register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Sauga ringrajal 06.07   1 2 3  
Poster Message
ICE
  
Open Track Sauga ringrajal 06.07
kasutasin kusjuures searchi aga hambad... igastahes tänud, mul see vedelik väh. 5 aastat vahetamata...ouch.
Teen ära ja kui tunne on hea siis ka rajale!
18.06.2003 at 15:25
devilc
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Minu kogemuse järgi kurnavad Sauga ja Ahvenisto pidureid umbes ühepalju (kui sama kaua sõita). Samas, Saugal on pidurite kadumine märksa väiksem traagika kui Ahvenistol. :)
18.06.2003 at 15:30
peep
 
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
otsing sõnaga "pidurivedelik":

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=5901
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=4509
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=3954
18.06.2003 at 15:30
ICE
  
Open Track Sauga ringrajal 06.07
thnx peep, kusjuures otsisin dot 5.1 järgi ja ei midagi.
Anyway- pidurid lähevad ka vahetusse, vent. ja suuremad tulevad.
Rohkem topicut ei risusta!
18.06.2003 at 15:45
vkx
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Eelmiseks OT-ks sai vahetatud nii piduri vedelik kui ka klotsid ja polnud absoluudselt mingeid piduri probleeme terve ürituse jooksul ja ka siiamaani. Pärast üritust klotse kontrollides ei olnud täheldada ka mingit silmaga mõõdetavat kulumist. Piduri vedeliku vahetus "Auto Partneris" umb.200.- läks. Aga mind paneb seekord muretsema enda auto puhul automaat kasti kestmine rinkal, kuna just sellisega on plaanis tulla seekord. Ega kellegil oma kogemusi ei ole jagada selle koha pealt, et mis probleeme võib tekkida, ülekuumenemine näit. või midagi muud?
18.06.2003 at 18:07
tfr
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Subarut on nüüd automaadiga põhjalikumalt kupatatud viiel OT-l, lisaks sellele ka pisematel kogunemistel. Null probleemi senini.

Või noh, üks probleem tegelikult on - sõidumõnu puudumine. :D

Imprezal on tegelikult ka "AT OIL TEMP" märgutuli armatuuris olemas (mille kohta manual ütleb, et "avoid hard driving when the light comes on" .. ), aga minul pole teda senini veel põlema suutnud ajada.
18.06.2003 at 18:11 Last edited 18.06.2003 at 18:12 by tfr
diesel
Open Track Sauga ringrajal 06.07
quote:
tfr:
Imprezal on tegelikult ka "AT OIL TEMP" märgutuli armatuuris olemas (mille kohta manual ütleb, et "avoid hard driving when the light comes on" .. ), aga minul pole teda senini veel põlema suutnud ajada.
pirn läbi äkki :)
18.06.2003 at 19:47
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Kõigile kes tänase jooksul mulle emaili saatsid - homme hommikul saate vastuse, olin täna välitöödel, arvepidamine on tööarvutis. Siis värskendan ka topiku alguses oleva listi. Vabu kohti on veel.
18.06.2003 at 22:25
Raceboy
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
...soovitusi pidurivedelike kohta: DOT 5.1 ei soovitata panna pidurisüsteemi, kus enne on olnud nõrgem, kuna 5.1 on täissünteetiline ning kaua selle vedelikuga pidurisüsteem ei kesta. Soovitan hoopis Ate Racing Blue-d, mis on täielikult sobiv igasse pidurisüsteemi, ning mis ületab 5.1-e tunduvalt kõikide näitajate poolest, k.a. vahetusvälp. Hind on u.350-400 EEK liiter ja saadaval Balti Autoosadest.
Ja btw, see polnud reklaam, vaid puha omad kogemused...:)

____________________________
www.vems.ee
18.06.2003 at 22:33
brg
Open Track Sauga ringrajal 06.07
??? DOT5.1 on IMHO sisuliselt DOT4 edasiarendus ja väidetavalt täiesti compatible. Küll aga ei sobi DOT5 sinna, kuhu teda ette nähtud pole.
Samas olen ma palju head ka selle ATE Racing Blue kohta kuulnud.
18.06.2003 at 23:05 Last edited 18.06.2003 at 23:06 by brg
peep
 
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
DOT 5 jah ei tohi panna, siis on asi varsti õhtal kui seal enne midagi muud sees oli. DOT 5.1 võib.
18.06.2003 at 23:21
jaanus
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Ise olen ka valanud kõikidele oma autodele Racing Blue sisse ja vahe on märgatav :) Ka tänaval.
Samas peab arvestama, et seda tuleb vähemalt kord aastas vahetada.
18.06.2003 at 23:31
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Osaejate nimekiri värskendatud (topiku alguses).
19.06.2003 at 09:33
raix_
Open Track Sauga ringrajal 06.07
quote:
peep: Jääb ikka 30 juurde, momendil ju veel vabu kohti on. Kes kangesti sõita tahab ja samas ei suuda nii kiirelt otsustada kas osaleda või mitte:), võib sinna 3-4 paiku kohale tulla. Kui rahvas on oma esialgse sõiduhimu rahuldanud ja rada lõpupoole tühjemaks jääb võime mingi soodushinnaga ka täiendavad sõitjad peale lasta. Ka eelmine kord oli nii. Tegelikult muidugi sõltub, ega korraga kõik järjekorras pole.

ma oleks sellest asjast huvitatud, kuna eelmine kord sai seal piisavalt sõita...siis nüüd tuleks teise autoga ja sõidaks veidi vähem.

nii et ma siis rustangile ei hakka meili saatma vist?!
19.06.2003 at 11:43
peep
 
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
See hiljem peale laskmine on siiski tingimuslik, oleneb kas eelregistreerinud tahavad "kogu raha" eest sõita või mitte. Ehk kohaletulek omal riskil, rajale saamine ei ole garanteeritud, kuid tõenäoline !
19.06.2003 at 12:54
raix_
Open Track Sauga ringrajal 06.07
quote:
peep: See hiljem peale laskmine on siiski tingimuslik, oleneb kas eelregistreerinud tahavad "kogu raha" eest sõita või mitte. Ehk kohaletulek omal riskil, rajale saamine ei ole garanteeritud, kuid tõenäoline !
arvestan sellega siis.
19.06.2003 at 13:22
indro
  
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Kas auto tehnilist olukorda ka enne sõitu "mingil määral" kontrollitakse. Kummid pole autol nimelt esimese nooruses ja loodan quattrole.
26.06.2003 at 16:07 Last edited 26.06.2003 at 16:13 by indro
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Kontrollitakse terve mõistuse piires. Kui rehvidest riie välja narmendab, siis teiste sõitjate ohutuse huvides võidakse teha rajalepääsemiseks takistusi. Mustrisügavust keegi mõõtma ei hakka - minu arust on OK, kui keegi tahab trenni mõttes oma vähese mustriga rehvid rajal "lõpuni sõita".

Samas - rehv on ringiaja mõttes oluline tegur ning vanade pasteldega sõidetud ajad on kindlasti pastelde seisukorraga korrelatsioonis, olgu nelivedu või mitte.
26.06.2003 at 16:27
Garfield
  
Open Track Sauga ringrajal 06.07
quote:
indro: Kas auto tehnilist olukorda ka enne sõitu "mingil määral" kontrollitakse. Kummid pole autol nimelt esimese nooruses ja loodan quattrole.

Ära looda quattrole, ringrajal ei oma nelivedu just suurt eelist, kui just rada väga märg ei ole. Igasugune rallistiilis külglibisemine on ringiaegade surm. Aga oma kummid võid seal pidulikult lõpuni küll sõita, kontrolli ise neid sõitude vaheajal - pauguga minev kumm kurvis võib sind halvemal juhul katusele saata.

____________________________
Focus RS
27.06.2003 at 09:01
vkx
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Kahjuks paistab, et mul ei õnnestu vist üritusele tulla auto kasti probleemide tõttu
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=6485
Järgmise nädala alguses läheb auto diagnostikasse aga üpris tõenäoline, et 6-ndaks kasti korda ei jõua teha kuidagi. Lisaks tarvis vahetada piduri kettad ja klotsid ja nende tellimisega läheb ka oma aeg. V70-nega, millega eelmine kord sai sõidetud, ei raatsi ka nagu enam tulla, kuna pärast eelmist sõitu niigi kõik puksid kiuksuvad. Annan teada oma lõplikust otsusest hiljemalt neljap./reedeks, siis on vast võimalus viimasel osalejate nimekirjast välja jääjal veel ennast kirja saada.
27.06.2003 at 13:22
tfr
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Kuivõrd Fuego valmis ei saa, siis minu koht on ka põhimõtteliselt vaba. Subarut ei viitsi vist enam ringiratast ajama tulla, suurt saavutada midagi pole ja sõidurõõmu ka üsna napilt. :)
27.06.2003 at 17:17
James Herne
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Peep, huvitav kas kasko kehtib sellisel üritusel? Kuna medaleid ei anta, siis ei ole ju tegemist võidusõiduga. Treeningut peaks küll tohtima teha, ilma et kindlustuse vendadel midagi öelda on, aga pagan seda teab.
30.06.2003 at 10:15
tfr
 
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Sellest on erinevate OpenTrackide teemades jahutud üsna pikalt, otsi vanu threade. Kasko ei kehti, kuna tegemist ei ole avalike teedega.
30.06.2003 at 10:19
devilc
Moderator
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Üks hea thread on siin.
30.06.2003 at 10:36
RNT
Open Track Sauga ringrajal 06.07
Minu teada ei ole lubatud ka treenimine. Vähemalt liisingu lepingus on see keelatud.
30.06.2003 at 11:07
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Sauga ringrajal 06.07   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.