register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Võtmed kadunud  
Poster Message
Vince
Võtmed kadunud
Ainsad võtmed, mis mul olid, on kaduma läinud. Kas kuidagi tehakse neid ka süüteluku järgi või on veel miskit võimalusi. Ah jaa. Paraku olid need ka immobilaiseriga. Sõnaga - s..t lugu. Autoks Ford Excursion.
25.08.2023 at 22:15
v6sa
Võtmed kadunud
Tallinnas AutoKey Service Madara tänaval.
https://autokey.ee/et/avaleht/

Jube sitt juurdepääs, aga seda tööd nad oskavad. Odavad mehed ei ole, aga esindusest soodsamad siiski.

Ilmselt tahavad autot enda juurde. Iseküsimus, kas täismõõdus maastur nende boksi üldse mahub...

Mujal ei oska soovitada.
26.08.2023 at 08:52
Vince
Võtmed kadunud
Tänud. Eks ma ka ise guugeldasin, aga teise inimese soovitus ka loeb. Ju siis peab helistama neile, kas võtavad vastu sellise eluka.
26.08.2023 at 10:26
Vince
Võtmed kadunud
Olgu siis teema lõpetuseks öeldud, et v6sa toodud lingil leitakse säärasele probleemile lahendus kiiresti. Ja auto suurus vähemasti suvel ei ole probleemiks. Õues arvutiga natuke tööd teha ja ongi tehtud.
29.08.2023 at 13:36
Bulldozer
  
Võtmed kadunud
Aga kuidas sa auto sinna said?
Minul oli kevadel sama probleem, aga auto uksed kinni, ning mitte keegi ei olnud nõus koodi järgi võtit tegema, ning töökotta sõita ka ei saa.
Lahendus oli õnneks see, et võtmed ilmusid välja.
30.08.2023 at 11:04
Vince
Võtmed kadunud
Puksiiriga ikka. Ma leidsin ka varuvõtme õnneks, mis tegi puksiiri peale saamise kõvasti lihtsamaks. Aga see varuvõti oli kahjuks ilma kiibita, seega auto tuli ikka kohale toimetada. Autosse sissesaamine on osadel Fordidel võimalik, kui juhikuksel olev kood-nupu süsteem töötab ja kood on teada.
30.08.2023 at 11:47
v6sa
Võtmed kadunud
quote:
Vince: Puksiiriga ikka. Ma leidsin ka varuvõtme õnneks, ...


Hea, et korda sai ja veel parem,et siia märgi maha jätsid.

Kui see wärkstuba oleks normaalse juurdepääsuga kohal, siis oleks kuurort, aga maakal annab sinna kärutada oma lukus kirstu. Ruumi seel ju ka enamasti muretuks mahalaadimiseks ei ole.

Sääraste juhtumite tarbeks ongi oluline teise, kasvõi mttekäivitava võtme (ja vähemalt ühe keerava ukseluku) olemasolu...
30.08.2023 at 13:30
Vince
Võtmed kadunud
Ruumi justkui oli, aga et kogu selles hoovis on parkimine tasuline, siis tekitab see endale kindlasti lisatüli või lisakulu. Ehket, ei saa autot viia kohale eelneva päeva õhtul ja jätta võtmed postkasti näiteks. Või, et saab küll, aga maksad veel lisaks parkimise eest. Mulle isiklikult sattus väga vastutuleliks puksiirimees, kes juba teadis seal neid "kohalikke kombeid" ja ütles ise, et nii ei ole mul mõtet seda autot sinna viia, vaid katsugu ma ajas niimoodi kokkuleppele saada, et niikui auto seal, hakkab ka töö pihta.
30.08.2023 at 15:16
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Võtmed kadunud  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.