa katusega Corvettel ka pole passis lahtine. Loomulikult pole sest ta ju tõesti pole lahtine. Muidu oleks kõik autod millelt on eemaldatav katuseluuk eemaldatud ju lahtised. Küll ma selle teemaga veel jätkan ega ma seda niisama lihtsalt ka ei jäta.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
23.09.2020 at 21:11
ERAK
  
Chevrolet SSR '04
Äge :beer
Kas on 5,3 või 6,0?

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
23.09.2020 at 23:57
raksmees
  
Chevrolet SSR '04
Super lahe valik. Üks lemmikumiad kastikaid. Ise juba ammu mõelnud millal keegi sellise siiamaile toob.
Edu ehitamisel ja bürokraatiaga tegelemisel.
24.09.2020 at 15:15
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
ERAK: Äge :beer
Kas on 5,3 või 6,0?

2004 ju ütleb ära et on 5.3 Neid tehti 03 ja 04 5.3'ga ja 05 ja 06 6.0'ga. Muidu erinevusi eriti polnud, nipet näpet varustuses. 6.0 pakuti ka manuaali ja viimasel aastal oli värvivalikus ka 2 värvilised variandid.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
24.09.2020 at 19:24
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
raksmees: Super lahe valik. Üks lemmikumiad kastikaid. Ise juba ammu mõelnud millal keegi sellise siiamaile toob.
Edu ehitamisel ja bürokraatiaga tegelemisel.


Tänud aga paraku neid nüüd juba 2 Eestis

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
24.09.2020 at 19:25
maalo
Chevrolet SSR '04
Auto numbriga EDEK1 eksisteerib siin juba ligi 5 aastat, ei tohiks kellelegi üllatusena tulla. :)
2003, mudeliaasta 2004, samuti 5.3.

Ägedad autod. :)
24.09.2020 at 20:35
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
maalo: Auto numbriga EDEK1 eksisteerib siin juba ligi 5 aastat, ei tohiks kellelegi üllatusena tulla. :)
2003, mudeliaasta 2004, samuti 5.3.

Ägedad autod. :)

Auto jah 5 aastat aga ülalmainitud numbriga siiski umbes 3 aastat. Mudeliaasta sellel ikkagi 2003, minul on 2004

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
24.09.2020 at 21:17
Henri_
 
Chevrolet SSR '04
Margus Reinsalul oli ka kunagi selline kollane.

Aga miks peaks politsei lahtist kastikat tüütama? Miks peaks keegi üldse sellele nimetusele passis tähelepanu pöörama? MNT on ju lisaks ka meeletult vigu teinud passe välja andes, ma olen saanud Eestisse regades vale mootori kubatuuri, aga õige võimsuse jne. Kuid ükski TÜV pole kõssanud ka selliste asjade peale, rääkimata politseist.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
25.09.2020 at 20:47
matu1988
 
Chevrolet SSR '04
Päris vinge auto
Nägin sind täna järvel????

____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
03.10.2020 at 15:13
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
Sai siis septembri lõpus ülevaatusel käidud ja seal selgus et ikkagi leedukas on kattide sisud mõnekümne euro eest realiseerinud ja selle nimel hulka tööd teinud. Mul oli tegelikult kahtlus kuna auto andis mõlema kati viga aga no kuidagi ei tahtnud uskuda seda juttu et leedu autodel kattide sisud kõik maha müüdud aga siiski nii see oli. Nüüd siis uued katid all aga kuna ühe poole kolle rõngastihend oli vilets siis jäi sutsuma. Tihend peaks järgmine nädal tulema ja siis uuesti ülevaatusele. Selle lahtise auto teemale siis niipalju lisaks et politsei tõenäoliselt ei hakka peedistama aga ülevaatusel öeldi küll et kui nad nüüd näpuga järge ajaksid siis nad mind läbi ei tohiks lasta kuna keretüüp ei vasta teh passile. See et maanteamet vigu teeb on tavaline, mul kunagisel GMC Vandural oli passis 5.7 asemel 3.0 ja kusjuures on siiani see seal passis 3.0 ja bensiin. Selliseid vigu on võimalik lihtsalt parandada aga see et nad keelduvad õiget nimetust ka küsimise peale sisse kirjutamast vajab mu meelest ikkagi sekkumist. Ja see et nad ei saa kirjutada seda kuna polevat valikutes on jama sest teh andmetes on täitsa olemas lahter nimega keretüüp ja seal on lihtsalt kriips kuigi võiks olla kirjutatud lahtine. Aga muidu on kõik ilus ja sõita on ka nauding kuigi võiks natuke pehmem olla, kuidagi liiga jäik on see vedrustus. Aga noh sportauto ju eks peab harjuma.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
03.10.2020 at 21:27
tfr
 
Chevrolet SSR '04
Need keretüübi valikud tulevad seal ikkagi kusagilt mingitest eurodirektiividest. Isegi "mahtuniversaal" kadus viimase ühtlustamisega ära, nüüd on mul lihtsalt universaal. Ja see alamvalik ("kere tüüp") on ainult osadel põhitüüpidel.

Aga selle jutu peale meenus, et kunagi sai üks oma projektikas teist värvi värvitud. Kuna kogu muu ehitusprotsess võttis ka omajagu aega, siis ülevaatus sai selle aja peale muidugi läbi. Ma siis esimese hooga lolli peaga mõtlesin, et lähen teen ülevaatuse ära, siis saab rahulikult liigelda ja võib mingi hetk käia ka ARK-s värvivahetuse passis ära teha. Aga kus sa sellega - ülevaatusetüüp hakkas ähkima ja puhkima ja ütles, et nii ikka küll ei lähe. Aga kõik vead olid tal ka tarkvaras fikseeritud valikutena. Lappas seal siis umbes 20 minutit ringi ja lõpuks trükkis mulle välja akti, kus oli läbipõrumise põhjusena kirjas ohtlik viga: "värviparandused erinevad oluliselt põhitoonist".
05.10.2020 at 21:09
desiderii
 
Chevrolet SSR '04
quote:
antennimees: Selle lahtise auto teemale siis niipalju lisaks et politsei tõenäoliselt ei hakka peedistama aga ülevaatusel öeldi küll et kui nad nüüd näpuga järge ajaksid siis nad mind läbi ei tohiks lasta kuna keretüüp ei vasta teh passile.

Seda on küll huvitav lugeda. Samamoodi oleks huvitav teada, kuidas Maanteeamet või toonane ARK on kirjeldanud ära kõik pehme katusega H1 Hummerid. Need on ju ka kõik kabriolett-kastikad. Eemaldatava katusega uus Jeep Gladiator samamoodi. Samamoodi oleks huvitav teada, mida ülevaataja siis teeb kui selline presentkatusega asi ilma katuseta ülevaatusele ilmub.

SSR on äge auto ise. Vähegi sihipäraselt kasutades veel eriti.

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
19.10.2020 at 00:19
mrtn
Chevrolet SSR '04
quote:
desiderii:Samamoodi oleks huvitav teada, kuidas Maanteeamet või toonane ARK on kirjeldanud ära kõik pehme katusega H1 Hummerid. Need on ju ka kõik kabriolett-kastikad. Eemaldatava katusega uus Jeep Gladiator samamoodi. Samamoodi oleks huvitav teada, mida ülevaataja siis teeb kui selline presentkatusega asi ilma katuseta ülevaatusele ilmub.

Osadel pikap-Defekatel on ka kaltsust katus.
20.10.2020 at 09:08
F1ERO
Chevrolet SSR '04
Kõvakatusega Wrangleril on passis "lahtine"

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
20.10.2020 at 10:42
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
F1ERO: Kõvakatusega Wrangleril on passis "lahtine"

Erinevus ja maanteeameti vastus on selline, et kui on M1 kategooria siis nad saavad panna lahtine aga kui on N1 ehk siis kaubik või pickup siis valikutes puudub lahtine ja ise nad sinna midagi kirjutada ei saa. Wrangler on sõiduauto ehk siis M1 ja siis on valikutes lahtine olemas. Täna tegin siis uute kattidega ülevaatuse ja ülevaataja lubas uurida mnt'st kuidas nad peaksid sellise auto puhul käituma kuna keretüüp ei vasta teh passile. Eks näis mis vastatakse. Samas kaltsukatus mis kokku rullitakse ja kogu katuse konstruktsioon alles jääb või siis elektriliselt kokkuklapitav kõvakatus on tehniliselt ikkagi erinevad asjad. Uuematel Wranleritel käivad ka katuse ja külje paneelid ära aga toruraam jääb alles ja passis nad ka lahtised pole, vähemalt need mis mina olen näinud. Aga eks näis mis tulemus kunagi tuleb ehk ikka saab õige asja passi sisse.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
20.10.2020 at 19:51
F1ERO
Chevrolet SSR '04
Loodetavasti asi laheneb õigesti:) Ma N1 vs M1 nüansse ei teadnud. Wr passis on M1G ja lahtine. Kõvakatus käib tegelikult mõne poldi ning klambriga lahti ja kahe mehega maha. Suvine present on võimalik koos oma konstruktsiooniga nii kokku rullida, et jääb ainult toruraam alles... niiet- mõni päev aastas siiski võimalik ka “lahtine” :)

____________________________
Pontiac Fiero
Lincoln MKX
Jeep Wrangler Rubicon
20.10.2020 at 21:21
DevilDeVille
  
Chevrolet SSR '04
Huvitav, mis keretüübiga on arvel kaltsukatusega Unimogi kastikad?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.10.2020 at 21:35
mrtn
Chevrolet SSR '04
quote:
DevilDeVille: Huvitav, mis keretüübiga on arvel kaltsukatusega Unimogi kastikad?

quote:
Wr passis on M1G ja lahtine.
20.10.2020 at 21:39
DevilDeVille
  
Chevrolet SSR '04
quote:
mrtn:
quote:
DevilDeVille: Huvitav, mis keretüübiga on arvel kaltsukatusega Unimogi kastikad?

quote:
Wr passis on M1G ja lahtine.


Mis asendist sarnaneb wranku unimogiga? Et mõlemal on neli ratast ja rool? Üks on reaalselt kastiauto. Nuh, selline, millel suisa kast ja kabiin eraldi kinnitumas raamile. Teine vist natuke teistmoodi.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.10.2020 at 23:48
tfr
 
Chevrolet SSR '04
quote:
DevilDeVille: Huvitav, mis keretüübiga on arvel kaltsukatusega Unimogi kastikad?

Ma suutsin 5 minuti Googeldamisega ühe tsiviilregistris eksemplari leida (https://www.osta.ee/mercedes-benz-unimog-404s-3-0b-130-kw-29593286.html), sellel on "madel".

Aga puht huvi pärast - mis tegemata jääb, kui see keretüüp passis "lahtine" pole?
21.10.2020 at 17:35
v6sa
Chevrolet SSR '04
Till jääb vähemalt 3 cm lühemaks.
21.10.2020 at 18:17
antennimees
 
Chevrolet SSR '04
quote:
tfr:
quote:
DevilDeVille: Huvitav, mis keretüübiga on arvel kaltsukatusega Unimogi kastikad?
Aga puht huvi pärast - mis tegemata jääb, kui see keretüüp passis "lahtine" pole?

Ega tegemata ei jäägi miskit aga asi põhimõttes. Kui tehasest on väljutatud kastikas mis on ka convertible siis võiks see ju kirjas olla.


____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
21.10.2020 at 20:02
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet SSR '04   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.