register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mootori vahetuse paberiline külg  
Poster Message
MorzokMan
 
Mootori vahetuse paberiline külg
Kuna olen asjas ise alles toores siis küsin spetsialistidelt. Konkreetselt vastavat teemat ma ei leidnud niisiis uus teema. Kui palju läheb maksma (+ muud jamad) auto mootori vahetuse paberiajamine. Kui on plaanis panna hoopis teist marki auto mootor.

____________________________
Alfa Romeo 33 91`
01.05.2004 at 20:42
diesel
Mootori vahetuse paberiline külg
tehn passi vahetus oli vist 600 krooni, muid kulusid pole.aga enne pead ark-ist loa saama. ja see ei pruugi sugugi lihtne olla.
01.05.2004 at 20:45
MorzokMan
 
Mootori vahetuse paberiline külg
Ja palju see "sugugi lihtne" tavaliselt maksma läheb...?(Peale tohutu närvikulu)

____________________________
Alfa Romeo 33 91`
01.05.2004 at 21:02 Last edited 01.05.2004 at 21:02 by MorzokMan
diesel
Mootori vahetuse paberiline külg
ümberehituse luba minu teada ei maksa midagi.
väitsin, et loa saamine ei pruugi sugugi lihtne olla, kas sellest sõnastusest võib järeldada midagi maksumuse kohta? hmm, nojah, eks arusaamine oleneb igaühe rikutuse astmest. :)
01.05.2004 at 21:43
Jesper
 
Mootori vahetuse paberiline külg
Kui saad arki "registreerimiseelse ülevaatusega" hakkama, siis maksab asi 200kr. Kui on mingi eksootilisem kompunn, siis neil on õigus saata masin ekspertiisi, mida teostab erafirma ja selle hind on paari tuhande krooni suurusjärgus.
Eks see, kumma alla liigitatakse, sõltub vendade tujust ka natuke, aga juba enne ümberehitust tasub selle tehnoosakonnaga konsulteerida, üldiselt annavad nad suht lahkelt nõu.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.05.2004 at 23:49
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mootori vahetuse paberiline külg  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.