register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ja ikkagi, ei ühtegi valemit. Saad ju ise ka aru et mitte keegi ei anna sulle 20k selleks et sa oma lambiväiteid PÕHJENDAKSID.

Kas äkki sina kirjutasidki selle artikli ja sellest põhjalik solvumine ?


Mis puudutab "kohtunikku", siis füüsikavalemid on ülimuslikud ja nende üle ei saa hääletada. Võib proovida, aga füüsikaseaduste rikkumist karistatakse reeglina heli- või valgusekiirusega, vahel ka vaba langemise kiirendusega, seega ei mingit pikka menetlemist.
28.07.2021 at 20:48 1 edit. Last edited 28.07.2021 at 21:09 by madis
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
hea nali jah - ma tõesti ei ole keegi solvunud Veli V. Rajasaar :D

mulle ei istu lihtsalt vennad, kes ilma asjadest teadmata jutustavad, lubavad maad ja ilmad kokku, aga oma lubadusi ei täida - seda 10k pole mina välja mõelnud vaid selle pakkusid ise välja - kui endal ei meenu, siis copy-paste otse tuuleliikuri teemast:
...
quote:
madis:
Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,-
madlobster:
Panen omalt poolt 10k juurde ;)
Edit: See füüsikaõpetaja on sellise jutu puhul küll veidi paigast ära. Minuarust on Jesperi nimetatud psaikod need, kellele teed puust ja punaseks ja 10 korda järjest selgeks, et igiliikur ei tööta, ei saa töötada, ja ei hakka kunagi saama ka. Aga tema ütleb selle peale, et "aga ikkagi". Nukker pool on veel see, et valjuhäälselt lolliks tembeldatakse hoopis inimene, kes proovib nii valemite, seaduste ning illustreerivate näidete jms põhjal selgeks teha, miks asi ei tööta.

quote:
BlueStang:
ma võtaks need 20 kilo vastu küll - minumeelest läheb see karlsooni auto täpselt teemasse, kus teie "teoreetikutena" väidate, et see on igiliikur ja ei sõida, aga "terve mõistus ja kõhutunne" ütlevad, et "see liigub siiski":D - kas teeme ära?
...

hiljem nagu selgus, et see tuuleliikur liigub siiski, aga oma 10k-sid pole siiani näinud

kohtuniku all ma ei pea silmas mingit hääletamist - nagu varem mainisin, taunin nn. arvamusteadust mille esindajaks sind pean
kohtuniku all pidasin silmas siiski kokku lepitavat kolmandat isikut - sõltumatut eksperti, kes füüsikas ja autonduses asjadest teavad, mitte ei arva ega kasuta valemeid valesti ja vales kohas, kuna ei saa füüsikaliste protsesside sisust aru, mida sa minu hinnangul teed

ja mis kõige hullem, siis mängid veel ka eksitavat infot spreadides rahvahariduse edendjat



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
28.07.2021 at 01:15 2 edits. Last edited 28.07.2021 at 01:17 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Äkki tõmbad natuke tagasi ja jõuad ikka asja tuumani, milleks on

Mis on "valesti" valemis a=P/(m*v), ehk siis millest "sisulisest" ma aru ei saa ? Või noh, ma olen lost case, aga aita teisi.


"Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,-"

See väide ju kehtib ja siiani pole sa seda ümber lükanud.
29.07.2021 at 09:39
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis:

"Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,-"

See väide ju kehtib ja siiani pole sa seda ümber lükanud.


Noh see kehtis konkreetselt tuuleliikuri kohta ju - seal teemas selle kohta sa üritasid oma "teooriat" rakendades väita, et see ei saa liikuda - mina väitsin oma teadmistele tuginedes, et saab. Sina arrogantselt solvates tembeldasid minu teadmised "terveks móistuseks ja kóhutundeks" ning oma arrogantsuses lubasid suure suuga 10k välja käia kui see minu "terve móistus ja kóhtunne" osutub óigeks.
Niiet sisuliselt olid 10k sees ükskóik, kuidas sa nüüd ei üritaks vingerdada. Oleks sa aumees - siis enam ei vingerdaks vaid juba oleks ülekande ära teinud.

Aga kas saan siis nüüd aru, et see vana väide kehtib ka nüüd selle mainitud valemi kohta? Valemil endal pole midagi viga, aga kui ma näitan ära mis osas sa oled kergelt eksiteel selle teoreetilise arvutusliku valemi kasutamisel kiirendusauto liikumise rakenduslikuks arvutamiseks, siis sa käid selle 10k ka siinses juhtumis välja - nagu mainisin isiklikku huvi mul pole, fin läheks kiirendusspordi arendamiseks ja foorumis spreaditav info muutuks korrektseks?

Kuna on tekkinud kergeid kahtlusi sinu aumehelikkuses, siis seepärast pakkusin välja deponeerimise - et lubatud summa ka óiges suunas liikuma hakkaks, kui minu attempt peaks korrektne olema.

Et siis kuidas jääb, AndreeZi liikuril oleks kindlasti lisafin abiks uute kiirenduse maailmarekordite purustamiseks :)



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2021 at 10:32 2 edits. Last edited 29.07.2021 at 10:37 by BlueStang
madis
Lõputu võitlus lollusega
Jäta see krdi umbluu ja pidev solvamine ning asu asja juurde. Isegi selles vanas teemas jõudsime lõpuks füüsikalise arusaamiseni kuidas see imevärk liigub ja ma ju ise tunnistasin kuidas "kõhutunne oli petlik ja ma eksisin".
Mul aju ei paindu selle 10k jutuni ausõna, viiteid sa ka ei vaevu tooma ja loetud tekstist saad sa kuidagi eriti põnevalt aru.

Paluks nüüd selles teemas valemiteni jõuda, hakka tõestama.
29.07.2021 at 11:25
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
nojah - eks see näitab paremini, kes siin teisi solvab

quote:
madis: Totaalne plära, ... jääd oma lolli põhjendamata väite juurde.


ja näha on ka, et jutumees, rahvaharija ja 10k väljapakkuja oled kóva, aga kui oma valeópetuse eest vastutada vaja, siis kahjuks pole enam ei juttu ega tegusid - ja ma ei näe enda tekstis ühtegi solvavat viidet erinevalt ülaltoodust

aga ma ei viitsi siin rohkem jageleda - jube piinlik endal juba, kuigi madisel peaks minumeelst veelgi piinlikum olema selle siinse teema avamise ja selle esimese postituse sisu pärast

eks ma panen vähe hiljem kirja selle, mida silmas pidasin - aga ma ei tea, kas just siinse teema alla, oleks ma mode, ma oleks selle teema juba peale esimest BHOICA!t kinni pannud (mind on palju vähema eest kuudeks bännitud, kui pöördemomendi primaarsust olen soovinud kaitsta)
kui selgub, et minu väidetes on füüsika móttes argument, siis madis muidugi oma lubatud 10k ei eralda, mida saaks kiirendussporti suunata - sellest on muidugi kahju

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2021 at 13:35 1 edit. Last edited 29.07.2021 at 13:35 by BlueStang
Jesper
 
Lõputu võitlus lollusega
Ma jälle ütleks siia vahele, et Maa on tegelikult lapik.

Kui ei usu, siis saatke 10k ja ma seletan, miks ja kuidas.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.07.2021 at 13:59
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
Jesper: Ma jälle ütleks siia vahele, et Maa on tegelikult lapik.

Kui ei usu, siis saatke 10k ja ma seletan, miks ja kuidas.

nojah, aga see eelnev tuuleliikuri keiss oli vastupidine - enne väideti, et maa on lapik ja siis lubati 10k sellele, kes tóestab, et see ikka ümmargune on:D

aga ok, ärge segage - mul valemid ahjus;)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2021 at 14:29 1 edit. Last edited 29.07.2021 at 14:31 by BlueStang
Jesper
 
Lõputu võitlus lollusega
Ma ei kahtle, et põhimõtteliselt on võimalik konstrueerida mingi keeruline mudel, mis on nii matemaatiliselt korrektne, seletab vaatlustulemusi ja samal ajal tõestab seda müstilist "pöördemomendi üleolekut". Samas kuna füüsikas ja üldse teaduses kehtib põhimõte, et võrdse korrektsuse puhul on lihtsam mudel eelistatud, siis Nobelit ega Kolvikarikat sulle keegi selle eest ei anna, 10k-st rääkimata. 400 aastat tagasi vbl oleks asjal mingit lööki olnud, samas muidugi ei tea, sama hästi oleksid võinud ilmselt ka koduarestis lõpetada nagu Galilei :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.07.2021 at 14:51 1 edit. Last edited 29.07.2021 at 14:53 by Jesper
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ilmselt me loeme erinevaid tekste ja saame neist väga erinevalt aru. Lepime kokku siis et pane edaspidi valemeid, sest kui sinu arvates su väited ("jutumees ja rahvaharija") ei ole solvavad, siis on paha lugu küll..

Tuuleliikuri keissi puhul on kõigil võimalik vana teema uuesti läbi lugeda.

Ühesõnaga, paluks nüüd valemeid.
29.07.2021 at 14:53
madis
Lõputu võitlus lollusega
Muuseas, on täiesti konstrueeritud füüsikalisi mudeleid mille "alusparameetrid" on erinevad. Ka Eestis üks teadlane tegeles sellega, päris põnev lugemine. Kui meelde tuleb kuskohas see oli siis panen viite.

Kuid selliste mudelite mõte on leida uusi seoseid uute vaatenurkade abil ning neid saab lihtsalt teisendada "klassikaliseks"
29.07.2021 at 14:55
Jesper
 
Lõputu võitlus lollusega
Nojah, see on veel üks tase kangem kraam, aga kujutan ette, et Bluestangi peas keerleb midagi sarnast geotsentrilisele Päikesesüsteemile - kuigi see mudel on võimalik perfektselt korrektselt valemite ja vaatlustega ära tõestada, siis heliotsentrilise Päikesesüsteemi valemid on lihtsamad ja selle tõttu on ta ka "ülimuslik".

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.07.2021 at 15:04
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kes seda teab mis kellegi peas keerleb.

Aga paralleelselt võiks väita - see on foorumi kontekstis väärikam - et

K - erivõimsus, hp/tonni kohta (kasutan K tähte, see on selline tugev täht nagu karu)

siis a ~ K/v (~ on proportsionaalsuse märk, seda õiget ei leia klaverilt üles)

Ehk siis erivõimsus ruulib aga kiirus raisk töötab vastu !
29.07.2021 at 15:10
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
Kuniks valemid küpsevad siis vahepala O. Lutsu ainetel seekord:

Teele, Teele - hüüab rätsepmeister Kiir ja räägib juba kaugelt kóva häälega edasi, et Paunvere rahvas ikka kóik kuuleksid: Kui Te vaid teaksite kui suure ohvri ma juba olen toonud, et póllumeheks saada.

Aga Teele nipsakalt vastu - Mina pole mingi aadlipreilna, kellele peaks ohvreid tooma, aga mina lähen naiseks ainult póllumehele, kes traktoriga künnivóistlusel vagu ajades 4,2 sekundiga 0-53,63 kilosülda/per tund ära teeb. Ega seal póllupeal aega raisata pole, óunapuid vaja ka hooldada ja metsa teha ja maja vajab ka kópitsemist.

Juba järgmine päev jookseb Kiir jälle üle póllu Teele juurde ja hóikab juba kaugelt Teele, Teele – mul on valem, mul on valem. Oh, äh – ma Tootsi arvutist salaja vaatasin - seal elektroonikafoorum.ee-s suured poisid rääkisid, et on siuke valem, et noh, et kohe saab välja arvutada kas 4,2 sekundiga saab selle vao ikka ära ajada niiet oleks 0-53,63 kilosülda/per tund, ma ise nägin seda valemit seal.

Noh, mis valem see seal siis selline oli, küsib Teele nipsakalt.

Kiir teeb uhke näo pähe ja näitab vóidukalt pastakaga peopessa soditud valemit a=P/(v*m)

Ee, aga miks see P siis seal nii suur on, kas sellega P-sse ei sóida äkki ja üleüldse - see on nagu selle vanainimeste asja valemi moodi - sellega peaks saama välja arvutada, et kas nagu seda va titetegemise Potentsi ikka jagub sul vanas eas. Ma salaja nägin, et minu isal ka selline valem riidekappi puhta aluspesu vahele peidetud oli, küsib Teele kahtlevalt.

Ei, ei - ajab Kiir kätega vehkides tagasi nagu oleks herilase käest nóelata saanud. Ma ise juba arvutasin ka - minu ómblusmassinast ja pressrauast tehtud traktor, mille ärimees Nossov mulle kauples, kaalub 122,57 puuda ja seal on tervelt 500@7750 Hobuvóimsust massina peale suurelt kirjutatud. Seal on veel väikselt kirjutatud hoiatus mingi liiga väikse pöörleva jóu kohta, aga ega see ei loe midagi – suured poised elektroonikafoorumis rääkisid ja ma ise omaenese koolitarkusest arvutasin ka, et ikka 4,17 sekundiga peaks saama.

Vóisitluspäeval siis kogunevad kóik lugupeetud póllumehed kokku ja stardivad vao peale. Kiir punnitab kahe jalaga gaasipedaal vajutada niiet hemorroidid tahavad tekkida ja Lible póósas naerab: Elav armastuse vägi - künnab kas olgu või mägi" .

Noh, künnivóistluse vóidab muidugi Toots, kes ainsana 4,2 sekundiga vao peal 0-53,63 kilosülda/per tund ära teeb. Teised olid seal vahepeal ja Kiir kóikse viimane oma 4,4 sekundiga.

Jookseb Kiir siis punetades ja aevastades Teele juurde – kuradima elektroonikafoorumi poisid, täitsa vale valem neil, vist oli ja Potentsi arvutamise valem ikka. Ma nüüd vaatasin küll, et mu massina peale oli väikse kirjaga kirjutatud veel üks hoiatus, et alla 4,4 sekundi ei saa 0-53,63 kilosülda/per tund ära teha selle kuradi, kuradi 500@7750 Hobuvóimsuse massinaga.

"Hea küll, olgu siis pealegi lõpp vastab Teele veelgi nipsakamalt, aga teadke, et teie selles süüdlane olete, mitte mina."
"Lõpp?" ehmatab rätsepmeister. "Mis lõpp? Mis lõpp?"
"Lõpp," kordab Teele tasa seda lühikest, aga Kiirele nii koledat sõna, mis kólab nagu Mott.


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2021 at 15:23 10 edits. Last edited 29.07.2021 at 16:03 by BlueStang
13piisab
 
Lõputu võitlus lollusega
Pagana kallid on need parateaduste kursused - selle 10 või isegi 20 kiloraha eest saab ju ilmselt rohkem kui aasta jagu täitsa akrediteeritud haridust!
samas foorumis kirjanduspreemia laureaadi postituste lugemine on lausa tasuta! Selleni ilmselt mingid elektroonikafoorumid vms küll ei küüni :)

Loodame, et tuleb kord see viperi-mehe palgapäev, mil ta paaki kütust tilgutab ja rehvi toksimise asemel kiirendama hakkab. Ning ikka niimoodi, et ka aega mõõdab - ainult jõuga ärplemine on kummivilistamisena küll tore, aga veerandmiiliajast see ei räägi...

muidu kui Kiire künnimassin arendaks sedasama poolttuhandet hobujõudu oma 7750rpm asemel nt pööretel 775rpm ja kõvera kuju oleks sama, oleks ta ikka seesama 500hp mootor ja teeks sama tulemuse. Ehk see, mis pöörded on ja kas nad üldse on, energiat ja töö tegemist ei huvita. Nendega tuleb lihtsalt jõuülekande projekteerimisel arvestada. Ning lõpuks peab ka roolisolija nende kõverat koos ülekannetega arvesse võtma.

Jube hea on see, et energia jäävuse seadust usume mõlemas füüsikaleeris. Ning seda, et mootoris muundatakse keemiline energia mehaaniliseks energiaks (soojus + kineetiline energia ehk liikumisenergia). Ning seda, et parimal juhul läheb sellest lausa kõik kehale kineetilise energia andmiseks. Kõik on õige ja ilus ja tore!

Kütuseliitris on ca 32MJ ehk ca 9kWh energiat. Sellega saab nt tund aega 100% kasuteguriga mootorit 9kW võimsusel hoida. Või siis reaalsemat ca 30% kasuteguriga mootorit kolmandik tundi. Mitu njuutonmeetrit bensuliitris on? :)
selle energiaga (32 000 000 J) saab hõõrdejõudude puudumisel anda 5t kaaluvale masinale 100% kasuteguri puhul kiiruse 80m/s ehk ca 290kmh. Lihtne E=(m*v^2)/2 valem. Kui teeme seda nt minutiga ehk 1/60 tunniga, on selle minuti jooksul olnud keskmine võimsus 9x60=540kW. Reaalsuses läheb muidugi sisepõlemismootori puhul sellest 2/3 soojuseks (st kütusekulu on 3+ liitrit) ja kiirus saab "pihta" hõõrdejõudude tõttu.
Kuidas see lihtne arvutus jõumomendi läbi välja näeb?

Togin teemat lihtsa näitlikustamise ja pooleldi demagoogiaga, kuna energia-massi-võimsuse-kiirenduse füüsika sai ülal juba lihtsal kujul kirja: seda pole korrata mõtet.

____________________________
vanem on parem
29.07.2021 at 18:03 1 edit. Last edited 29.07.2021 at 18:07 by 13piisab
madis
Lõputu võitlus lollusega
Kui sul on tunne et ma upun selle umbluu sisse siis see on vale tunne.
Ja võid mind siin Kiirega võrrelda ka kui tahad aga see mind ei solva, mind on ennegi juudiks peetud.

Ootaks valemeid ja tõestust.
29.07.2021 at 19:03
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
no ma arvan, et kes kiirendusauto ehitamisest natukenegi teab ja saab aru füüsikalistet protsessidest, mis auto kiirendamisel toimivad, siis need kindlasti saavad aru, mis selles tekstijupis öeldud on ja miks päris sobiv see väljapakutud valem arvutamiseks ei ole - ega need numbrid sinna lambist pole tekkinud, seal on ikka valemid ja reaalne data taga


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.07.2021 at 21:28
DevilDeVille
  
Lõputu võitlus lollusega
oeh

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
29.07.2021 at 21:59
madis
Lõputu võitlus lollusega
Ehk siis oma juttu sa valemitega ei tõesta ja see lutsumula ongi kogu tarkus.

29.07.2021 at 22:06
viplala
Lõputu võitlus lollusega
Mnjaa, siinkohal on Blue'l siiski õigus. See igiliikur hakkas liikuma koos tõestustega ja madis pakkus 10k eeldades vaidluses, et see igiliikur ei tööta ja on vastuolus teooriaga. Poliitilise tähenärimise taustal, pakkus madis 10k nii, et sõnadest saab lugeda välja ükskõik mida, kuid olenemata kõigest sellest juriidilisest lähenemisest, madise mõte jääb siiski algkontekstis samaks... Samas, silmas tuleks pidada ka naljakat tõsiasja mis tundub uskumatuna 10k euri taustal... madis pakkus summa selgesõnaliselt Eesti kroonides, mis tänase seisuga on... nu ütleme, et üsna poogen maksta kui maksmiseks peaks minema, või siis juriidilises keeles, ongi võimalik maksta rahas mida enam ei eksisteeri :)
29.07.2021 at 00:26
Draal
 
Lõputu võitlus lollusega
Tekitame 2 sama massiga ideaalse variaatorkastiga autot. (st mootor saab töötada ühel kindlal pöörlemissagedusel.) Jätame välja kõik kaod. Ühel autol on mootor mis teeb 500 N/m väänet 3000 rpm peal. Teise auto mootoril on 195 N/m väänet aga seda 9500 rpm peal. Kumb auto kiirendab paremini ?

____________________________
Pontiac Fiero 2.8
Chevrolet Express 1500
30.07.2021 at 08:30
madis
Lõputu võitlus lollusega
quote:
viplala: Mnjaa, siinkohal on Blue'l siiski õigus. See igiliikur hakkas liikuma koos tõestustega ja madis pakkus 10k eeldades vaidluses, et see igiliikur ei tööta ja on vastuolus teooriaga. Poliitilise tähenärimise taustal, pakkus madis 10k nii, et sõnadest saab lugeda välja ükskõik mida, kuid olenemata kõigest sellest juriidilisest lähenemisest, madise mõte jääb siiski algkontekstis samaks... Samas, silmas tuleks pidada ka naljakat tõsiasja mis tundub uskumatuna 10k euri taustal... madis pakkus summa selgesõnaliselt Eesti kroonides, mis tänase seisuga on... nu ütleme, et üsna poogen maksta kui maksmiseks peaks minema, või siis juriidilises keeles, ongi võimalik maksta rahas mida enam ei eksisteeri :)

Äkki ma olen pea peale kukkunud aga viita nüüd siis kuskohas ma seda pakkusin ?
30.07.2021 at 08:41
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
viplala: Mnjaa, siinkohal on Blue'l siiski õigus. See igiliikur hakkas liikuma koos tõestustega ja madis pakkus 10k eeldades vaidluses, et see igiliikur ei tööta ja on vastuolus teooriaga. Poliitilise tähenärimise taustal, pakkus madis 10k nii, et sõnadest saab lugeda välja ükskõik mida, kuid olenemata kõigest sellest juriidilisest lähenemisest, madise mõte jääb siiski algkontekstis samaks... Samas, silmas tuleks pidada ka naljakat tõsiasja mis tundub uskumatuna 10k euri taustal... madis pakkus summa selgesõnaliselt Eesti kroonides, mis tänase seisuga on... nu ütleme, et üsna poogen maksta kui maksmiseks peaks minema, või siis juriidilises keeles, ongi võimalik maksta rahas mida enam ei eksisteeri :)

viplala, ära jama - AndreeZile tahaks ikka rohkem välja korraldada siit, madis uuendas oma lubadust siin just ca 24h tagasi ja jättes vääringu täpsustama, seega kehtib uus vääring (ja ega selle aja eesti krooni ostuvóime oli suurem, kui juurol täna;))

quote:
madis:

"Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,-"

See väide ju kehtib ja siiani pole sa seda ümber lükanud.


:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.07.2021 at 10:15
madis
Lõputu võitlus lollusega
"Kui sa tood mulle ühe näite, mille korral ei saa rakendada "teooriat" vaid "tervet mõistust" ja kõhutunnet, siis ma annan sulle 10 000,-"
See väide ju kehtib ja siiani pole sa seda ümber lükanud.

NÕUS

Millal siis hakkab pihta teoreetilise füüsika ümberlükkamine ?

Vihje - Newton, Feynman jne. Aga Luts, Tammsaare jt siin ei päästa.
30.07.2021 at 10:36
BlueStang
 
Lõputu võitlus lollusega
quote:
madis:
Millal siis hakkab pihta teoreetilise füüsika ümberlükkamine ?

Vihje - Newton, Feynman jne. Aga Luts, Tammsaare jt siin ei päästa.

Eks ikka siis hakkab, kui oled valmis lubadusi täitma.
Aga ma ütleks, et newton äkki vast just aitabki, aga igal juhul mitte watt ega see sinu lópppematute teadmiste allikas, mida sa siin rahvahariduse edendamiseks jagasid:D

quote:
madis:
Võid vaadata ka
https://elektroonikafoorum.com/thread-835.html

Ja sealt "koolitus osa 2.pdf"




____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
30.07.2021 at 11:27 1 edit. Last edited 30.07.2021 at 12:44 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lõputu võitlus lollusega   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.