register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : uus mailiaadress  
Poster Message
peep
 
Moderator
uus mailiaadress
Infiks neile, kes mulle on tavatsenud maili saata aadressil peep@team.camaroz28.com , et nüüdsest võib kirjad saata peep@tqhq.ee

Alternatiivne võimalus on mailida tahvli kaudu.
19.04.2001 at 11:16
LaSa
 
Moderator
uus mailiaadress
ja minul on laas@tqhq.ee
19.04.2001 at 16:57
lucifer
uus mailiaadress
kas ***@tqhq.ee maili aadress on ainult kinnistele kasutajatele või saavad sellise teha ka teised endale???
:uhoh
oleks nagu endale kah soov selline saada

[Edited by lucifer on 21.04.2001 at 23:04 GMT]
21.04.2001 at 00:02
peep
 
Moderator
uus mailiaadress
Neid on piiratud arv, mis anti seoses lehe hostmisega zone's. Seega tasuta ei saa - kas tasu eest saab, oskab newton öelda.
22.04.2001 at 09:46
lucifer
uus mailiaadress
quote:
peep wrote:
kas tasu eest saab, oskab newton öelda.
Newton - kas saaks ka luciferi nimelise???
22.04.2001 at 11:54
newton
 
Moderator
uus mailiaadress
Praegu ei taha neid @tqhq.ee mailiaadresse jagama hakata, esialgu saavad tõesti ainult olema peep, laas, partel, martin (see olen mina, kui keegi veel ei tea :) ) ja tqhq kui üldaadress. Viimased kolm veel ei tööta.

Praeguses paketis on meil võimalik kasutada tegelikult 10 e-maili, aga mina ei taha otsustama hakata, kes meie 106-st kasutajast need ülejäänud viis saama peaks, ja täiendavate e-maili aadresside eest tuleks juba raha maksta.

Ega kellelgi ju mail sellepärast saatmata ei jää ja ehk tulevikus on võimalik aadresse ka rohkematele soovijatele teha.
23.04.2001 at 11:50
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : uus mailiaadress  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.