register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : minu 79 Corvette ostab noor naine!  
Poster Message
Bikerman
 
minu 79 Corvette ostab noor naine!
Värisege big bloki sõbrad!
Car showl,üks tütarlaps alla 30 seisis pool päeva veti kõrval,päeva lõpus ütles,et tal on seda väga vaja.Tuli pärast üritust vaatama,tegime proovisõidu ja asi otsustatud.
Võtsime ka Ameerika auto Corvette kuningalt Atsilt kommentaari auto kohta.....ülikõva.....ainult põhjaalla ja mootorisse on investitud 150000.-
Ärge siis pikka viha pidage ,kui fooril teie kõrval on musta veti roolis punase pea ja prillidega noor tütarlaps,kes ei jäta teile aega kahtepidi mõtlemiseks.
Meie lugupidamine.
26.04.2004 at 00:30
valts
minu 79 Corvette ostab noor naine!
Tore kuulda et õrnemal sool ka huvi tõsise ja ilusa USA raua vastu. Minupoolt igatahes õnnitlused uuele omanikule ja jääb loota, et uus omanik ka siin oma ostust paari sõnaga pajataks
27.04.2004 at 04:20
Joel
 
minu 79 Corvette ostab noor naine!
Mina ei näe selles midagi imelikku - Vette on ju piisavalt kumerajooneline, et naissoo esindajates positiivseid emotsioone tekitada. Minu paremale poolele C3 Vette väga meeldib, hobujõud samuti, nii et, küll tuleb ka päev...;)
27.04.2004 at 09:10
corvus
minu 79 Corvette ostab noor naine!
ei mingeid negatiivseid emotsioone, kaks aastat on mu nüüdne ex igal võimalusel kimanud mu rohelise konnaga ringi (loadki paar korda hoiule võetud - nitro kasutamise eest, mis teadagi millega lõppeb). Nii, et kui see aasta valge- ja punapea valgusfoori all rohelise ja mustaga kõrvuti satuvad, soovitan väga kaugele hoida....:)

____________________________
Risto; Corvette '79
27.04.2004 at 09:37
wa666ou
minu 79 Corvette ostab noor naine!
:)
27.04.2004 at 13:01
BENBEN
  
minu 79 Corvette ostab noor naine!
Loodetavasti on ikka kogemust ...Näiteks värske, sile, must asfalt ja väike vihmasabin...
Õnnitlused uuele omanikule! Ootaks ikka liiku ka! :)

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
27.04.2004 at 21:40
Olds
  
minu 79 Corvette ostab noor naine!
Naised ja kiired autod :) tubli, palju õnne!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.04.2004 at 08:11 Last edited 28.04.2004 at 08:12 by Olds
tqhq.ee foorum : Vaba teema : minu 79 Corvette ostab noor naine!  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.