register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Cobra usast   1 2 3 4  
Poster Message
Fire
Cobra usast
quote:
Wearder: vabandan enam ei juhtu aga ma ei saanud aru et miks kohe kõrri karati kui mainisin shelbyt...
Vaata, Shelby Mustang on selline "püha lehm", mida kõik tahaksid omada aga vähesed suudavad. Ja kuna nende hinnaklass on ikka siinse riigi kodanikudele suhteliselt püüdmatu, tekkib paratamatult kahtlusi. Eriti kui sarnaseid inimesi on siit foorumist ennegi läbi käinud kes omavad või kohe ostavad hirmsaid autosid. Hiljem tuleb jälle välja et keegi tahab virtuaalselt oma ego uppitada.

Edit: ehk elame rahus ja tuleme maapeale tagasi. Kuigi nagu öeldakse unustamine on tasuta.....

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.12.2003 at 19:12 Last edited 04.12.2003 at 19:15 by Fire
Wearder
Cobra usast
see sobiks täitsa aga kuidas ma selle usast ära saan?
selle pärast ma eestist otsingi.
Aga see oleks just see mida tahan!

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 19:14
Wearder
Cobra usast
ma oma ego ei taha upidata.
Ma tahan endale saada shelby mustang.
Ja selle põhjus on nii imelik et ma eiütle seda parem.
Aga kui kuskil eestis oleks kas või raamgi sellest autost ma tahaks seda saada!
Kuradi mõnus oleks sellist autot kokku lappida!

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 19:17
Fire
Cobra usast
Kirjuta sellisele kasutajale nagu "pisike99" tema toob Ameerika maalt autosid, ning teeb ka Eestis kõik vajalikud asjaajamised. Vaevalt et sul endal tuleb palju lihtsam ja ka odavam ise hakkata sealt autot siia tooma.

Jään siis ootama topicut Mustangi saabumisest Eestisse...

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
04.12.2003 at 19:20 Last edited 04.12.2003 at 19:22 by Fire
Sebastien
Cobra usast
Tartus ühe onu garaazis seisab üks väga vinge Mustang mis pole kunagi Eestis arvel olnud. Auto on olnud siin juba aastaid. 5,0 mootoriga.
Kahjuks ei hakanud hammas siis peale kui kaunitar müügis oli. Nüüd aga nagu ma aru saan hakkab omanik teda ise taastama.
04.12.2003 at 19:31
pisike99
Cobra usast
Õige jutt. Kui võimalused lubavad, võib välja otsida..

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
04.12.2003 at 19:32
Wearder
Cobra usast
aga palju see siis võiks maksma minna see toomine?
???

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 19:35
zeke
Cobra usast
1000-1500$ nagu mina olen aru saand. Ja klassikalisi autosid ei lapita kokku vaid restaureeritakse.
Edit:
quote:
Kuradi mõnus oleks sellist autot kokku lappida!
Ja mõnust on asi kaugel ma arvan, sest enamus kui mitte kõik jupid pead arvatavasti USA'st tellima. Klassiku restaureerimine ei ole, et ma lähen lammarisse ja sips niuh jupp olemas.
Edit2: Ma isegi ei kujuta milline ajunu** see kokku saamine on. Krt kui lihtsale euroopa eskoort RS'le pole eestis midagi saada siis veel shelby'st rääkimata.

____________________________
MX-5, 116
04.12.2003 at 19:45 Last edited 04.12.2003 at 19:56 by zeke
Wearder
Cobra usast
enne pean ma ta kokku lappima kuna saan ainult kere!
Siis hakkan restaureerima.

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 19:46
erik
Cobra usast
quote:
Wearder: Kuradi mõnus oleks sellist autot kokku lappida!
Millest sa seda kokku lapid? Teed nagu tatikad pesumasina tegid? (No offence, tatikad ;), omas kontekstis teile 5+ :D) Eriti kui rahalised vahendid piiratud suhteliselt madalal. Ma arvan, et kogu maailmale on parem, kui sa seda pahtli-shelby-t ei ehita, kuna jupid ei ole sellised, mida kohalikest romulatest leiad või odava hinnaga usast tuua lased. Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on oluliselt soodsam tuua võimalikult komplektne masin, et siis pisividinatega vaeva näha ja "ehitada". Kui ainult raamiga lepid, siis on suhtkoht raske sellele ükshaaval shelby juppe tellida ja installida. Kuidas see vanasõna oli: 9 korda mõõda... Kui elementaarseid asju sellest autost ei tea, siis on ilmselgelt mõõtmisetöö tegemata ja ähvardad siin suure suuga juba lõikuma hakata.

Ja ei ole mõtet meie skeptilise suhtumise peale ärrituda! Teinekord tee A ja B endale juba eos selgeks, mõõda need 9 korda ära, teist samapalju veel ja siis kuku pasundama, et "tooge mulle auto, ma hakkan ehitama"

Edit: typod
04.12.2003 at 19:51 Last edited 04.12.2003 at 19:51 by erik
Vanaisa
  
Moderator
Cobra usast
Aga kas sa nii asja sisse rohkem pappi ei pane? Jupphaaval ostes arvesta 1,5..2 x suurema hinnaga.
Ja restaureerimine, sõber, hakkab ikka kohe pihta - lappida võid paugu saanud opelit ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.12.2003 at 19:51
diesel
Cobra usast
oh püha lihtsameelsus
04.12.2003 at 19:51
Raul
Cobra usast
Ehtsa Shelby Mustang -68 hind algab kusagil 30 000$
Kloonid on vähe odavamad ja mõnda pakutakse isegi 4500$ eest. Mingi ettekujtuse hindadest saab ehk
siit
Kogu topic tundub suht kahtlane ja kirjapilti ja kokku-lahkukirjutamise vigasid vaadates nii 9-nda klassi tasemel
04.12.2003 at 19:51
Wearder
Cobra usast
oi jummal küll!
kas siis keegi oskab midagi soovitada kui juba kõik mu mõttet on maha tehtud!
Ja 9 klass on ikka ammu selja taga!

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 19:54
zeke
Cobra usast
OK kõik on nõus aitama aga anna natuke rohkem tausta informatsiooni. Näteks kui palju oled nõus doonori peale raha panema, mis on lõpp eesmärk, kui palju raha oled nõus projekti panema. Kui kõik see on ilusti tehtud siis ma arvan, et pisike99 või bikerman oleksid nõus sulle selle masina tooma ja terve tqhq teeb sulle õlled välja.

____________________________
MX-5, 116
04.12.2003 at 19:59 Last edited 04.12.2003 at 19:59 by zeke
Wearder
Cobra usast
no lõpp eesmärk on saada auto millega saaks suvel ringi cruiseda kui igapäeva auto koppa ette viskab!
Raha olen kogu jama (sele all mõtlen doonorit ja trantporti) panema 200000(vähemalt selline oli mõtte) ja siis jupp haaval restaureerida teda!
või tuleb restaureerida ka kohe kõik ja korraga?
ja mõte oli mitte kohe iludus osta vaid iludus luua!

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 20:04 Last edited 04.12.2003 at 20:05 by Wearder
anti
 
Cobra usast
Tere driver :)
Mul süda juba valutas, kui Sa vahepeal ära kadusid.
04.12.2003 at 20:06 Last edited 04.12.2003 at 20:06 by anti
Vanaisa
  
Moderator
Cobra usast
Nonäe - asi ju sihker - saad Pisikese/Bikermaniga kokku, teed ettemaksu ära ja kuu aja pärast on auto siin.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
04.12.2003 at 20:09
Wearder
Cobra usast
a ja veel üks asi mida see driver tähendab?

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
04.12.2003 at 20:11
anti
 
Cobra usast
quote:
Wearder: a ja veel üks asi mida see driver tähendab?
Aha, oled selgeks saanud, et ei tohi enam kohe välja näidata, et saad aru, millest-kellest jutt käib :)
Tõlgin siis: Driver- grafomaan, siin foorumis omanud, ostnud väga mitmeid uhkeid autosid. Uskumatult vigaselt oskab kirjutada, kuid pappi ja pealehakkamist on. Saab rahulduse, kui keegi temaga suhtleb.
P.S. Pärast paljastamist kaob, ilmub 2-3-nädalase vaheajaga alati tagasi. Siis on jälle kavalam :)
04.12.2003 at 20:16 Last edited 04.12.2003 at 20:18 by anti
Astro SS
Cobra usast
Kas tõesti ? Driver?
Kummaline on ka,et inimene otsib KINDLASTI Shelby raami ja hakkab siis kokku lappima.
Inimene, kes tahab endale Shelby Mustangit otsib seda võimalikult komplektsena, mitte alguseks raami,siis rattaid ja mootorit.
Kummaline on ka, et meile kõigile tuttav tegelane unustab vahepeal ära mida ta tahab ja jutt muutub hoopis teiseks.

Astro arvas juba 5 postituses midagi ?????
Astro SS@ikka vihane Driveri kolviloputaja oktsioni pärast

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
04.12.2003 at 20:45 Last edited 04.12.2003 at 20:47 by Astro SS
vvt
  
Cobra usast
quote:
Wearder: tra teil on mingi kindel plaan igat uut maha teha või? Äkki on kindel plaan midagi soetada! Ja ees märk pole usast osta vaid üldse osta just shelby mustand cobraga!

Driver :kill
Äkki tuleb tavaliselt püksi, reaalsed asjad juhtuvad ootamatult:D


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
04.12.2003 at 21:05
Stalcer_X
Cobra usast
quote:
Wearder: .....vaid üldse osta just shelby mustand cobraga!

hmmm... tundub tõesti haruldusega tegemist olevat. Pole kuulnutki sellisest. Mingi Shelby mustand(pooleldi ette valmistatud toorik), millele kobra pilt peale maalitud? Või saab kobra kaubapeale kaasa?
04.12.2003 at 21:15
peep
 
Moderator
Cobra usast
:D - seda auto osadest kokku lappimise plaani oleme juba kuulnud, ei viitsi vana threadi välja kaevata...;)

Minu arust lubasid Sa siia mitte kunagi enam kirjutada, kuna Sind ei mõistetavat siin. Millest nüüd selline meelemuutus ?
04.12.2003 at 22:43
Wearder
Cobra usast
mul pole õrna aimugi kellest räägid peep!
Ja paistab, et see mõte, et ma endale selle mustangi muretsen, oli halb idee aga oskab siis keegi mulle mõnda muud head projekti selle raha eest soovitada!
Ja kas te peate iga kirjavea kallal norima??

____________________________
Ja jälle tuleb elu sisse...
05.12.2003 at 09:38
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Cobra usast   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.