register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Hüüumärk kuulutuse ees?!  
Poster Message
vkx
 
Hüüumärk kuulutuse ees?!
Märkasin just, et minu müügikuulutuse(M: STS `02) ette oli tekkinud hüüumärk, nagu oleks tekstis midagi muudetud aga ma ei olnud midagi sellist teinud?! Ei tea, millest see tingitud võiks olla???

____________________________
Seville STS `02
20.01.2004 at 19:20
brg
Hüüumärk kuulutuse ees?!
Keegi kirjutas sulle vastuse ning siis koristas/koristati see ära.
20.01.2004 at 19:31
vkx
 
Hüüumärk kuulutuse ees?!
Kas siis ei peaks mitte topic automaatselt liikuma lehel esimeseks? Minu kuulutus oli aga ikka lehe keskel, nagu oleks topicu algataja ise oma teksti editeerinud või tegid seda moderaatorid?

____________________________
Seville STS `02
20.01.2004 at 19:36
erik
Hüüumärk kuulutuse ees?!
quote:
vkx: Kas siis ei peaks mitte topic automaatselt liikuma lehel esimeseks? Minu kuulutus oli aga ikka lehe keskel, nagu oleks topicu algataja ise oma teksti editeerinud või tegid seda moderaatorid?
kui ära kustutatakse, siis lähebki vanale kohale tagasi
20.01.2004 at 19:40
tfr
 
Hüüumärk kuulutuse ees?!
Seal oli mingi 3-4 vastust teemal "miks osta 610K eest STS, kui 740 eest saab tutika CTS", need on ära kadunud. Sellest ilmselt.
20.01.2004 at 19:55
vkx
 
Hüüumärk kuulutuse ees?!
quote:
tfr: Seal oli mingi 3-4 vastust teemal "miks osta 610K eest STS, kui 740 eest saab tutika CTS", need on ära kadunud. Sellest ilmselt.
Ahsohh... selge siis :). Vastuseks ütleks, et vähe erineva klassi autod lühidalt öeldes. Aga umb. kuu aja pärast peaks saama samal teemal lugeda ühest ajakirjandusväljaandest kui kõik hästi läheb.;)

____________________________
Seville STS `02
20.01.2004 at 20:06
peep
 
Moderator
Hüüumärk kuulutuse ees?!
Ma kustutasin sealt müügiprotsessi mittepuutuva mula ära. Mõned veel ei saa aru, et kui ostja pole, siis ära kommenteeri hinda negatiivses mõttes ja kui oled siis keegi ei keela oma pakkumist teha.

Ka edaspidi võtame vabaduse niisama hinna kommenteerijate juttu "Turu" rubriigis kustutada.
20.01.2004 at 21:05 Last edited 20.01.2004 at 21:11 by peep (Moderator)
deville 66
Hüüumärk kuulutuse ees?!
quote:
peep: Ma kustutasin sealt müügiprotsessi mittepuutuva mula ära. Mõned veel ei saa aru, et kui ostja pole, siis ära kommenteeri hinda negatiivses mõttes ja kui oled siis keegi ei keela oma pakkumist teha.

Ka edaspidi võtame vabaduse niisama hinna kommenteerijate juttu "Turu" rubriigis kustutada.
Võtan kriitika osaliselt omaks ( sry,see oli üsna heatahtlik kommentaar - a eks edaspidi targem :) ) , ka minu käpp oli seal sees .....

____________________________
eks Tahoe´03
eks DeVille´66
eks Camaro x 2
eks Blazer 4,3
eks Chevrolet Lumina APV
eks Pontiac Sunbird
eks Pontiac Grand AM
eks Vette 68
23.01.2004 at 01:04
peep
 
Moderator
Hüüumärk kuulutuse ees?!
no problems, eesmärk ei olnud kedagi personaalselt kritiseerida.
23.01.2004 at 10:39
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Hüüumärk kuulutuse ees?!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.