register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : A/C kompressor  
Poster Message
aivar
 
A/C kompressor
Tere
Kuna a/c kompressor viskas korpuse vahelt õli ja gaasi välja siis nüüd vaja uut. Kas kellelgi on kogemusi USA b-katekooria pumpadega, ( GPD, Four Seasons, UAC) kas tasub osta. Delphi ja Denso kindlasti OK aga mõtlen just neid odavamaid. Minul tegemist LS1 camaroga aga huvitab just nende tootjatega seonduv ehk ükskõik mis auto peal.

Tänud ette
15.07.2021 at 13:06
Vanaisa
  
Moderator
A/C kompressor
Aastaid tagasi sai Four Seasons´i kompressor ostetud, toimis ilusti paar aastat, siis müüsin auto ära ja edasisest ei tea.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.07.2021 at 13:11
mambr
A/C kompressor
Miks remontida ei lase? Korpuse vahelt ütled? Oletan, et see on nö keskelt, sealt, kust pump lahti käib. Kui nii, siis see rant freesitakse üle ja pannakse lakiga kokku tagasi - mul tehti viimati 97a Mustangi pump korda. Olen aastaid Tartus ühel tegelasel lasknud erinevaid A/C pumpasid remontida ja ta saab väga hästi hakkama. 50€ ja vahetab tavaliselt ka otsalaagri.
B grupiga ainult see kogemus, et nii Chevyle kui ka Pontiacile erinevast kohast tellitud erineva firma pumbad ei kestnud ühte suvegi.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
26.07.2021 at 21:43 1 edit. Last edited 26.07.2021 at 21:45 by mambr
aivar
 
A/C kompressor
Tänud vastamast. Hetkel Delphi tellitud ja saadud info põhjal jätan vana alles. Lekkis tõesti keskelt korpuse vahelt.
27.07.2021 at 20:31
franz125
A/C kompressor
quote:
mambr: Olen aastaid Tartus ühel tegelasel lasknud erinevaid A/C pumpasid remontida ja ta saab väga hästi hakkama.
Jagad äkki kontakti!
18.08.2021 at 20:30
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : A/C kompressor  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.