register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : username pikkus  
Poster Message
urmas
username pikkus
username: vana ja väsinud mees jalgupidi sõnnikuhoidla sees

Ma nii lootsin, et saab s**** keerata ja juursername äärest-ääreni kirjutada, aga ei õnnestunud. Tegelt 25 tähemärki on ka palju, kui arvestada, et mõni seda foorumit läppari taga loeb ja Favorites akent lahti peab.
05.02.2004 at 22:34
smr
username pikkus
ee ... mida see läppar siia puutub? Ma oma läppari widescreeniga näen oluliselt rohkem, kui kontoris hariliku monitoriga ....
06.02.2004 at 08:30
urmas
username pikkus
Mul lauamonitoril reso 1280*1024 ja kõik ok, läpparil 1024*768. Pilti nagu üle ääre ka ei taha scrollida. Pikad usernamed ja lohisevad topicud häirivad.
06.02.2004 at 09:26
Royale
username pikkus
Asi sõltub ikka valitud resolutsioonist ja sellest palju sul brauseris kama lahti on. IMHO on favorites paneeli pidevalt lahtihoidmine mõttetu, kuna sama asi lihtsalt saadaval menüüst või vajadusel paneelina ctrl+i. Seega süüdista iseennast ;)
06.02.2004 at 09:32
mrtn
username pikkus
smr, anna andeks, aga mul on nt 800x600 läppar, selle 10" ekraani peale rohkem ei mahu. tegelikult see teema mind eriti ei morjenda muidugi, praegugi kirjutan seda kirja PDA 240x320 ekraanil...

urmas: ära hoia favoriite lahti, kasuta lingiriba lemmiksaitide tarbeks, neid mahub sinna tugevalt üle 10, kui neile piisavalt lühikesed nimed panna.
06.02.2004 at 09:51
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : username pikkus  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.