register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 2011 CTS tulede automaagia  
Poster Message
tfr
 
2011 CTS tulede automaagia
On keegi kokku puutunud 2011 CTS (või sama ajastu SRX - see on vist suhteliselt sama auto) tulede automaagiaga? Šveitsist pärit auto, hetkel tulede "AUTO" positsioonis lülituvad pooltuled sisse, kui pimedaks minema hakkab, aga päise päeva ajal ei põle miskit.

Viking Motors pakkus lahendusena hämaraanduri kinniteipimist - siis oleks auto jaoks alati pime ja pooltuled põleks kogu aeg. Aga ideaalis tahaks ikkagi mingit natuke viisakamat lahendust, kus päisel päeval "AUTO" positsioonis põleks ees parktuled või udukad.
04.06.2021 at 20:15
antennimees
 
2011 CTS tulede automaagia
Peaks olema nii, et päeval põlevad (DRL) ainult pooltuled ja kui auto arvab, et on piisavalt pime siis põlevad kõik tuled nagu oleks nupust peale pandud. Probleem selles, et kuna USA's pole DRL nõutud siis pole ka seda aktiveeritud. See on aktiveeritud ainult Canada versioonidel. Tõenäoliselt seda siin aktiveerida ei saa aga võib olla siiski on võimalik või siis tuleb terve auto üle kirjutada mingi muu VIN koodiga, mis Canada turu jaoks mõeldud. Lihtsam variant tõesti armatuuril olev silm pimendada ja siis kogu aeg autol pime ja tuled põlevad või siis lisada mingi muu automaatika, mis paneb soovitud tuled põlema päeval ja deaktiveerub siis kui auto ise otsustab midagi põlema panna.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
04.06.2021 at 22:11
tfr
 
2011 CTS tulede automaagia
Mul on EU-spec auto. Regiooniprobleemidega koperdasin kusjuures juba ka selle otsa, et kuna saksakeelsetes riikides on trahvi ja tapmise ähvardusel keelatud autodel häält teha, siis ei saa DIC-st valida, et keyless uste sulgumise peale piuksatuse teeks, ainult tulesid on nõus vilgutama.

Aga jah, mu postituse point oligi pigem see, et kas keegi on seda "muud automaatikat" proovinud edukalt leiutada.
04.06.2021 at 23:28 1 edit. Last edited 04.06.2021 at 23:29 by tfr
mrtn
2011 CTS tulede automaagia
Mul oli Belgiast toodud Toyotaga sama jama. Selgus, et populaarne lahenus on ühendada lisarelee niimoodi, et süütega lükkab esimesed udukad sisse ja kui automaatika AUTO asendis peatuled sisse lükkab, kustutab udukad ära.
04.06.2021 at 23:44
spark
 
2011 CTS tulede automaagia
kas menüüs seda Canada varianti pole?
Vanal Voyageril võeti Rootsis pandud "süsteem" ( punt juhtmeid ja mingi elektroonika plokk) maha ja pandi ajust Canada versioon tööle.

____________________________
Seitsekümmend Viis
07.06.2021 at 16:17
dodge
2011 CTS tulede automaagia
Mina panin suunatulepirnide asemele switchback LED pirnid päevasõidutuledeks. Ja siis panin relee, nii, et lähitulega lülitab välja päevasõidutuled. Siiani ei ole probleeme olnud. Kas CTS-il on esimene suunatuli pirniga? Mul on isegi olemas komplekt selliseid.
08.06.2021 at 17:16 1 edit. Last edited 09.06.2021 at 09:53 by dodge
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : 2011 CTS tulede automaagia  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.