register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Poster Message
ummiloko
American car show
quote:
Xpert:
quote:
ummiloko: Kas keegi teab midagi rääkida mossest mis oli soomes?
http://www.kolumbus.fi/janilahtinen/ACS04/pages/ACS04%20240_edited.html
Et mis mootor ja muu selline
1600 Turbo ja NOS

nii oli ühe pildi pealt näha.


Noskvich:devil

hei rahvas, kes käis soomes
äkki keegi teab miskit rohkemat sellest masinast
sr forumis öeldi, et 300hp, ees ja taga ketaspidurid, Volvo tagasild, bemmi käigukast
pildil paistab nagu originaalne moto olevat?!

igasugune inf on teretulnud

OT seda palun mitte lugeda, sest masin oli ju näitusel
ja pole ta just tavaline "riis"
28.04.2004 at 19:44
kaku
American car show
quote:
partel klõbistas:Ja kõige arusaamatum asi on minu jaoks piletihinna üle nurisemine. WTF?? Kui palju maksab kinopilet, ööklubi pilet, lõunasöök vms?? Tõsi, mul ei olnud vaja piletit osta, aga samas oleks silmagi pilgutamata seda teinud, kuna see oleks igat senti väärt olnud.
Kahtlemata oli pilet iga senti väärt. Lihtsalt, küsimus on selles, kas soovitakse teha vinget üritust juba olemasolevatele fännidele või asja ka promoda. Ka lõuna puhul on olemas päevalõuna, kino puhul päevane soodukas ja ööklubi laseb naisi tasuta sisse, et neid rohkem saaks ;).

Minu tagasihoidlik arvamus on, et ala promomise mõttes võiks olla sellistel üritustel midagi (nagu praegu seesama tasuta :burnout show), mis tooks poisikesi, kes oma taskurahast maksavad ja muud sellist seltskonda.

Sellest ka ettepanek, et võiks olla kas või kallim show ja feeling-guga üritus ja lihtsam ja odavam (esimene päev?) näitus, kus pole millegile muule rõhku pandud kui autode näitamisele.

Võibolla selline mõte tõesti ei töötaks ja ei tooks juurde publikut vaid läbustajaid, aga tuletage meelde kui te ise olite sellised teismelised, keda võis taoline elamus kõigutada. Praegusel juhul ei sattunud kahjuks sarnast sihtgruppi üritusele eriti palju (välja arvatud fänniva/toekama rahakotiga vanema initsiatiivil).

Ei pretendeeri absoluutsele tõele ja ei virise hinna üle, mille ise maksin, vaid toon välja mõtte, et paindlikum hinnapoliitika võiks V8 rauda rohkem populariseerida.
28.04.2004 at 21:44
partel
  
American car show
Nojah, igaühel oma arvamus, mida ma austan.

Mina arvan, et lõuna Eestist Tallinna tulla, siin olemise jne kõrval on piletihind tilk meres.

Odav ja hea samasse lausesse eriti ei mahu.

Mina igatahes pean päris kaua mõtlema, kuidas seda piletiraha paremini kulutada. Jään oma arvamuse juurde, et asi oli igat senti väärt.


____________________________
_
29.04.2004 at 09:31
partel
  
American car show
quote:
partel:Teise päeva lõpupoole leidsin, et on sobiv hetk BHRA liikmeks astuda, mille vastu keegi ei vaielnud.
Eile töllerdasin parajasti Erkki garaazhi poole, kui nägin, et pubi ees seisab CTree van ja Peebu Camaro.

Riukaliku luuramiskavatsusega läksin siis sisse asja uurima.

Muu jutu kõrval mainis Jaanus, et mu avaldus on raskesti loetav ja õrritas ja narritas. :kill

OK, möönan et mu käekiri on alati jube olnud, ja praegune arvutiajastu pole sellele kasuks tulnud - enam ei pea isegi allkirja andma.

Seega trükitud kujul, niipalju kui avalduse küsimustest meeles on:

1. Nimi: Pärtel
2. Rahvus: Joodik :beer
3. Lemmikloom: Kass &(



Ma pole erilne zoofiil, aga natuke ladina keelt õppinuna pakun, et liigiks on cassus pohmellus pärtelius.

4. Allkiri: P.U.T.S. :p

____________________________
_
05.05.2004 at 10:50
bels
American car show
vaene kass, sel ju süda haige...

____________________________
Ford Explorer
05.05.2004 at 23:20
tqhq.ee foorum : Üritused : American car show   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.