register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)  
Poster Message
newton
 
Moderator
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
Tundub, et foorumi sisukuse ja loetavuse huvides kuluksid ära mõned soovitused, mida silmas pidada:

1) Tungivalt soovitav on oma kirjaoskuse ja klaviatuuri võimaluste piires kirjutada korrektses eesti keeles, kasutades täpitähti, tühikuid ja kirjavahemärke. Yx 2ge kirjavis v6ix j22da mujjalkuxil kiriutamisex, ok?

2) Võiks pikalt mõelda enne posti alustamist sõnadega "OT, aga".

3) Kui tahate mõne konkreetse inimesega ainult teid kahte huvitaval teemal rääkida, kasutage selleks priva, mitte suvalist teemat, kus see inimene on hiljuti midagi öelnud.

4) Postitades "turu" alla, võiks üritada kogu kuulutuse korraga postitada, mitte nii, et esmalt info, et midagi on müüa, siis järgmise editi või uue postiga täpsem info ja pärast seda kunagi pildid ja siis veel mõne aja möödudes enda kontaktid.

5) Turu teema alla võiks kommentaarid, eriti aga negatiivsed kommentaarid jätta miinimumi.

EDIT: loomulikult ei hakka keegi siin keeleoskust või täpitähtede puudumist ette heitma kasutajatele, kelle emakeel pole eesti keel või kes oma hetkel kasutatava riistvara iseärasuste tõttu ei saa hõlpsasti täpitähti tekitada.
31.03.2004 at 15:37 Last edited 31.03.2004 at 15:43 by newton (Moderator)
hents99
  
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
sry, aga kui ma kasutan windowsi siis alati t2pit2hed olemas, kui aga miski unix siis ei ole eriti k2ep2rane neid t2ppidega t2hti saada.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
31.03.2004 at 15:56
ylovoitka
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
Lisaks juurde, kui moderaatorid lubavad, et kena oleks kontrollida, kas teie "Homepage" ja "Car page" lingid töötavad. Viimasel ajal on tekkinud väga palju surnud linke, need saab likvideerida vajutades ülamenüüs "profile" ja vastavate lahtrite sisu kustutada.
31.03.2004 at 16:02
Vanaisa
  
Moderator
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
Ehk ka seda veel (rohkem "vanadele kaladele"), et pole mõtet uut inimest kohe (musta)huumoriga üle valada (hm, mis mulje talle sellest foorumist küll jääb?)
Küsija ei pruugi olla tehniliselt-keeleliselt kõrgharitud, aga tahab ju enamus juhtudel siiski oma küsimusele adekvaatset vastust...


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
31.03.2004 at 16:36
Fog
 
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
quote:
hents99: sry, aga kui ma kasutan windowsi siis alati t2pit2hed olemas, kui aga miski unix siis ei ole eriti k2ep2rane neid t2ppidega t2hti saada.

termi aknas: "setxkbmap ee"


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
31.03.2004 at 17:21
hents99
  
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
quote:
Fog:
quote:
hents99: sry, aga kui ma kasutan windowsi siis alati t2pit2hed olemas, kui aga miski unix siis ei ole eriti k2ep2rane neid t2ppidega t2hti saada.

termi aknas: "setxkbmap ee"

suured tänud :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.04.2004 at 16:43
erik
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
and last but not least:

31.05.2004 at 22:50
V8voge
 
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
Meeldetuletuseks kallid TikuTaku kasutajad tahaks mainida et neid "surnuid linke" leidub veelgi "Car page" & "Homepage" alt. Seda ei ole ju raske "korras hoida" ;)

edit: se puudutab ka vanemaid foorumi kasutajaid.
16.06.2006 at 11:48 1 edit. Last edited 16.06.2006 at 00:51 by V8voge
V8voge
 
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
:) tahaks üles kergitada vana teema kuna olen otsa "jooksnud" mõnele surnud lingile "car page" kohalt. ;)
Nooh saate ju aru, et kui räägitakse pikad jutud omast autost või mingist asjast , oleks näiteks tore vaadata mis autost jutt käib.... :)
25.11.2007 at 22:23
Tank1
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)


3) Kui tahate mõne konkreetse inimesega ainult teid kahte huvitaval teemal rääkida, kasutage selleks priva, mitte suvalist teemat, kus see inimene on hiljuti midagi öelnud.

Kuidas ma tean,et see teema ainult meid kahte huvitab.Inimesed ju loevad seda avalikku arutelu ja võib tekkida ka kolmas,neljas,viies....jne huviline,kellel on midagi omalt poolt informatiivset/kasulikku lisada.
Uus info on alati teretulnud.
Arendada vestlust-selleks foorum vist ongi ju või...

Uue kasutajana on hoopis üllatav reaktsioon,mis langes mulle osaks peale oma seisukoha avaldamist.Mulle öeldi selle peale"ära mulise","õpi sõitma".Kui palusin seda teemat edasi arutada "vaba teema" all, öeldi mulle uuesti sama teema all ära mulise.
Muret ei tee siin foorumis kirjavead,vaid suhtumine teistesse usa raua omanikesse.Need lasteaed.org stiilis väljendid ,mõttetu sõim ja korduv teema solkimine ning lugeda mitte oskamine on minu arvates põhimured.
Olen jah uus kasutaja, pilti oma autost usaraua lehele üles pole riputanud,mul on konkreetne nägemus,milline peaks olema õige usa raud ja see on kohe probleemiks? ajab kettasse?
Lootsin siit leida rohkem mõttekaaslasi,aga mis teha.Life is a bitch.
26.11.2007 at 00:23
peep
 
Moderator
Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)
quote:
Tank1:

Kuidas ma tean,

Kehtib veel üks kuldreegel, kui kahtled kas postitada, siis ära postita. Muidugi, mõned inimesed ei suuda kunagi mitte postitada aga siis ongi heaks vihjeks üle piiri minekul teiste kasutajate kommentaarid stiilis "ära mulise".

Ja muidugi, see on internet ehk ära võta asju ülitõsiselt, enamus siin on toredad inimesed ja üks tõrvatilk on suures potis ikka paratamatu. Kirjutatud tekstist on ka palju lihtsam valesti aru saada võrreldes otsese suhtlemisega - puudu on ju rääkija hääletoon ja miimika.

Newton pidas ilmselt siiski silmas juhtumeid, kus näiteks jutt käib TH400 käigukastist ja siis keegi postitab samasse teemasse "Kas Pets tõi papi ära vä ?" On ette tulnud...:D
27.11.2007 at 14:13
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Meeldetuletuseks (eriti uuematele kasutajatele)  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.