register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kadunud automargid  
Poster Message
peep
 
Moderator
Kadunud automargid
Hea visuaal koos selgitustega:

https://www.visualcapitalist.com/14-defunct-car-brands-failed
11.04.2021 at 11:12
olevtoom
 
Kadunud automargid
Tõesti ülevaatlik... ega mitte-ameeriklasi maksakski siia võtta, neile peaks eraldi leht olema.
Kuid DeLoreani kadumist firmajuhi narkoasjadega seletada pole momeelest piisav. Mulle tundub, et auto kukkus läbi ikka "all show no go" tõttu. Sihukese välimusega keres 132 hobujõudu... ei, tänan väga.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
11.04.2021 at 11:59
mrtn
Kadunud automargid
quote:
olevtoom: Tõesti ülevaatlik... ega mitte-ameeriklasi maksakski siia võtta, neile peaks eraldi leht olema.
Kuid DeLoreani kadumist firmajuhi narkoasjadega seletada pole momeelest piisav. Mulle tundub, et auto kukkus läbi ikka "all show no go" tõttu. Sihukese välimusega keres 132 hobujõudu... ei, tänan väga.

Kle Firebirdi tehti 88 hj mootoriga. Ju neile tundus, et turg on olemas.
11.04.2021 at 12:48
DevilDeVille
  
Kadunud automargid
quote:
mrtn:
quote:
olevtoom: Tõesti ülevaatlik... ega mitte-ameeriklasi maksakski siia võtta, neile peaks eraldi leht olema.
Kuid DeLoreani kadumist firmajuhi narkoasjadega seletada pole momeelest piisav. Mulle tundub, et auto kukkus läbi ikka "all show no go" tõttu. Sihukese välimusega keres 132 hobujõudu... ei, tänan väga.

Kle Firebirdi tehti 88 hj mootoriga. Ju neile tundus, et turg on olemas.

Nu effpodil oli pirtsakamal kundel vähemalt võimalus "raudse hertsogi" asemele midagi asjalikumat tellida. DeLorean-i puhul olid valikud sinueest äratehtud.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
11.04.2021 at 13:27
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kadunud automargid  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.