register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tapa OMC 2003 tulemused   1 2  
Poster Message
newton
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
on üleval ürituse kodulehel: http://www.tqhq.ee/omc/
31.05.2003 at 22:48
partel
  
Tapa OMC 2003 tulemused
Ilmastikuolud olid siis paremad teisel katsel...

Minu eriline lugupidamine kodanik dieselile :)


____________________________
_
31.05.2003 at 23:02
gets
Tapa OMC 2003 tulemused
Täitsa kobe üritus oli. Oma eesmärk sai täidetud. 200km/h sai murtud. Uimase automaatkasti kohta loen seda üsna heaks, manuaaliga 200sx'id lükkasid ikka üle 210 kiirused.
01.06.2003 at 09:00
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
partel: Ilmastikuolud olid siis paremad teisel katsel...
olid küll, siis läks palju jahedamaks. Teine point oli see, et esimesel katsel lasid VÄGA paljud tegelased gaasi maha enne finishijoont, siis peale võistlejate üleinformeeerimist enne 2. katset tulemus paranes kohe hoobilt. Samas, nagu näha, mitte kõigil siiski.
01.06.2003 at 09:29
diesel
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
partel: Ilmastikuolud olid siis paremad teisel katsel...

Minu eriline lugupidamine kodanik dieselile :)

aitüma, kuigi aru ma ei saa, mis minus või mu sõidus või sõidukis niiväga lugupidamist väärivat ka on.
üritus ise oli täitsa kena ja siinkohal suurimad tänud kõigile korraldajatele. kuna sõitsin kinniste akendega ja kübar peas (nii justkui oli nõutud) ja traktor teeb ikka päris valju häält ka (salongis siis mõistagi, välja ei kosta eriti miskit) siis ma publikult erilist vilekoori ei kuulnud (sisimas loodan, et väga ei vilistatudki). aga kahe sõidu vahel autos istudes kostis sääl jalutavate mehepoegade suust seuke fraas - mõttetu mees oma diisel trabandiga. hmm, ilmselt peaks katsuma trabandile siis natuke jõudu juurde ajada ja näituseks haapsalus uuesti üles astuda, et oma olemasolu mõttekkust pisutki tõestada. kuigi mul õnnestus saada kolm "esikohta" - klassi viimane, üldarvestuse viimane ja diislite viimane siis, ise olen oma traktori suutlikkusega vägagi rahul. vanker on poest ostmisest saati veerenud 257 tuhat versta ja need õnnetud 90 hobust, kes sinna kunagi sisse pandi, on ikka üksjagu pidanud juba vaeva nägema. siiski tehas lubab maksimumiks 163 versta tunnis ja peaaegu seuke nummer tuli ka, väga kena mu meelest. samas ei saa jätta ärplemata, et kui üritus oleks näituseks koos paari tonnise pärakäruga, siis ... (no oleks tädil rattad ...)
ehh, tegelikult tänu minu osalemisele pääses keegi teine "austavast" viimase tiitlist :)
01.06.2003 at 14:44
peep
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
See kõlab pisut banaalselt (kuid on tõsi:)): ilma nende ca. poolesaja inimesteta, kes leidsid võimaluse jõu ja nõuga aidata, poleks see üritus never teoks saanud ehk minu poolt kõigile suurimad tänud ! Eriti neile, kes reede õhtul muda seest EW sõjajõudude poolt teele laotatud munakive korjasid !!!
01.06.2003 at 17:07
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused

Minujaoks oli üritus tore ja positiivne; erilisi turvapobleeme kah ei ilmnenud (kui vahepeal rajapeal kakerdavad idioodid välja arvata) ning kuni viimase võistlussõiduni oli kõik viimasepeal. Tubli!


Aga see, mis peale võistlust toimuma hakkas, nullis minu ja kogu CTree teami jaoks positiivsed emotsioonid. Peale viimase võistlusuto lahkumist oli momentaalselt kogu rada täis kevadisi autodest tiiraseks muutunud lambaid: suvalised autod (kahjuks ka olid nende autode hulgas mitu võistlejat:() kiirendasid suvalises suunas, sh. ka üle ajavõtukaabli (mis oli õnneks tol hetkel laudadega kaetud). Tol hetkel olid kogu rada turvamas täpselt 2 CTree inimest, ei kedagi muud. Kogu endine rada turvav meeskond oli kadunud nelja tuule suunas, aitähh teile #I Rekordmoment oli, kui stardipoolt tulid kõrvuti NELI autot täiskiirusega finishipoole, mida siis noodsamad CTree inimesed peatada üritasid..

Mis veel häiris? Näiteks see, et teamitelgi ees toimus mingil hetkel vähemal kindlasti halja viina joomine. Meil on tegu motospordiüritusega, seega EI SOBI alkohol organiseerijate kätte. Kui oled tulnud üritust korraldama, ole kaine krt võtaks!


L@vist turvafriigiks muutunud
01.06.2003 at 17:15
peep
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
LaSa: [img]Meil on tegu motospordiüritusega, seega EI SOBI alkohol organiseerijate kätte. Kui oled tulnud üritust korraldama, ole kaine krt võtaks!

Ma olen 100 % nõus, loomulikult ei tee midagi kerge õlletarbimine positsioonidel mis ei ole seotud turvalisuse tagamisega aga ega õlise pilguga korraldaja endast head muljet ei jäta.

Mis peale ürituse lõppu kiirendamist puudutab, siis järgmine kord ajame lihtsalt aeda vedava rekka risti üle raja, ega seal muud lahendust ei ole. Kellegil ei olnudki sellist briefi, et nad peavad pärast ürituse lõppu veel mingi aeg takistama autode pääsu lennurajale ehk selles osas ei jätnud keegi midagi tegemata. Ja ega see polekski olnud võimalik, kuna külje pealt oli ju rajale pääs vaba. Kogemustest õpitakse, eks siis järgmine kord (juhul kui selline tuleb) arvestame sellega, et kaks sekundit peale lõppu tormab kümneid hullunud juhte rajale ja neid tuleb seni takistada, kui andurid on ära korjatud. See vist üle paari minuti aega ei võta ?
01.06.2003 at 17:37 Last edited 01.06.2003 at 17:40 by peep (Moderator)
mazza
Tapa OMC 2003 tulemused
kas keegi teab nedest autodest miskit mis seal laiali lendasid et mis kellegi juhtus ??
01.06.2003 at 17:40
erik
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
LaSa: ...momentaalselt kogu rada täis kevadisi autodest tiiraseks muutunud lambaid

Mind pealtvaatajana häiris natuke ka isehakanud kiirendajad sellel teisel rajal (kus autod parkisid ja lennuväljalt ära sõitsid) ja üks poisiohtu vahtralehega noorsand oma "tuunitud" VAZiga muru peal. Aga selle vastu vist ei saagi kuidagi. Juba on teatud autod meeles, kellest edaspidi kaugemale püüan hoida.

USA autosid ka nõnna vähe paistis :)

Küsimus ka:
mida politseinikud seal tegid?
a) mõõtsid kiirust ja kirjutasid protokolle
b) mõõtsid kiirust, kui ajavõtuga peaks midagi juhtuma (backup)
c) kontrollisid radari täpsust
d) tegid tööluuusi :)
e) muu variant

Olgu ka minu poolt ära märgitud kiidusõnad korraldajatele ja muudele asjapulkadele ürituse sujuva läbiviimise eest. Loodan, et see sagedane tänamine ei vähenda sõnumi väärtust. Kes muu ikka tänab, kui rahulejäänud pealtvaataja.
01.06.2003 at 18:04 Last edited 01.06.2003 at 18:06 by erik
peep
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
Võistlustulemus mõõdeti radariga, nii nagu see alati on olnud, andurid olid testimiseks ja backup'iks.
01.06.2003 at 18:09
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
peep: ... kaks sekundit peale lõppu tormab kümneid hullunud juhte rajale ja neid tuleb seni takistada, kui andurid on ära korjatud. See vist üle paari minuti aega ei võta ?
HAAHAAA! oleks olnud võimalik andureid ära korjata, selleks ei olnud aega, lihtsalt rada oli paksult mingeid kaootiliselt kimavaid kärusid täis, niiet andurite korjamiseks polnud lihtsalt aega. Rada oli vaja turvata. Pealegi kaabli kerimine võttis aega suht palju.. :\ Peep, lihtsalt mõtle sellele, et mis oleks saanud edasi, kui peale üritust oleks keegi ennast katki sõitnud seal... &(

Mis politseisse ja protokolli puutub, siis politsei mõõtis kiirust ja mina kirjutasin protokolle välja :D
01.06.2003 at 18:23
peep
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
Ma räägin tulevikust mitte minevikust, minevikuga on nagu kõik selge. Tuleviku osas sõltub kõik meist iseendist...mina näen rekka varianti. Võib ju ka mingeid takistusi rajale panna (rehvid jms.) aga see IMO suurendaks ohtu. Kindlasti ei õnnestu meil kätest kinni hoides katta mõlemaid rajaservi kogu pikkuses ja takistada oma kehadega autode rajalepääsu.:D
01.06.2003 at 18:37
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
peep: .. takistada oma kehadega autode rajalepääsu.:D
.. mida sai sel korral pmtslt tehtudki :( Aga eks järgmine kord saab ehk targem olla; ega minagi oleks osanud arvata, et see selline massiline streetrace'imine toimuma hakkab.
01.06.2003 at 18:45
Hannes
  
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
mazza: kas keegi teab nedest autodest miskit mis seal laiali lendasid et mis kellegi juhtus ??
Maksimi Supraga selline lugu http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=2042

Minul lendas 20 km enne Tapat käigukastis mingi asi laiali,nii,et kõik käigud olid kadunud :(


____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
01.06.2003 at 19:23
supra
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
Hannes:20 km enne Tapat käigukastis mingi asi laiali,nii,et kõik käigud olid kadunud :(

Kurb huumor küll, aga tundub, et supra oli 18 km võrra vastupidavam kui kiireaudi :p
(kolvid lõpetasid lepingu 2 km enne lennuvälja)
01.06.2003 at 22:29
prr
 
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
LaSa:Mis veel häiris? Näiteks see, et teamitelgi ees toimus mingil hetkel vähemal kindlasti halja viina joomine. Meil on tegu motospordiüritusega, seega EI SOBI alkohol organiseerijate kätte. Kui oled tulnud üritust korraldama, ole kaine krt võtaks!


üks võimalik kandidaat :p http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=802&start=150&sid=7c730638734a16416f0ef52c626e7386

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
01.06.2003 at 22:45 Last edited 01.06.2003 at 22:49 by prr
rustang
  
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
Tänavuaastane tase oli päris kõva, ei oodanud nii kanget tulemust. Tehnilises kontrollis töötada oli lust, autod olid suures enamuses väga head ning märkusi tuli teha vaid üksikutele ning sedagi peaasjalikult dokumentide osas.

Enda tulemusae kohta ei oska midagi öelda, 2 aastat tagasi oli veidi parem. Huvitav oleks näha ctree võrdlusandmeid.

USakaid kahjuks nappis, üllatas, et me Heti Vettega lõpptulemusena niivõrd ligistikku jäime - Vettel on ju ilmne aerodünaamiline eelis? 5.0 ei saanud kahjuks sissepritset korralikult tööle.
01.06.2003 at 22:54
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
üks võimalik kandidaat..
Ma ei hakka isiklikuks minema, OK? Eks kes tahtis, sai isegi vihjest aru; kes ei tahtnud, on lihtsalt lootusetu case.
01.06.2003 at 22:55 Last edited 01.06.2003 at 22:56 by LaSa (Moderator)
Heiti
Tapa OMC 2003 tulemused
quote:
rustang: Tänavuaastane tase oli päris kõva, ei oodanud nii kanget tulemust. Tehnilises kontrollis töötada oli lust, autod olid suures enamuses väga head ning märkusi tuli teha vaid üksikutele ning sedagi peaasjalikult dokumentide osas.

Enda tulemusae kohta ei oska midagi öelda, 2 aastat tagasi oli veidi parem. Huvitav oleks näha ctree võrdlusandmeid.

USakaid kahjuks nappis, üllatas, et me Heti Vettega lõpptulemusena niivõrd ligistikku jäime - Vettel on ju ilmne aerodünaamiline eelis? 5.0 ei saanud kahjuks sissepritset korralikult tööle.

Minu sõidu keeras tuksi kehv bensiin.Need kes stardis olid nägid kui kehvalt auto töötas,4000 pööret oli lagi ja musta tuli sumast nii mis kole.
Hea,et sellisegi kiiruse kätte sain.Üritan Haapsalus kindlasti tulemust parandada.
01.06.2003 at 23:22
rustang
  
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
Tegelikult oli hommikul kella 6 ajal väga hea tasuta tsirkus - kõigepealt päikesevarjutus, siis natuke vabamaadlust, seejärel ohvriterohke võidujooks... :)
01.06.2003 at 23:23
partel
  
Tapa OMC 2003 tulemused
Usakatega on see häda, et näiteks Lauri on piirajas u. 240 juures ja Erkki u. 260 juures.

2.73 ülekandega on teoreetiliselt 500 hj'ga 270+ ja 600'ga 280++, et mitte öelda 290 km/h.



____________________________
_
01.06.2003 at 23:41
LaSa
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
420 HP (peaks vist olema 911 Turbo reiting?) vilistas ju juba 270 välja, seega peaks need 'teoreetilised' kiirused ikka vähe suuremad olema. Asi, mis räägib peale ülekannete Camaro lõppkiiruse vastu, on muidugi aerodünaamika..
02.06.2003 at 08:23
peep
 
Moderator
Tapa OMC 2003 tulemused
Ma pakun, et Camarol peaks paarsada hj. rohkem olema, et 911'ga võrdne tulemus välja sõita. Kehtib sama reegel mis kiirenduseski, mida suurem kiirus seda rohkem hobuseid per kmh on vaja.
02.06.2003 at 09:57 Last edited 02.06.2003 at 09:57 by peep (Moderator)
pure evil
Tapa OMC 2003 tulemused
SORRY!!!! kõigi ees !!!!! vabandan siiralt oma käitumise eest !!!! et järjekordselt osutus õigeks vanasõna ,et kui ei oska juua ,siis ära joo!!!!! sorry veelkord!!!!
02.06.2003 at 10:20
tqhq.ee foorum : Üritused : Tapa OMC 2003 tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.