register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis   1 2  
Poster Message
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Selline ettepanek, teeks ühe korraliku kokkusaamise siin Lõuna Eestis. Praegused mõtted on sellised et sõita läbi põlva ja võru ja siis tartusse. Vahepeal võiks sisse põigata ka mõnda looduskaunisse kohta kus siis juttu puhuda pilte teha jne. Palun avaldage arvamust mis kuupäeval ja
kuidas sobiks see marsruut teile. Ja need kes on huvitatud sellest võiks siis siin märku anda. Tänud.

____________________________
Caprice
05.05.2003 at 14:22
wax
 
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Kui muru juba roheline ja Võru suunas liigute, siis ööbikuorg oleks ideaalne koht piltideks ja jutupuhumiseks :)
05.05.2003 at 14:30
eikeegi
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mina oleksin kindlasti huvitatud. Marsruut sobib kah.
Kuupäevaga on nii, et minul isiklikult erilist vahet pole (see laupäev ei sobi...tsiklimeeste kogunemist tahaks kaeda ja sõbra sünnipäev kah).
Selline asi küll, et järsku oma aparaadiga ei õnnestu tulla, sest tahaks talle lähiajal (eeldatavasti järgmisel nädalal hakkaks pihta) uue kasuka ja korraliku elektrivärgenduse kinkida ja ei tea, kaua sellega aega läheb. Aga vast korjab mõni hea inimene mu pardale, kui mu oma käkk õnnetul kombel sõiduvalmis pole.
Võimalik, et foorumivälistest saaksin ühe Electra STW kah veel seltsi kaubelda, kui aeg sobib ja võibolla veel midagi.
Muidugi on võimalus, et ei hakka enne seda, kui sõit läbi, keret tegema:)


____________________________
V8
05.05.2003 at 15:01 Last edited 05.05.2003 at 15:04 by eikeegi
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Pets (foorumis motopets) arvas et äkki teeks 10 mai, aga peale tsiklite mäkketõusu võistlust, et vaataks natuke ja siis.praegu Tartus on ilm küll hea et peaks kannatama väljas olla.
05.05.2003 at 15:08
eikeegi
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mis kell see mäkketõusuvõistlus muidu toimub?
Ma juba tükk aega arvutan siin, et järsku mul mingitpidi õnnestub 10-ndal siiski osaline olla.
Tartu-Põlva-Võru-Tartu ring võtab puhast sõiduaega nii paar tundi vast pluss looduskaunis koht jms. Kui ma omadel ratastel liikuda saan, siis võin muidugi kusagilt poolelt teelt otsa ringi ka keerata. Tartust pean ma kohe Alatskivi poole ajama panema ja enamvähem mõistlikul ajal sinna jõudma. Kogu sõidule siis väikese varuga nii 3-3,5 tundi kokku.
Hmm...krt järsku isegi saab hakkama:)
Nüüd ruttu koju ja vast lähemate päevadega õnnestub juhtmetega midagi ette võtta ja ka mootor lõpuks normaalselt tööle saada.

____________________________
V8
05.05.2003 at 16:11
max
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mina olen käpp, aga kahjuks veel autota.
05.05.2003 at 16:25
Iff
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Ma oleks ka käpp nii seltskonna mõttes, autot kahjuks välja pakkuda pole. Aga äkki võtab keegi lahke inimene pardale mu...?
05.05.2003 at 18:23
Heiti
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mul läheb natuke jamaks kuna ka tsiklistide kogunemisest osa võtan.Aga kuidagi ikka saab kui kuidagi ei saa.
05.05.2003 at 19:58
epsum
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Kas te nagu natuke hiljem teha ei taha? Ma põhimõtteliselt osavõtja, aga auto kardetatavasti 10.05 ei sõida.. samas 17.05 ralli , et äkki keegi viitsiks midagi sarnast juunikuus organiseerida?



____________________________
srx '07
05.05.2003 at 20:43
Olds
  
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Juuni on ju veel nii kaugel :(
Aga, kes ütles, et see viimaseks peaks jääma!?

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
06.05.2003 at 07:02 Last edited 06.05.2003 at 08:59 by Olds
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Nii kuna rahval huvi on siis mõtlesime petsiga et saaks siis seal mäkketõusu võistlusel kõik kokku ja mingi aeg hakkaks siis võru poole sõitma ja sõidaks seda vana-võru teed nii 70km/h. Mis arvate? Ps. kui keegi teab mis kell see võistlus algab siis postige siia.
06.05.2003 at 12:05
Olds
  
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Rasmus-hea otsus:) Loodetavasti on ka ilm OK. Kuid arvan, et kui päris lausvihma ei tule, võiks selle meetingu ära teha. Uurin MC39-st selle mäkketõusuvõistluse kellaaja järele ja helistan Sulle.
PS. Ära siis seda suurt USA lippu maha unusta:)
Krt. TQHQ-l võiks ka oma logoga lipp olla (särgid juba ju on) Promo missugune:)


____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
06.05.2003 at 13:06
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Jaa, särgid lipud kaasa Palju on selliseid usaka omanikke ka kes foorumit ei loe aga olge head ja andke neile ka siis teada.
06.05.2003 at 13:25
eikeegi
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Minule see mainitud kogunemiskoht kohe väga meeldib...peaaegu, et koduõu:)
99% tõenäosusega olen kohal. Loodetavasti oma liikuriga, aga kui see ei õnnestu, siis mingil muul moel kindlasti. Viimases hädas kasvõi jalgsi. Esimesel juhul reserveeriks ma endale kolonnis viimase koha, sest seokest roostes ja turtsuvat kasti ei julge esimestesse ridadesse toppida.
Üleskutset ka järgitud ning naabrimehele üritusest teada antud.


____________________________
V8
06.05.2003 at 14:00
BENBEN
  
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mis kell ja kus kohas siis koguneb täpselt ja mis kell liikuma hakkab, plaanis ndla lõpp olla LE-s. Aga aeg on suht limiteeritud, tuleks kasvõi korraks. Ei tea ma neid teie koduhoove ega kedagi.
06.05.2003 at 15:41
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Tsiklite mäkketõus toimub raadil, seal kus on raadi krossirada. Kella aega kuna hakkab veel ei tea aga loodame õhtuks saab.
06.05.2003 at 15:55
drag racer
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
quote:
Olds: TQHQ-l võiks ka oma logoga lipp olla (särgid juba ju on) Promo missugune:)


Kust neid särke saada ??
06.05.2003 at 17:38
ural
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Mäkktõusu algus on planeeritud kella 1500 nagu mina kavast aru sain :)

____________________________

06.05.2003 at 21:52
Olds
  
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
drag racer-särkide osas võid maili saata ehk LaSa-le. Kuigi vaevalt, et neid enam on :( Aga, kes teab.
Teadmiseks: Võrusse sõit jääb vist ära. Arvati, et ei haka esimest korda kohe nii suuri plaane tegema. Kuid kuskil Tartu lähistel...peale cruiset (kui ilm võimaldab), istuks loodusesse, grilliks, :beer jne :)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
07.05.2003 at 10:59 Last edited 07.05.2003 at 11:02 by Olds
Revo
 
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Kas keegi asjaosalistest jagaks täpsemat infot mäkketõus võistluste kohta?

Netist pole midagi leida või siis pakutav info on ajaloolise väärtusega.

Ette tänades...
07.05.2003 at 13:12
vana
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
quote:
Olds:...peale cruiset (kui ilm võimaldab), istuks loodusesse, grilliks, :beer jne :)
Tere maanteelased, maanteelaisad, maanteel liiklejad jt.

Laupäeval, 10. mail kell 11 – 17 toimub Põlvamaal Vana-Võru maantee ääres asuvas endises Varbuse hobupostijaamas Eesti Maanteemuuseumi korraldusel Varbuse postijaama päev. Loodava muuseumi esimesel avalikul üritusel on võimalik tutvuda Tartu-Võru postitee ajalugu käsitleva näitusega postijaama hoones ja Lõuna-Eesti vanasõidukite klubi Levatek vanaautode väljapanekuga.

Postijaama päeva avab vanasõidukite paraad endisel Tartu-Võru postiteel, tänapäeval enam tuntud Vana Võru maantee nime all. Levateki klubi vanaautod asuvad Tartu- ja Põlvamaa piirilt Liivalt Varbuse poole teele kell 10.
Kella 11 alates kutsume vaatama vanaautode näitust postijaama juures ning väljapanekut “Postitee eile, täna, homme” postijaama hoones. Varasema Tartu-Vastseliina-Pihkva tee, hilisema Tartu-Võru postitee vanust saab lugeda sajanditega. Vanemad Tartu-Vastseliina tee ajalugu käsitlevad dokumendid pärinevad 17. sajandi 1. poolest. Näitusel saab näha siinsete teede kaarte ja liinigraafikuid erinevatest aegadest ning tutvuda Varbuse mõisa ja postijaama ajalooga. Näitus peaks erilist huvi pakkuma Põlva- ja Võrumaa inimestele ja teedeajaloo huvilistele kogu Eestist.
Lisaks näituste vaatamisele saab postijaama päeval muudki ette võtta - proovida 1942. aastal valmistatud Saureri bussiga sõitu postiteel, matkata lähedal olevale Kantsimäele või Tilleoru matkarajale ja pidada muuseumi juures pikniku. Piknikukorvid palume kaasa võtta, muuseumi juures on ka grillimisvõimalus. Lapsi ootame osalema joonistusvõistlusel “Minu postitee”.
Osavõtt postijaama päeva üritustest on tasuta.

http://www.mnt.ee/atp/index.html?id=921

Tervitades
vana


07.05.2003 at 14:59
eikeegi
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Et siis kokkuvõttes?
Kunaseks end laupäeval augu kaldale peaks ajama...kolmeks? Või varem, või hiljem?
Kus kogunemine toimub? Seal karjääri ees platsil?

____________________________
V8
08.05.2003 at 12:01
Ras
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Kokkuvõteks: Asi toimub laupäeval 10 mai. Plaanisime siis nii. Saame kõik seal kokku, vaatame seda võistlust ja otsustame kohapeal kuhu sõidame ja mis teid pidi! Mina sain aru siis et võistlus algab orienteeruvalt 15.00 aga pead ei anna. Kogunemis kohta otseselt kindlaks tehtud ei ole aga arvan , et mahume kõik sinna teeäärde ära.


____________________________
Caprice
08.05.2003 at 12:11
Olds
  
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
Üritus läbi-kõik rahul:) Mäkkeronimisvõistlus Raadil oli samuti suurejooneline. Kes ei näinud, jäi paljust ilma! Igatahes on plaanis laupäeval teha uus kokkutulek-siis vist juba suurtemate plaanidega nagu ma aru sain. Seega on kõik oodatud.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
12.05.2003 at 17:48
wax
 
Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis
quote:
Olds:Igatahes on plaanis laupäeval teha uus kokkutulek

hästi panete :D jaanipäevaks paak tühi ja näpud põhjas :p
13.05.2003 at 09:04
tqhq.ee foorum : Üritused : Usakate kevad cruis Lõuna-Eestis   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.