register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?
Igat uustulnukat poleks ju ka mõtet selleks tembeldada (kui ta ka on Driver).
IMO ollo siin kunagi ütles hästi - "dont feed the troll"
Kindlasi muutub foorum sellest ainult sisukamaks...;)

Edit: kirjavead

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.02.2004 at 18:52 Last edited 20.02.2004 at 19:06 by Vanaisa (Moderator)
hellraiser
  
Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?
Ma samuti ei poolda "shoot first, ask questions later" suhtumist igasse uustulnukasse. Parem inimesele rahulikult selgeks teha, et krijavahemärgid ja korralikult kirjutamine (mul tegelt midagi õiendada pole, mul oli eesti keel 3 vist :) on siin siiski vajalik ningi mitte lihtsalt kohe inimene ära bannida kui ta siia tuleb. Kui aga asi hakkab korduma, siis karmimad meetmed rakendada.

Just my 2 cents.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud
21.02.2004 at 01:52
newton
 
Moderator
Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?
Kui kellelgi on kahtlusi, et keegi siin foorumis pole see, kes ta väidab end olevat või on mingeid muid samalaadseid probleeme, siis palun ärge hakake ise mingit gestapot panema, vaid andke sellest moderaatoritele (Peep, Pärtel, Lasa või mina, juhul kui keegi ei tea) privas teada; moderaatorid loevad foorumit üsna agaralt ja neil on ka veidi paremad võimalused võimalikke väärkasutusi tuvastada.

Kui me igas teises teemas hakkame üksteise isikut tuvastama ja mingit paranoiat üles keerama, kaotab kõige rohkem foorum ise - kui "kahtlusaluse" puhul tegu on ausa inimesega, siis võib ta ennast ebamugavalt tunda ja loobuda siin suhtlemisest; kui tegu on mingi järjekordse lapsemeelse seiklejaga, siis võib ta vaid rõõmu tunda tekkivast läbutormist ja sellest, et ta suudab inimesi interneti kaudu pöördesse ajada. Seega, palun järgida esimeses lõigus toodud juhiseid!

Edit: Aitäh! :)
21.03.2004 at 23:19 Last edited 21.03.2004 at 23:33 by newton (Moderator)
hents99
  
Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?
jah, see on täitsa õige jutt. Pole vaja kohe hakata halvustavaid küsimusi esitama. ;)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
22.03.2004 at 00:28
uitaja
Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?
Ma küll ei mäleta ,et peale oma esimest posti,sarvede vahele oleks saanud.Tänud muidugi vanematele olijatele,samas sõltub ikka kuidas tullakse,mõnda kisub ikka tögama küll.
22.03.2004 at 00:46
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Lõpetaks selle Driveri jutu äkki ära?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.