register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ARK ja mootori kindlaks tegemine   1 2  
Poster Message
zeke
ARK ja mootori kindlaks tegemine
quote:
EFTC:
quote:
Olds: BBB Camaro? Mis asi see BBB on?:)

Ärme näri tähti :)

Aga kas see sierra värk mitte nii pole et 2.8 mootor on ainult Coshwort - see ju nac teise ehitusega?!?!? Võibolla panen väga puusse....
Sierral on 2.8 originaalis. Ja cossul on 2.0 tjurbõu.:)

____________________________
MX-5, 116
10.03.2004 at 23:11
MossOpel
ARK ja mootori kindlaks tegemine
quote:
zeke:
quote:
EFTC:
Aga kas see sierra värk mitte nii pole et 2.8 mootor on ainult Coshwort - see ju nac teise ehitusega?!?!? Võibolla panen väga puusse....
Sierral on 2.8 originaalis. Ja cossul on 2.0 tjurbõu.:)

Seda enam kui turbo veel peaks olema võimsam kui 2.8
BTW: Sirjesid pidi isegi 3.0 V6 konedega olema (kuskilt ajalehest meelde jäänud, et üks selline siit pikkade näppude abil Lätti läinud).

EDIT: Palju XR4Ti stockis hp'sid on?
10.03.2004 at 23:41
Põssa
ARK ja mootori kindlaks tegemine
Kas mitte 220 neid hobeseid seal kapoti all ei olnud. Võin ka eksida..
10.03.2004 at 00:09
13piisab
 
ARK ja mootori kindlaks tegemine
mis sierra-mootori jutt siin käib?

teemasse:
vaevalt, et ülevaataja 1.6 ja 1.8 motol vahet teeb (ega mootori nime/koodi viitsi keegi "tõlkida", seda enam et erinevus võib olla vaid kaanes). Küll aga määravad kardetavasti "vea" kindlustuseksperdid (näiteks pärast seda, kui mõni on oma poolemillise sõbra sulle sisse parkinud)... Parem olla legaalne!

mootorivahetusest:
kui tehas on antud MUDELILE paigaldanud mingit mootorit, võib selle südamerahus kapoti alla lükata (200EEK maksad uue passi eest). ARKi ei huvita seejuures keretüüp üldse (samas kontinent aga kuuldavasti küll). Kui veermik on erinevate mootoritega masinatel erinev, tuleks ka see asendada (vist, mul ei kontrollitud).
kui paigaldada "võõras" mootor, tuleb käia eksperdi juures - hinnaks 2.8kEEK. See annab südamerahu, et õnnetuse korral mootor salongi ei trügi jne. Kahjuks loetakse "võõraks" ka sama moto erinevaid modifikatsioone (näiteks selliseid, mille sisselaskekolle(de)s on aeg-ajalt ülerõhk...).

praktilisi kogemusi:
igasuguste küsimuste korral ei maksa ARK foorumi vastuseid ega ülevaatajaid uskuda. Tasub teha ARK lehel teabenõue - või mis veel parem, käia ARK tehnoosakonna juhataja jutul (asjalik ja meeldiv mees, aeg tasuks eelnevalt kirja panna).
enda motovahetusel hakkasid Mäepealse angaari-mehed samuti esmalt +30% võimsuse-juttu ajama (mul tuli 150% juurde, tippvõimsust teisisõnu 2.5korda enam:)). Minu tegevus ei kvalifitseerunud aga "ümberehitusena", niiet harisin mehi natuke - ning poole tunni pärast oli uus pass käes. Andmed said muidugi kole imelikud - töömaht on paarkümmend ccm vale ning massid pärinevad erinevatelt keretüüpidelt (sedaanile pole mu mootorit tehases pandud). Ise kirusin, et lasin KATi sisse kirjutada - ei kontrollitud isegi mootoritüüpi...

ehk sai pika jutu peale mõni asi selgemaks:)

____________________________
vanem on parem
11.03.2004 at 04:15
Crwq
ARK ja mootori kindlaks tegemine
quote:
13piisab: mootorivahetusest:
kui tehas on antud MUDELILE paigaldanud mingit mootorit, võib selle südamerahus kapoti alla lükata (200EEK maksad uue passi eest). ARKi ei huvita seejuures keretüüp üldse ...
Kas see tähendab siis et näiteks 1.6 opel le mansile võid vabalt eelkäija 5.7 V8 vahele panna???
11.03.2004 at 09:03
Sebastien
ARK ja mootori kindlaks tegemine
Sierrasid tehti isegi 5,0 v8 mootoriga ja seda Lõuna-Aafrika turule.
11.03.2004 at 09:24
vicat
ARK ja mootori kindlaks tegemine
Mul V6 ja ülevaatusel küsiti ,kus 2 puuduvat silkut on...kui seda nõuavad ,siis peavad ka varsti saama nad:)

____________________________
H-D
19.03.2004 at 13:03
rat_013
 
ARK ja mootori kindlaks tegemine
mul kirjutati rõõmsalt etiketi koodi järgi 110kw passi, kuigi eelmine (sinine) tehpass oli 2.3 järgi 84kw.. okei, litraazi üle vaidlema ei hakanud, kuna ostes olnud 2.3 on asendatud tõesti 2.8-ga, aga õnneks sai loetud akti enne teise majja jõudmist - ja no mehed IGAL JUHUL karpal ja pritsel vahet ei tee..
/me @ nüüd õiglaselt passis 99kw (karpa-2.8)

edit: lõuna-aafrikast teatavasti on tulnud liinilt ka 333rullibemme jms -- ja V8 5,0 mustangi konega granadaid :)

____________________________
impreza n/a
23.03.2004 at 20:12 Last edited 23.03.2004 at 20:13 by rat_013
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ARK ja mootori kindlaks tegemine   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.