register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kulupõletajad  
Poster Message
rrrr
  
kulupõletajad
Pühapäeval siis Tallinna poole sõites juhtus selline "accident", kus kulupõletajate poolt tekitatud paksus suitsus üks auto (loe kaubik) pidas targemaks seisma jääda. Tagajärgi näeb piltidelt. Selgus, et kaubiku poolt põhjustatud BMW äkkpidurdamisest sai ahel alguse. Järsku märkasin minust meeter eespool seisvat BMW millest imekombel õnnestus vastasuunast koos tugeva pidurdusega mööduda. Samas oli ka vastu sõitjaid. Minu taga sõitev Audi ei pääsend nii kergelt. Endal oli pärast terve päev ergas olemine.
Siin tahaks öelda, et ärge kunai juba tihedas udus või antud juhul suitsus sees olles vähendage kiirust!

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
19.04.2004 at 02:58
vr_
  
kulupõletajad
peaks veel lisama et ära kunagi keera vastassuuna vööndisse suitsu sees.. see on umbes sama tark tegu kui see pidurdamine seal suitsus.
20.04.2004 at 09:01
orikas3
kulupõletajad
quote:
Siin tahaks öelda, et ärge kunai juba tihedas udus või antud juhul suitsus sees olles vähendage kiirust!
´

Või siis vastupidi. Et kõik vähendaks kiirust ja kellel kiire see arvestab kaasnevate riskidega. ;)
20.04.2004 at 09:09
vr_
  
kulupõletajad
ses suhtes muidugi võib õigus olla et äkilist manöövrit ära tee.. ntx kui see suits sinna miski pauguga oleks saanud..

aga seda suitsu oli ju kaugelt nähe.. mina oleks hoo juba hea mitu meetrit varem maha võtnud...

poleks mulle tagant keegi selga tulnud ma pakun
20.04.2004 at 10:41
diesel
kulupõletajad
olgu udu või suits või siis täitsa klaar ja selge ilm, tagant otsa sõitja on alati süüdi. mott.
lugege le-d ja meenutage autokoolis õpitut. kui ikka ei näe siis pole vaja kimada.
20.04.2004 at 10:46
camaro89
 
kulupõletajad
Ei ole alati tagant otsasõitja süüdi! On ka varjant et ees-sõitja süüdi jääb aga selleks peab ta olema purjus! Nii et on olnud juhuseid ........
20.04.2004 at 10:49
rrrr
  
kulupõletajad
Ma ei tea selle punase Audi kiirust minu seljataga aga enda kiirus suitsus võis olla 60 km/h. Nagu pildilt näha võis ei olnud ma ka BMW kannul. PS. sõitis see BMW minust just ennem mööda!

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
20.04.2004 at 11:37
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kulupõletajad  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.