register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Roheline laine  
Poster Message
Merili
Roheline laine
Tere!
Olen Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži Liiklusohutuse kolmanda kursuse tudeng ja teen küsimustiku seoses oma "Liiklejate käitumine Tallinna kordineeritud foori süsteemi näitel" lõputöö teemal. Oleksin väga tänulik, kui te võtaksite aega, et minu küsimustikule vastata. Küsimused on seotud Tallinna liiklusega. Kui teil on minu lõputöö teemaga seoses küsimusi või ettepanekuid, siis palun võtke minuga ühendust.

Merili Tiik
Merili23@tlu.ee






https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6sX_Kcq4owhvA-BLJN5r9qVRR2f9i_KvYvDmCsvu0jO6ZPg/viewform?usp=sf_link
15.03.2024 at 18:43
Vanaisa
  
Moderator
Roheline laine
põnev. Ma muidugi pole Tallinnas veel ühtegi koordineeritud foorisüsteemi kohanud, aga ehk tuleb. Vabakas vast on lähim sellele.

Paar kirjaviga ka - koordineeritud, foorisüsteemi kirjutame kokku, kui ette koma ei käi.

Aga eks areneme ;)



____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
15.03.2024 at 18:57
dodge525
Roheline laine
quote:
Vanaisa: põnev.

Paar kirjaviga ka - koordineeritud, foorisüsteemi kirjutame kokku, kui ette koma ei käi.



Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži Liiklusohutuse kolmanda kursuse tudeng- mida siin areneda?
17.03.2024 at 22:47
vvt
  
Roheline laine
Eriti lahe "roheline laine" on pühapäeva õhtuti (äkki ka muul ajal?), kui tulla Paldiski maanteed mööda linna sisse õhtul.
Stardid Astangu Rimi juures foori alt ja KÕIK foorid enne Haabersti viadukti näitavad sulle normaalkiirusel sõites punast.
Kas need rohelise laine jutlustajad ise praktikas käivad ka vaatamas, kuidas asjad "toimivad"?

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.04.2024 at 09:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Roheline laine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.