register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad   1 2  
Poster Message
ylovoitka
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
jaanus:
Läti "Tabloo" :) -

Päris putitatavad Javad! (Java on teatavasti Läti tütarlapse nimi)..
04.08.2003 at 20:34
memphis
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
krt oleks pidanud ka ikka vaatama tulema."tabloo" pärast just...
:evil
04.08.2003 at 20:49
tacco
 
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
Lõpuks siis kaualubatud pildid.
http://zoo.park.ee/elevant/riga/
Lätlastel polnd peale paari eurotuuningu midagi vaadata. Kel autode välimuse tuunimine meeldib võiks vaadata sinist prelüüdi ja tumesinist s2. Pronksikarva 3-ne bemm oli ka päris kenake. Samad sõnad ka selle auto juhi kohta.
Läti autode kiiruse koha pealt meeldis punane crx, mida Eestiski nähtud. S2 liikus ka enam-vähem.
04.08.2003 at 22:09 Last edited 04.08.2003 at 22:10 by tacco
LaSa
 
Moderator
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
memphis: krt oleks pidanud ka ikka vaatama tulema."tabloo" pärast just...
:evil
kasva suuremaks natuke ja palun piira natuke oma 0-bitiste / OLEKS postituste hulka. Seal oli ka palju-palju muud peale 'tabloode' vaadata.. ;)

btw, ma varem ei teadnudki, et EU speksiga C5 olemas on. Ma Lätis olin täitsa kindel, et tegu oli mingi vuffeldisega, veel mõned ajad tagasi ei olnud sellist asja olemas. Igatahes, kes tahab omale edevat ning kiiiret kabriot, siis ilmselt iga mõistlik inimene teab mida teha nüüd... :p

edit: kriipsu sikutab kõrvuni :)
04.08.2003 at 23:06 Last edited 04.08.2003 at 23:17 by LaSa (Moderator)
peep
 
Moderator
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
See you all in next summer in Beta Telecom Drag Race 2004 in 1/4 mile distance!!!

Ma pakun, et teeme ära ?! :)
04.08.2003 at 23:20
LaSa
 
Moderator
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
peep:
quote:
See you all in next summer in Beta Telecom Drag Race 2004 in 1/4 mile distance!!!

Ma pakun, et teeme ära ?! :)
loomulikult, ilma kõhkluseta!!! huvitav, kus nad plaanivad seda korraldada?
04.08.2003 at 23:25
memphis
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
LaSa:kasva suuremaks natuke ja palun piira natuke oma 0-bitiste / OLEKS postituste hulka. Seal oli ka palju-palju muud peale 'tabloode' vaadata.. ;)


kahju, et enam naljast ka aru ei saada...
04.08.2003 at 23:58
ylovoitka
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
memphis:
quote:
LaSa:kasva suuremaks natuke ja palun piira natuke oma 0-bitiste / OLEKS postituste hulka. Seal oli ka palju-palju muud peale 'tabloode' vaadata.. ;)


kahju, et enam naljast ka aru ei saada...


Ma tegin ka nalja, aga LaSa ei hakanud millegipärast minuga plõksima. Ilmselt sellepärast, et tal on ikka veel häbi, et ta talvel Hiiumaal Martini Blazeri lumme kinni väänas, mis muidugi ühise jõu ja suure vaevaga kätte saadi, aga respect oli kadunud :lol

Aga noh, ma ei hakka seda kellegi nina alla hõõruma.. :D
05.08.2003 at 09:37
FreaxxX
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
nati veel pilte:

http://sr.lord-darksite.org/album45
05.08.2003 at 10:56
rihards
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
Results:
http://www.betatelecom.lv/dragrace/files/public/beta_telecom_drag_race_2003_results.mht
05.08.2003 at 11:33
jaanus
 
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
vaat seda on ilus vaadata :) - http://www.iauto.lv/video/camaro1.AVI
05.08.2003 at 16:34
PlyVal64
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
Kas keegi pildimeistritest omab ja lubab kasutada Autolehes avaldamiseks rõõmsaid kenasid autasustamise pilte? Artikkel valmis, pilte pole:( "kiluvarastele koha kätte näitamisest" ei saa ju mitte vaikida:):)
Eriti hää oleks muidugi pildid Laurist ja Janekist, naabri rekordit ikka igapäev ei omata:)
priit.veski@presshouse.ee
05.08.2003 at 17:05
LaSa
 
Moderator
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
quote:
ylovoitka: Ma tegin ka nalja, aga LaSa ei hakanud millegipärast minuga plõksima. Ilmselt sellepärast, et tal on ikka veel häbi, et ta talvel Hiiumaal Martini Blazeri lumme kinni väänas, mis muidugi ühise jõu ja suure vaevaga kätte saadi, aga respect oli kadunud :lol

Aga noh, ma ei hakka seda kellegi nina alla hõõruma.. :D
Sinu post vähemalt sisaldas infot, et Lätis siblivad ringi programmeerimiskeele nime kandvad tütarlapsed, mina seda näiteks ei teadnd. Cobol oleks kah ju tglt ilus poisslapsenimi... :D A ylo ikka oskab soola haavapeale raputada küll :lol

to memphis: ma lihtsalt lülin mingeid poste stiilis 'paneks', 'teeks', 'tõmbaks kämblasse' etc. Tuleb teha ja käia, mitte hiljem viriseda.
05.08.2003 at 18:37
memphis
Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad
OK chill :beer
05.08.2003 at 22:12
tqhq.ee foorum : Üritused : Bikernieki drag 02.08 tulemused ja järelkajad   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.