register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....   1 2 3  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Aga palju on mitteaktiivseid tegelasi?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.09.2003 at 17:14
newton
 
Moderator
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Umbes kolmandik pole foorumit peale 1. juulit sisselogituna kasutanud. Minu meelest oli viimati kui me tuhandeni jõudma hakkasime umbes sama suur arv mitteaktiivseid kasutajaid, ehk siis reaalne kasutajate arv eriti kasvanud pole.

Peaks jälle kasutajate cleanup'i varsti tegema, aga ma ei tea, kas jõuan niipea.
10.09.2003 at 17:31
malloc
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Ma tegin kah endale uue kasutaja. Vana oli Mirage11, mille võib kustutada.
10.09.2003 at 17:36
rollingjack
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
newton: Umbes kolmandik pole foorumit peale 1. juulit sisselogituna kasutanud. Minu meelest oli viimati kui me tuhandeni jõudma hakkasime umbes sama suur arv mitteaktiivseid kasutajaid, ehk siis reaalne kasutajate arv eriti kasvanud pole.

Peaks jälle kasutajate cleanup'i varsti tegema, aga ma ei tea, kas jõuan niipea. [/quote
Tegelikult kõlab ju hästi, 700 on siis aktiivsed. Lugesin just tqhq tutvustust, kus oli juttu 200-st kasutajast:)
Jõudu igatahes!
10.09.2003 at 23:00
Fog
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Tuhat tuhandeks(sest tegelikult tegemist 700'ga) kuid informatsiooni hulk foormumisügavustes on muljetavaldav(Posts: 49505)

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
11.09.2003 at 08:46
max
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
reinz:...kuid informatsiooni hulk foormumisügavustes on muljetavaldav(Posts: 49505)
Infot on ehk vaevu 1%, ülejäänu tõupuhas läbu.
11.09.2003 at 09:51
PlyVal64
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
max:Infot on ehk vaevu 1%, ülejäänu tõupuhas läbu.
Infot on ikka koletumalt rohkem. Miski 30-40% topicutest sisaldab väga head inffi. Teksti sinna kõrvale tuleb võtta puhtalt ilukirjandusena.
11.09.2003 at 10:26
vvt
  
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
To max: siinkohal kasulik eesti vanasõna pahast seast ja muudest hädadest:lol
11.09.2003 at 10:36
riisiveski
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
PlyVal64:
quote:
max:Infot on ehk vaevu 1%, ülejäänu tõupuhas läbu.
Infot on ikka koletumalt rohkem. Miski 30-40% topicutest sisaldab väga head inffi. Teksti sinna kõrvale tuleb võtta puhtalt ilukirjandusena.
siia oleks paras tuua võrdluseks SR foorumi, kus asjalikku juttu vist ainult mingi 0,0000.... % juhtudest


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
11.09.2003 at 10:39
vvt
  
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Nope- pane sinna SR-i üles mingi tehniline küsimus
a) vastust ei tulegi
b) tuleb mingi teenageride möla "vot mul sõbral oli selline blää värk" :kill
11.09.2003 at 11:25
wax
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Olen märganud, et niipea kui siin foorumis pole viimased 2 päeva keegi ühtki asjalikku teemat alustanud, võtate kohe SR foorumi ette ja hakkate seda üleolevalt kommenteerima-materdama :D

Pole see asi seal nii hull midagi :)

Loodan, et te seda isiklikult ei võta :)
11.09.2003 at 12:24
vvt
  
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Ma just olin dilemma ees, et võtta sr ja tqhq jaoks ühine kasutajanimi Need4Speed. Tähelepanu siin ja löök seal oleks kindel:lol
11.09.2003 at 13:11 Last edited 11.09.2003 at 13:11 by vvt
13piisab
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
hmm - arvan, et kasutajate arv tegelikult suurem, kui kirjutajate arv. Minagi aeg-ajalt ikka siinset foorumit sirvinud, kuigi keelepaelad avasin alles täna.

SR-st: mu arvates on sääl paaalju vaiksemaks jäänud. Sealt käis läbi ka jutt, et "kõvad" mehed kolivad ehk mujale. Oleks igati positiivne, kuna -mis seal salata- ise leian end kah just taolise foorumi "sihtgrupp" olevat. Ma sealt isegi füüsilist abi saanud (töövahendi näol)!

____________________________
vanem on parem
13.09.2003 at 15:35 Last edited 13.09.2003 at 15:36 by 13piisab
Elmar
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
13piisab: hmm - arvan, et kasutajate arv tegelikult suurem, kui kirjutajate arv. Minagi aeg-ajalt ikka siinset foorumit sirvinud, kuigi keelepaelad avasin alles täna.)
Jep... Ega ma isegi eriti tihti sõna ei võta- lollusi ei taha ja tarkusi ei oska rääkida :p
Aga paraku on siis ka selliseid tegelasi, kes teevad kasutajanime justnagu "varuks", logivad korra- paar sellega sisse ja siis unustavad selle- that' s the point...

quote:
SR-st: mu arvates on sääl paaalju vaiksemaks jäänud. Sealt käis läbi ka jutt, et "kõvad" mehed kolivad ehk mujale. Oleks igati positiivne, kuna -mis seal salata- ise leian end kah just taolise foorumi "sihtgrupp" olevat. Ma sealt isegi füüsilist abi saanud (töövahendi näol)!
Eh- noh... kui ma nüüd õigesti aru sain, siis on seal mingist ajast alates registreerumisel vaja kirjutada väike essee, miks peaks talle SR' i kasutajanimi antama ja loodetavasti suudab ka see pisut uute SuperCoolide ja Sinitulukeste juurdekasvu ohjata. Ma saan aru, et siin on Sõnaks Chevy, Big- Block ja Blower ja SR' is AudiBemmHonda, aga vist ei maksaks SR' i ka sõimusõnana kasutada...
Edit: püüdsin kirjavigu parandada...
15.09.2003 at 20:11
vvt
  
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
mõnikord kui väga igav on, siis on ka SR loetud - ega seal midagi lugeda nagu pole - enamik commente on kahesõnalised, tihti sisutud ning läbustatud kõikvõimalike emotikonide ja "....rulez" tüüpi signatuuridega -ainuke asi vahel lugeda on flash.
16.09.2003 at 15:47
newton
 
Moderator
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
SR-i foorumi tümitamine siinset foorumit ka vaevalt paremaks teeb, nii et milleks jälle?

Essee kirjutamine on iseenesest huvitav mõte :)
16.09.2003 at 17:39
gretzky
 
Moderator
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
newton: SR-i foorumi tümitamine siinset foorumit ka vaevalt paremaks teeb, nii et milleks jälle?

Essee kirjutamine on iseenesest huvitav mõte :)

usa rauast võiks olla:
Traktaat värssides regi rütmis koos kükkidega.:D


____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
16.09.2003 at 22:12 Last edited 16.09.2003 at 22:12 by gretzky (Moderator)
tohoh
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
Nagu seeni pärast vihma...
Taas oleme tuhandeni jõudmas!!!?

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
16.01.2004 at 16:12
diesel
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
kas siin on lehel mingi piirang ka kasutajate arvus? no, et alati on enne tuhande juurde jõudmist asutud surnud hingi välja rookima. et kas saab kasutajate arv olla ka üle tuhande näiteks?
16.01.2004 at 19:38
Vanaisa
  
Moderator
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
diesel: kas siin on lehel mingi piirang ka kasutajate arvus? no, et alati on enne tuhande juurde jõudmist asutud surnud hingi välja rookima. et kas saab kasutajate arv olla ka üle tuhande näiteks?
Usun, et saab küll, aga milleks? Aktiivseid autopedesid on ju ikka ainult paarisaja ringis :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
16.01.2004 at 22:29
diesel
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
ei ma niisama siin uurin. ei jaga seda veebi värki niipalju. mõtlesin, et noh näituseks see views loeb kuni 32767-ni ja siis jääb seisma, et äkki miskit sarnast. et näituseks nummer 1000 usereid tuleb ridamisi üksteise otsa ja kõik kräshib kätte ära ja tqhq server annab saba ja userite arvutid ka ja ... :)
16.01.2004 at 23:04
PlyVal64
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
diesel: views loeb kuni 32767-ni ja siis jääb seisma:)
Mul tekkis küsimus, et mitu klikki on üldse tqhq.qq saidil tehtud? Kas äkki Newtonil on mingi kaval kalkulaator, mis need siis kõik kokku lugenud on? See peaks Eesti mastaabis päris hirmuäratav number olema??? Kas just top10 sait, pigem top50 paremal juhul, kuid mine sa tea ... vist ju on nii, et iga view loetakse selleks "maagiliseks" klikiks. Või olen ma asjadest valesti aru saanud???
Edit: sama küsimus ka replyde kohta, kui seda saab üldse kokku liita. Palju siis "tarka juttu" postide kaupa ka aetud on?
16.01.2004 at 02:23 Last edited 16.01.2004 at 02:26 by PlyVal64
jaanus
 
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
diesel: ei ma niisama siin uurin. ei jaga seda veebi värki niipalju. mõtlesin, et noh näituseks see views loeb kuni 32767-ni ja siis jääb seisma, et äkki miskit sarnast. et näituseks nummer 1000 usereid tuleb ridamisi üksteise otsa ja kõik kräshib kätte ära ja tqhq server annab saba ja userite arvutid ka ja ... :)
pisut selgitust sulle arvutimaailma seest:
1000ei pruugi just see number olla, mis piiranguks võiks saada. Pigem 1023. IT puhul tegeletakse tavaliselt ikka binaarsete väärtustega, e. kasutusel vaid nullid ja ühed. Ilusad ümmargused numbrid kipuvad siis olema alati vastavalt ka kahe astmed. nt 2^10 on tavainimese 1024 jaoks ning kuna 0 ei ole number siis ka vastavalt on mingi loenduri maksimum väärtus 1023. Samast tuleb ka see 32767 piirang kuna 2^15-1 ongi just täpselt see number.
Ehk nüüd jagad seda veebivärki pisut rohkem :) ja tead et numbrit 1024 peab rohkem kartma, kui 1000 ;)
16.01.2004 at 02:41
James Dempsey
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
Vanaisa:
quote:
diesel: kas siin on lehel mingi piirang ka kasutajate arvus? no, et alati on enne tuhande juurde jõudmist asutud surnud hingi välja rookima. et kas saab kasutajate arv olla ka üle tuhande näiteks?
Usun, et saab küll, aga milleks? Aktiivseid autopedesid on ju ikka ainult paarisaja ringis :lol

To Vanaisa, huvitav, kas aktiivsust näitab see, palju siin sõna võtta, või hoopis see kui reaalselt Usa rauda näpid... lihtsalt autode kõrvalt pole mõnel mehel aega sõna võtmas käia, hea kui üht-teist lugedagi jõuan...

17.01.2004 at 10:02
James Dempsey
Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....
quote:
PlyVal64:
quote:
max:Infot on ehk vaevu 1%, ülejäänu tõupuhas läbu.
Infot on ikka koletumalt rohkem. Miski 30-40% topicutest sisaldab väga head inffi. Teksti sinna kõrvale tuleb võtta puhtalt ilukirjandusena.
Selle vähese aja jooksul, mis ninapidi siin lehel olnd, olen PlyVal-iga nõus, infi kusagilt-midagist tõesti ca`30prosa, aga muud mõtekas tõesti võtta ilukirjandusena, kellele rämps, kellele ilu... ehee...
17.01.2004 at 10:05
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Hakkame jälle tuhande ligi jõudma....   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.