register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chip Foose  
Poster Message
peep
 
Moderator
Chip Foose
Sattusin ühele huvitavale lehele, kus mh. kirjeldatakse momendil ühe momendil maailma tipptasemel teostatud rodi ehitamist piltides.

Enne


Pärast
28.02.2003 at 13:03
Ets
Chip Foose
Tõmbun kohe kaameks selliste tegijate ees! Sic!
28.02.2003 at 14:35
LaSa
 
Moderator
Chip Foose
ma pidin äärepealt toolipealt maha kukkuma ku seda alumist pilti nägin :)

velgede valiku maitseüle ma küll vaidleks, aga siiski ülikõva projekt.
28.02.2003 at 14:39
Henc
Chip Foose
wow !!!!!!!!!!!
no comments

____________________________
BEAST
28.02.2003 at 15:57
prijuhin
 
Chip Foose
Ameeriklastel tundub üldse eriliste rodide ja ülimadalate sõidukite juures domineerivat kroomitud veljed. Paljudes velgi müüvates magasiinides enamjaolt on enimüüdavate hulgas ikka kroomi.
Meil siis nagu eriti ei tähelda neid autodel all. Milles võiks asi olla? Kas meie kliima mõjutab kuidagi või on maitseerinevused lihtsalt.
28.02.2003 at 16:57
Vanaisa
  
Moderator
Chip Foose
quote:
prijuhin: Ameeriklastel tundub üldse eriliste rodide ja ülimadalate sõidukite juures domineerivat kroomitud veljed. Paljudes velgi müüvates magasiinides enamjaolt on enimüüdavate hulgas ikka kroomi.
Meil siis nagu eriti ei tähelda neid autodel all. Milles võiks asi olla? Kas meie kliima mõjutab kuidagi või on maitseerinevused lihtsalt.

Arvan, et rahakott on see, mis asja paika paneb...
Sama asi kõiksuguste billet osadega - ega meil neidki tihti näe...
Seal maal on lihtsalt mehi, kel on pappi, et autosid näituste jaoks ehitada - meil neid kahjuks pole...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
28.02.2003 at 17:08
Henc
Chip Foose
kroomveljed tavakasutuses on üsna tülikas ka - laku neid nigu vigane koguaeg ja teatud vahenditega aga selle eest milline väljanägemine ( !!! ) .
Kahju ainult, et valges/päikese käes on ilus effekt kuid pimedas oleks nagu mustad (midagi heledat ei peegelda)...
Selle lisa-$$$ väljakäimise eest ei ole mul siiski kahju ;)


____________________________
BEAST
28.02.2003 at 17:18
PlyVal64
Chip Foose
Töö ja kvaliteet tõesti ülihead, auto ise minu silmale kole. Küll minu arvamus, kuid originaal on oluliselt paremas proportsioonis. Mina loeks selle auto üldkokkuvõttes ebaõnnestumiseks - USA(ka V8-Magazines) rodiajakirjades ja netis nähtud võib-olla et veidi kehvemalt(küll vaevalt...) teostatud, kuid üldmuljelt palju paremaid rodisid.
28.02.2003 at 18:47
Compreszio
Chip Foose
päris vähe kõva aparaat....
28.02.2003 at 22:28
Sleeper
Chip Foose
Enne näeb parem välja kui pärast.
01.03.2003 at 04:09
smr
Chip Foose
tööd kahtlemata sinna sisse meeletult läinud. Kuid tulemus minuarust pole ka 5+
01.03.2003 at 09:58
Iff
Chip Foose
Tulemuseks olnud rodi kuju on maitse asi kuid värvitöö kvaliteet on küll omaette saavutus. On kellegil aimu palju sellisel tasemel värvi- ja eeltöö USA-s maksab ka?
01.03.2003 at 11:41
Marco
Chip Foose
Minu meelest oli masin algsel kujul palju lahedam.
01.03.2003 at 13:52
riisiveski
Chip Foose
quote:
Vanaisa:
Arvan, et rahakott on see, mis asja paika paneb...
Sama asi kõiksuguste billet osadega - ega meil neidki tihti näe...
Seal maal on lihtsalt mehi, kel on pappi, et autosid näituste jaoks ehitada - meil neid kahjuks pole...
lisaks niisama puhtana hoidmisele saavad Eestis sellised veljed paratamatult piisavalt palju kruusateid (=kruusaseid teid) näha, mis tekitavad velgedele palju täkkeid, mis kokkuvõttes matistavad velgede pinna kiiresti ära....

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
01.03.2003 at 15:17
LaSa
 
Moderator
Chip Foose
quote:
riisiveski: lisaks niisama puhtana hoidmisele saavad Eestis sellised veljed paratamatult piisavalt palju kruusateid (=kruusaseid teid) näha, mis tekitavad velgedele palju täkkeid, mis kokkuvõttes matistavad velgede pinna kiiresti ära....
Keegi ei käsi sul mööda kruusateid sõita; kruusatee ei ole kindlasti põhjus kroomvelgede kohalikule ebapopulaarsusele.
01.03.2003 at 15:48
riisiveski
Chip Foose
quote:
LaSa:
quote:
riisiveski: lisaks niisama puhtana hoidmisele saavad Eestis sellised veljed paratamatult piisavalt palju kruusateid (=kruusaseid teid) näha, mis tekitavad velgedele palju täkkeid, mis kokkuvõttes matistavad velgede pinna kiiresti ära....
Keegi ei käsi sul mööda kruusateid sõita; kruusatee ei ole kindlasti põhjus kroomvelgede kohalikule ebapopulaarsusele.
ma ei mõelnudki vaid kruusateid vaid ka näiteks suviti väga "populaarseid" pindamisi vms


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
01.03.2003 at 16:25
Daniel
 
Chip Foose
töö kvaliteet 5++
aga selle väljanägemise osalt nõustin veidi Ply arvamusega et oleks saand veel parem olla ...
aga see ilmselt juba maitseasi

Samas igast kärust saab näituse võitja teha kui sinna piisavalt $$$ investeerida ;)
01.03.2003 at 19:19
Jarmo
  
Chip Foose
veel on "kibedad käed" sellisel mehel, nagu John d´Agostino. ka Posies pada päris uhkeid pille välja pritsinud. ja muidugi on neid veel...

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
04.03.2003 at 15:44
peep
 
Moderator
Chip Foose
Täiesti lambist pakuks ainuüksi värvitöö hinnaks ca. 50 k. usd ja kogu rodi maksumuseks ca. 200 - 250 k. usd. Kes teab täpsemalt võib mind parandada.
08.03.2003 at 19:27
tqhq.ee foorum : Autod : Chip Foose  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.