register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read

tqhq.ee foorum : Autode müük : M: Chevrolet Caprice '95 1300.- EUR  
Poster Message
vitjuha96
M: Chevrolet Caprice '95 1300.- EUR
Tere.

Pakkuda projekti toorikuks või tehnika doonoriks täielikult Eesti ajalooga sõidukorras Chevrolet Caprice Classic õige tagaveoline fullsize pill, 4.3 V8 täississepritse mootor, liigub edasi jõuliselt, ei suitse, käib ühtlaselt (L99 mendi eri mootor, pärineb legendaarsest LT-1st, suht öko ka, 8l/100 passi järgi maanteel, samas võimsam kui vana 5.0 TBI). Vana omanik väitis, et 2011 oli mootor ja käigukast kapremontitud, kuid pabereid või tõestusi selle kohta minul pole (kuskil Usaraud või TQHQ foorumites lugesin ka seda sama juttu, ja tundub, et tehnika on tõesti jumala korras). Sellest ajast saadik on auto enamasti seisnud ning sõitnud aeg-ajalt. Automaatkast 4L60E toimib ilusti ja käike vahetab sujuvalt. Olnud USA saatkonna auto 1996-2000 aastatel.

Kere vajab tegemist, raam mäda umbes tagasillast tagumise stangeni, ülejäänud minu hinnangul rahuldavas seisus. Tagaratta koopades ka läbiv rooste. Uksed põhimõtteliselt roostevabad. Mõlke ja kriime samuti on. Pole näituse pill, aga samas suht viisakas kõrvalt vaadates.

Minu käes sõitis ka pikemat vahemaad probleemideta, keema ei läinud, vedelikke ei lekki, kuid jällegi enamus ajast seisis, kuna pole tänavalegaalne ning tegeleda selle kere remondiga tingimused puuduvad. Ideaalis oleks vaja kere raami pealt ära tõsta ja raam ära keevitada (minu garaazi 5.4m pikk ja 2m lai auto vaevalt mahtus). Samuti vaja ka sumbuti külge keevitada, puuduv sumbuti osa olemas.

Vahepeal sain ühe lollusega hakkama, ühendasin pimedas aku valesti, nii et generaator enam ei lae, ilmselt geneka dioodsild vaja vahetada, muidu kõik toimib nii nagu enne toimis.

Aknatõstukid, enamik elektroonikast ja elektrilised istmed toimivad ilusti. Originaal puldist kesklukk.

Katalüsaatorit passis pole (CO2-ga vähem probleeme ülevaatusel).

Arvan, et arvestades turgu (kus neid ei liigu ka eriti), hind on rohkem kui mõistlik sellise auto eest. Väga mõnus ja haruldane auto. Minu meelest üks ilusamaid USA keresid. Kõik endale teadaolevad vead räägin ja näitan ilusti ausalt ära. Mul oleks väga hea meel, kui keegi seda autot jälle tänavatele saab. Mitte ilma asjata just selle põlvkonna Caprice oli New Yorki politsei lemmik auto aastaid olnud. Mina polegi selle autoga muud midagi jõudnud teha, kui vahetada ära spidoplokk (originaal, digitaalne) ning õlivahetus ära teha.

On veel väiksemaid vigu ja oma silm on kuningas, näha saab Rakveres, küsimuste korral võib helistada (53234980)

Edit: uus hind 1300.- EUR

07.10.2020 at 17:36 1 edit. Last edited 16.10.2020 at 13:29 by vitjuha96
Vanaisa

Moderator
M: Chevrolet Caprice '95 1300.- EUR
puhtalt infoks huvilistele - min käes oli ta siis ja tehtud sai seda:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=42369
07.10.2020 at 18:17
tqhq.ee foorum : Autode müük : M: Chevrolet Caprice '95 1300.- EUR  
Log in:
Account recovery

muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2021. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.