register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi errorid II   1 2 3  
Poster Message
arxx
Foorumi errorid II
nõus ZimV8 'ga.

võiks tekitada TQHQ lehele rubriigi "donations"/"grants" (vms.), sisaldab arve # ja "annetajate" nimesid & summasid.
25 EEK'u pole teab mis papp, samas mõnikümmend x "vastavalt võimalustale" võiks juba midagi olla.
17.09.2001 at 13:35
ats
 
Foorumi errorid II
quote:
newton wrote:
Probleemi lahendamine eeldab ühel hetkel foorumitarkvara ulatuslikku modimist.
Tarkvara modimise ja/või analüüsimisega võin abiks olla. Samuti võib ju andmebaasi kuskile mujale masinasse ringi tõsta?
18.09.2001 at 15:04
BigBabba
Foorumi errorid II
Terv,

Olen seda foorumit praktiliselt koguaeg jälginud ja pole varem sõna võtnud sel teemal.
Hetkel, kell 16:45
root:z28@/root:>uptime
4:46PM up 141 days, 10:38, 2 users, load averages: 0.92, 0.96, 0.99

PID USERNAME PRI NICE SIZE RES STATE TIME WCPU CPU COMMAND
64545 mysql 30 0 258M 101M RUN 21.3H 19.53% 19.53% mysqld

CPU states: 6.4% user, 0.0% nice, 2.1% system, 0.0% interrupt, 91.5% idle
Mem: 331M Active, 51M Inact, 85M Wired, 17M Cache, 61M Buf, 18M Free

Server on p3 800, 512RAM, FreeBSD 4.3-STABLE

Server on küll suhteliselt koormatud, aga foorumi aeglus tuleb ikkagi SOFTIST!
Võrrelge näiteks http://forum.zone.ee , seal on 40+ inimest pidevalt ja 65000+ kirja ja kiiruse probleeme pole absoluutselt.

Newtonile soovitasin ~märts-aprill, et võiks foorumi tarkvara vahetada, kahjuks jäi see sinnapaika.

Kui uut foorumit ostate, siis soovitan kindlalt www.vbulletin.com 160$ - sellise hinna eest ikka parim.

BigBabba - admin
18.09.2001 at 17:52
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Tere, hea, et keegi zone'ist ka sõna võtab. Nagu ma tookord kirjutasin, ei ole erilist tahtmist foorumisofti eest raha välja käia.

Pragune foorum on muidugi tagantjärgi vaadates hea näide sellest, et odavalt korralikku asja ei saa, aga siiski sai mõningase tööga tema :eek päringutearv sinna umbes :uhoh kanti vähendatud. Põhimõtteliselt kannataks teda veel kõpitseda, lihtsalt minu viitsimine vabast ajast progeda pole päris see, mis ta kevadel oli.

Praegu on veidi lahtine, mis edasi saab, kuna foorum on andmebaasipõhine, siis on ka mingi ümberkantimine ilmselt võimalik, kui mõni oluliselt parem tarkvara leidub.

PS. Sa ilmselt saad võrdluseks öelda, mitu päringut kaasneb näiteks lehe http://forum.zone.ee/showthread.php?threadid=6439 näitamisega? Mingi 25-postise threadi näitamine tegi kunagi siin ca 500 päringut, praegu vist 100 kanti :( ?
18.09.2001 at 19:05
ats
 
Foorumi errorid II
Miks peaks üldse olema rohkem kui kolm päringut? Ma saan aru küll, et mysql subselecte ei võimalda, aga inner joinid on ikkagi olemas.
Queries:
1. kasutaja kontroll, seadistused
2. foorumi päis
3. kogu sisu - inner joinitud kasutaja ja messid? pildid?
Kui ka header ja footer baasist, siis veel kaks juurde.

Või on mu maailmavaade liiga lihtne? Ise kirjutaks küll nii, kui peaks foorumisofti tegema.

Ma ei tea, kuidas on õiguste tase tehtud, võibolla seetõttu tuleb rohkem päringuid.

18.09.2001 at 20:58
LaSa
 
Moderator
Foorumi errorid II
Babba: mis XMB softist arvad?
20.09.2001 at 13:27
partel
  
Foorumi errorid II

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 606
Can't update active list. Reason: Can't find file: './virt688/t_activelist.frm' (errno: 9)

Ja muud jura kah, mingi 4 refreshi kulus, enne kui sisse sain.
26.09.2001 at 16:58
partel
  
Foorumi errorid II
Oeh:

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 36

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 174

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 630

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at functions.php:36) in functions.php on line 636

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at functions.php:36) in functions.php on line 642

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at functions.php:36) in functions.php on line 656

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at functions.php:36) in functions.php on line 664

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 581

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in functions.php on line 606
Can't update active list. Reason: No Database Selected
26.09.2001 at 16:59
newton
 
Moderator
Foorumi errorid II
Miski serveris paneb tõsiselt kala, mqsql errorid on andmebaasiserveri ülekoormus tavaliselt olnud, aga ma sain siin ühe not foundi ka vahepeal :( Tea kas zone'is on midagi teoksil, meie poolt pole ju praegu teab mis suur koormus, miski 10 inimest peal, on ka üle kahekümne olnud erroriteta?
26.09.2001 at 17:04
BigBabba
Foorumi errorid II
quote:
newton wrote:
PS. Sa ilmselt saad võrdluseks öelda, mitu päringut kaasneb näiteks lehe http://forum.zone.ee/showthread.php?threadid=6439 näitamisega?

31 Queryt.
12.10.2001 at 17:25
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Foorumi errorid II   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.