register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vabandus  
Poster Message
Astro SS
Vabandus
Vabandan avalikut ja südamest kõigi TqHq liikmete ja moderaatorite ees, kuna viimasel ajal olen oma tegevusega (mittesihipäraselt) solkinud foorumi postitusi.
Olen oma vigadest aru saanud ja üritan neid tulevikus vältida.

Astro SS

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
28.12.2003 at 14:42
newton
 
Moderator
Vabandus
No problem, me saame kõik aru, et sinu avaldused olid tingitud siirast murest Chevrolet' brändi ning meie foorumi kasutajaskonna ja sisu adekvaatsuse pärast :)

Üritaks siiski vähemalt "Autode" ja "Tehnika" kui sisuliste teemade all arutelu asjalikuna hoida ja lähtuda uute kasutajate puhul süütuse presumptsioonist.
28.12.2003 at 15:19
hents99
  
Vabandus
jah Astro, eks ta natukese h2iriv oli (mitte mul) aga ma saan sust aru. ikka daewoo ja chevy yhte patta - no andke andeks. see on puhta pask!

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
28.12.2003 at 22:46
ats
 
Vabandus
Chevy ja Matiz. Keegi näiteks pole ilmselt Ford Fiaskot USA autoks pidanud ega selle pärast põdenud :)
Ehk kui ikka pole USAs toodetud või USA turu jaoks, siis mis vahet seal on, et nüüd ka Chevy lisaks Fordile väiksed autosid teeb? Ehk läheb daewoo kvaliteet piisavalt heaks ja rahu majas - idee oli neil ju algselt hea - itaalia design ja inglise mootor, või midagi sellist nad jahusid.
29.12.2003 at 17:38
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Vabandus  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.