register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Plokikaanetihendi tegemine  
Poster Message
tfr
 
Plokikaanetihendi tegemine
Pole küll konkreetselt USAkas, aga ehk hiljem kellegile teisele ka piisavalt kasulik inff, et siit teemast minema ei tõsteta.

Ühesõnaga, Fuegoga nüüd asjad nii kaugel, et mootor muus osas valmis, ainult kaan peale tõsta. Paraku plokikaanetihend puudu. Otsimiste käigus selgus, et A-osa laos ei ole ja juurde enam ei tehta. B-osa ka kellegil laos ei ole, üks koht leitud, kes joonised välja otsiks ja teeks, hind ei tapa, aga tarneaeg üle kuu. OT jupimaad lähemal :D

Ligur rääkis, et vanasti oli Eesti pinnal ka kuldsete kätega mehi, kes vana järgi uue valmis tegemisega hakkama said. Neil endil olla Valgas siuke tüüp olnud, paraku nüüdseks enam ei tegele.

Seega, oskab keegi arvata, kui riskantne selline isetehtud tihend on? Ja kui ei tapa (vähemalt niigikauaks kui see B-osana tellitu kohale jõuab, see sai juba ära tellitud), siis kuluks igati ära vihjed mõne konkreetse inimese/firma peale.
14.04.2003 at 12:43
margus61
Plokikaanetihendi tegemine
Kümmekond aastat tagasi sarnast asja kasutanud. Diislil pidas vastu küll, bensukale julgeks sinu tingimustel panna. Pärit oli vist Suur-Sõjamäe tänava alguses olevast/olnud? bussipargist. Kontakti ei oska anda. Tehti vana tihendi järgi ja paksus on kah oluline.
14.04.2003 at 12:50
Vanaisa
  
Moderator
Plokikaanetihendi tegemine
S-Sõjamäe bussipargis oli küll üks mammi, kes tihendeid tegi. Viisid ka s vana tihendi, või plokikaane ja valmis ta saigi - ning kvaliteetselt...
Aga kas enam tegeldakse, ei tea...



____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.04.2003 at 12:53
Riho
Plokikaanetihendi tegemine
quote:
Vanaisa: S-Sõjamäe bussipargis oli küll üks mammi, kes tihendeid tegi. Viisid ka s vana tihendi, või plokikaane ja valmis ta saigi - ning kvaliteetselt...
Aga kas enam tegeldakse, ei tea...


Seal vist ei ole bussiparkigi
14.04.2003 at 12:55
reo
Plokikaanetihendi tegemine
Aastat mitu tagasi oli selline võimalus Pärnu bussipargis kah, kahjuks just sel ajal, kui mul vaja läks, siis oli tegija puhkusel. Äkki on kedagi sellist töömeest seal ka praegu?
Ise tollal lasin lõpuks teha Tapa autobaasi mootorimehel. Asi sai täitsa OK, metallrandid silindriava ümber jne. Ainuke mure mehel oli, et terve plaat läks materjali raisku, sest kuuene tihend tuli piki tahvlit paigutada. Minu teada sõidab see masin siiamaani samase tihendiga. Koht on küll sinust kaugel, aga huvi korral saaks seda võimalust läbi seitsme inimese isegi uurida.
14.04.2003 at 15:47
max
Plokikaanetihendi tegemine
Tartus on mehed olemas. Just tegid Jaguari 3.6L mootorile (R6) vana tihendi järgi uue. 3 nädalat on juba pidanud :) Hinnaks oli 1k kanti
14.04.2003 at 17:59
dodge
Plokikaanetihendi tegemine
quote:
max: Tartus on mehed olemas. Just tegid Jaguari 3.6L mootorile (R6) vana tihendi järgi uue. 3 nädalat on juba pidanud :) Hinnaks oli 1k kanti
Mina sain odavamalt, aga see oli ka 2a tagasi. Tihend läks opeli 2,1 diislile ja pidas minu käes niikaua, kuni auto maha müüsin. Kas see on sama mees, kes varemalt tegutses Aardla tn. Luka nimelises firmas ja nüüd kusagil Tähe tn. lõpus?
14.04.2003 at 21:28
drag racer
Plokikaanetihendi tegemine
Minu mersule on ka tehtud ise, peab tänini vastu (3 aastat juba) tegu diisliga.
14.04.2003 at 22:36
max
Plokikaanetihendi tegemine
quote:
dodge:Mina sain odavamalt, aga see oli ka 2a tagasi. Tihend läks opeli 2,1 diislile ja pidas minu käes niikaua, kuni auto maha müüsin. Kas see on sama mees, kes varemalt tegutses Aardla tn. Luka nimelises firmas ja nüüd kusagil Tähe tn. lõpus?

Ei mina tea, kus ta asub, mul pole Jaguari :) Hinna osas võisin ka eksida.
14.04.2003 at 23:06
prr
 
Plokikaanetihendi tegemine
Tartus oli jah Aardla tn. Autovedude hoovi peal. Ise olen sealt 2x tihendit tellinud, mõlemad töötasid :)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.04.2003 at 02:27
tfr
 
Plokikaanetihendi tegemine
Kõik teavad ja räägivad. A keegi võiks mõne kontakti ka öelda :(
15.04.2003 at 10:51
hypnootik
Plokikaanetihendi tegemine
Just, kontaktid ka pliis.
21.05.2004 at 17:24
rain333
Plokikaanetihendi tegemine
Valgas on see kuldsete kätega vahva vana täitsa alles.Kui on päris häda ma leiaks ta isegi üles.

____________________________
Ford F-150 85'
21.05.2004 at 18:26
hypnootik
Plokikaanetihendi tegemine
Häda käes jah.

Saan info vastu pisut odavamalt rehve või velgi ja ehk muidki autodega seonduvaid vidinaid pakkuda.
21.05.2004 at 18:31
rain333
Plokikaanetihendi tegemine
Minu number on privas



____________________________
Ford F-150 85'
23.05.2004 at 00:32
PitBull
Plokikaanetihendi tegemine
http://www.street.ee/viewtopic.php?t=114&highlight=REIN%20LAURI
24.05.2004 at 23:35
wagoneer
Plokikaanetihendi tegemine
ei hakand uut teemat tekitama aga kas siin tallinnas või lähi ümbruses kah plokikaane tihendit teha on võimalik.
Bussipargis käisin(kadaka teel) ja seal ei osatud midagi arvata.
20.08.2004 at 11:03
imre007
 
Plokikaanetihendi tegemine
mingi variant ehk melasi auto abi kasutada-st uurisin ühele aasia fordile plokikaane tihendit.melasi auto kaudu oli võimalik tellimus soome saata,seal mingi tehas-oli vist tamperes teeb kõikidele masinatele jne tihendeid.tellimusaeg oli nädal kui uurisin ja hinnaks 2,5k eeku.
ei tea kas nüüd tegelevad veel sellega!

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
20.08.2004 at 12:49
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Plokikaanetihendi tegemine  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.