register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 73 Charger  
Poster Message
weltmann
73 Charger
3 aastat juba daily driverina kasutuses. 73 aasta ja matching numbers (mootor, kast, raam, kere). Mootoriks 400ne 4bbl. Kuigi sai ostetud niivõrd kuivõrd "korras" autona siis ikkagi on selle 3a jooksul käidud üle mootor, kast ja sisu + kõiksugused muud pudinad nagu starter, karbuss jne jne. Hetkel liigub üsna eeskujulikult.
16.04.2021 at 14:52
Vanaisa
  
Moderator
73 Charger
Mida sa seal kirvega remontisid? :lol
16.04.2021 at 15:00
weltmann
73 Charger
quote:
Vanaisa: Mida sa seal kirvega remontisid? :lol

Ise olen tehnika alal imbetsill ja autot on teinud mul sõber. Ju ta millegi peale närvi läks
16.04.2021 at 15:01 3 edits. Last edited 16.04.2021 at 15:04 by weltmann
Yll
73 Charger
quote:
weltmann: 3 aastat juba daily driverina kasutuses. 73 aasta ja matching numbers (mootor, kast, raam, kere). Mootoriks 400ne 4bbl. Kuigi sai ostetud niivõrd kuivõrd "korras" autona siis ikkagi on selle 3a jooksul käidud üle mootor, kast ja sisu + kõiksugused muud pudinad nagu starter, karbuss jne jne. Hetkel liigub üsna eeskujulikult.

Väga ilus ja hea pensionisammas,aga kas suvel palavaks ei lähe?
16.04.2021 at 17:00
Vanaisa
  
Moderator
73 Charger
Üllar, sellise toreda aparaadiga veeredes on kliima viimane asi, millele mõelda ;)

Väike tähelepanek, pervolt, nagu ma olen - värvi kasvõi pintsliga need esitiiva poldid ka üle, muidu karjuvad silma....
16.04.2021 at 17:10
weltmann
73 Charger
quote:
Vanaisa: Üllar, sellise toreda aparaadiga veeredes on kliima viimane asi, millele mõelda ;)

Väike tähelepanek, pervolt, nagu ma olen - värvi kasvõi pintsliga need esitiiva poldid ka üle, muidu karjuvad silma....

Hea tähelepanek poltide osas!

Aga palavaks ei lähe. Sai ka korralikult isolatsiooni pandud sisu tegemise ajal
16.04.2021 at 17:20
Yll
73 Charger
quote:
Vanaisa: Üllar, sellise toreda aparaadiga veeredes on kliima viimane asi, millele mõelda ;)

Seda kindlasti,lihtsalt väga harjumatu kapotialune pilt minu rikutud silma jaoks kuna vähemalt tükki 3 selliseid kondi poolepealt korda tehtud aga need kõik olid ka kõik sündinud külmaaparaadiga ja loomulikult ei kutsu ma üles sellist maching numbers aparaati kuidagi moodi ümber ehitama!

Tervist Sullegi Ain!

16.04.2021 at 18:45
vanakool
73 Charger
Elan naabruses ja kuulen/näen seda aparaati tihti, kiidusõnad, väga uhke riist!
Maru tagasihoidlikult sõidad külavahel, ma alguses arvasin, et sellisega sõidetakse gaas põhjas ja rehvid suitsevalt.
30.04.2021 at 11:39
fuel
73 Charger
quote:
vanakool: Elan naabruses ja kuulen/näen seda aparaati tihti...
...Maru tagasihoidlikult sõidad külavahel, ma alguses arvasin, et sellisega sõidetakse gaas põhjas ja rehvid suitsevalt.
Prindi see kiri välja ja pane kindalaekasse, hea indulgentsina kasutada kui põhjagaas teisi naabreid häirima hakkab :evil
30.04.2021 at 15:01
weltmann
73 Charger
quote:
vanakool: Elan naabruses ja kuulen/näen seda aparaati tihti, kiidusõnad, väga uhke riist!
Maru tagasihoidlikult sõidad külavahel, ma alguses arvasin, et sellisega sõidetakse gaas põhjas ja rehvid suitsevalt.

Ma oma külas ei julge

Aga olen siin meie külas veel teisigi vanureid näinud. Nii ameeriklasi kui ka ühte ägedat Volvot. Teeme oma kokkutuleku?
05.05.2021 at 14:29 3 edits. Last edited 05.05.2021 at 14:30 by weltmann
vanakool
73 Charger
quote:
weltmann:
quote:
vanakool: Elan naabruses ja kuulen/näen seda aparaati tihti, kiidusõnad, väga uhke riist!
Maru tagasihoidlikult sõidad külavahel, ma alguses arvasin, et sellisega sõidetakse gaas põhjas ja rehvid suitsevalt.

Ma oma külas ei julge

Aga olen siin meie külas veel teisigi vanureid näinud. Nii ameeriklasi kui ka ühte ägedat Volvot. Teeme oma kokkutuleku?


Minu Cutlass veel ei sõida, hetkel 5.2 magnum Jeep valmimas ja suvel tahaks ühe toruraamil subaru valmis jõuda. F-Bodyl vast ikka näeb!(Kui sellel aastal mitte, siis vast järgmisel).
06.05.2021 at 13:16
tqhq.ee foorum : Minu auto : 73 Charger  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.