register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M:Eclipse  
Poster Message
kkerem
M:Eclipse
Tegin selle topicu vaba teema alla, kuna tegu siiski usa maitselise riisiga:), mitte tõsimeelse usa rauaga

Kahjuks on vaja loobuda hariduse nimel sellisest isendist nagu Mitsubishi Eclipse. Aataks 90, mootoriks 2.0 DOCH. Kast manuaal.

Autost:
Auto nagu selle ajastu riisiauto ikka. Vigu tal leidub ja seda ma ei hakka siin peitma. Vaja on vahetada kõik mootori tihendid, teha korda tagumised pidurid (rem komlekt) ja nakitseda korda kere. Kuna LKF-i andmeil on see auto saanud siin väikse laksu ja seda ei ole korralikult korda tehtud, hakkab see tunda andma. Samuti on lahkunud lakk värvilt. Seega vajab värvimist. vahetamist vajab veel pendiks, mille ma vajadusel vahetan ise välja. Mootoriga oli endal selline plaan, et panna sinna ka os kolvid sisse, kuid niikaugele ma ei jõudnud.
Välja on vahetatud tal esiamordid, hunnik sillapukse, peal uued küünlad ja juhtmed.

Kui kedagi huvitab, mis jupid maksavad jne, siis abiks Taket, netis kuskil ka nede telefon olemas.

Auto on US jaoks toodetud variant, st punaste tuledega ja kitsa tagumise osaga.

Kuna tegu on kriisimüügiga, siis hinnaks 24 000.- (hind ei ole lõplik, kuid alla oma õpemaksu ma seda ei lase :). Praegunegi hind igati mõistlik.)

Üle keskmise kiiremaks sõiduks igati asjakohane auto.

PS Auto asub Tartus ja vajadusel sõidab ka Tallinna. Ise sellel nädalal olen Tallinnas (ilma selle autota)

PSPS Kui keegi tahab pilte, siis mailile. (lihtsalt mul ei ole sellest autost hetkel ühtegi pilti)

link
Sedatüüpi autode info dsm

Tel 5226328
23.03.2004 at 12:28
kkerem
M:Eclipse
kas siis keegi ei taha?
(edit:upiks teemat)
23.03.2004 at 02:52
hents99
  
M:Eclipse
oota veel natukese. kyll tahetakse. t2na s6itsin sama autoga. aut. kast oli ainult. lendas nagu kuul. :) igati hea ja mugav sportauto.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.03.2004 at 16:18
kkerem
M:Eclipse
upiks veel korra, panin pildid ka siia lehele...
28.03.2004 at 18:59
kkerem
M:Eclipse
Kas siis selline hind oleks parem? 22 000.-

Vahepeal sai ka korda tehtud starter ja enam ei ole käivitamisega ka mingeid probleeme.

13.04.2004 at 13:48
kkerem
M:Eclipse
Katsun endiselt müüa

Nüüd siis tõeline kriisikas, millest enam hinda alla ei saa, hinnaks on 20 000.-

Auto ise Tartus ja huvilised vaadake ja mõelge. Omalpoolt siis nii palju, et seal on mitmetuhande krooni eest rohkem autot. Kere on suht nigelas seisus, kuid omal puudub võimalus (rahaline ja oskuslik) seda korrastada. Ei hakka seda ka kuidagi vahade ja mille iganes asjadega varjama. See on tõsiselt hea hind ja kehtib kuni esmaspäevani.

Niisama ei tahaks seda kuskile teise Eestimaa otsa näitama sõita (seda jub kordi tehtud, et rullikud saaks kapoti alla vaadata ja küsida palju bensu võtab). Kui on konkreetne huvi, siis muidugi näitan, saab ka proovida/katsuda ja siga-hea hinnaga endale ära osta.

5226328
29.04.2004 at 11:00
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M:Eclipse  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.