register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : veovõllid; stabilisaator varras  
Poster Message
Venom
veovõllid; stabilisaator varras
Mul olex 2 küsimust kas keegi oskaks mulle nõu anda kust ma leiaks mehe kes keevitaks kokku kahest veovõllist ühe ja samas tagaks kvaliteedi et esimese kiirenduse ajal see uuesti pooleks ei lenda, tegemist on projekti autoga ja veovõllid on erinevatelt autodelt. Ja teiseks mureks oleks see et äkki keegi teab kus tehaxe stabilisaator vardale õiget termotöötlust (oli vaha teis tvähe väänata) et see esimeses kurvis pooleks ei läheks?
oleks väga tänulik kui keegi saab aidata!
01.05.2004 at 00:42
memphis
veovõllid; stabilisaator varras
Miks sul kahest veovõllist ühte kokku on vaja keevitada? Mingi metsik rööbe või?
Ja ma kahtlen sügavalt, kas selline lahendus vastu peab. Veovõllile rakendub ikka metsik jõud.
01.05.2004 at 02:19
Venom
veovõllid; stabilisaator varras
Ma ei tea kui metsik audi 2,3 on aga on sul veovõllide suhtes mõni parem idee?
01.05.2004 at 02:24
peep
 
Moderator
veovõllid; stabilisaator varras
Kõlab nagu "teeks peedist pesumasina". Ainuke reaalne variant on lasta teha uus veovõll.
02.05.2004 at 08:36
memphis
veovõllid; stabilisaator varras
Oot oot ma ei saa aru. Miks sul sinna mingeid laiemaid veovõlle vaja on? Kas veovõlli varuosana ei müüda?
02.05.2004 at 12:03
Astro SS
veovõllid; stabilisaator varras
Keevitada veovõlle ei ole mõtet,kuna tsentreerimine on probleemne (hakkab vibratama) ja keevisõmbluse kõrvale jääb nõrk koht (sealt puruneb esimesel kiiirendusel).
Lase uus teha sobilike mõõtudega.

Arvesta ka täpne pikkus!!!!

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
02.05.2004 at 13:13
Venom
veovõllid; stabilisaator varras
Seda ma kartsin ise ka et keevitada pole mõtet aga kus kohas saab lasta neid teha siis või mismoodi see üldse käib? lähen ütlen millist vaja on ja siis tehaxe see mulle valmis koos termotöötlusega?
Aa ja see kes ütles et teen peedist pesumasinale trummlit ei eksi karvavõrtki!(plaanis mosset natuke järele aidata ja muidu sõidaks juba ringi kui ainult veovõllidsaaks)
02.05.2004 at 19:24
Astro SS
veovõllid; stabilisaator varras
Enamus metallitöötejad nõuavad korralikku joonist!! Alles siis teevad selle järgi (joonisel peab olema märgitud: mõõdud koos tolerantsidega,pinnakaredus, materjal, termotöötlus..... jne....) - tõelised pedandid, kellele ainult jutust , mida oleks vaja , ei piisa.

Frima, mis sellise tööga hakkama saakas on : Silbet Metall männikul

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
02.05.2004 at 20:11
astro94
  
veovõllid; stabilisaator varras
Ferreks mustamäel.

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord
02.05.2004 at 21:20
Venom
veovõllid; stabilisaator varras
Aga kui palju võib nende tegemine maksta umbes? Ja kas on kellelgi õrna aimu näitex materjali ja termotöötluse suhtes, ülejäänud suudaxin ise välja mõelda ma usun!!
03.05.2004 at 16:57
diesel
veovõllid; stabilisaator varras
krt, kirjutada ja küsida mõistad aga lugemisega vist lood kehvad?
loe kahte eelmist posti. soovitati sulle paar kohta kus teha saaks, kas on nii raske tel.raamatust nummer vaadata ja mainitet kohtadesse helistada?
03.05.2004 at 17:39
Miq78
veovõllid; stabilisaator varras
olen kuulnud kül et keevitatakse kokku ja toimib ka aga kudagi tuleb treida sinna mingi puks ka peale ja omakorda keevitada olen näinud ka sellist tõstukit millel on taga sild lühemaks tehtud ja seal samuti keevitati nad kokku paraja pikkusega ja tomib ja jõud ei ole mitte väiksed
03.05.2004 at 18:05
Astro SS
veovõllid; stabilisaator varras
quote:
Miq78: olen kuulnud kül et keevitatakse kokku ja toimib ka aga kudagi tuleb treida sinna mingi puks ka peale ja omakorda keevitada olen näinud ka sellist tõstukit millel on taga sild lühemaks tehtud ja seal samuti keevitati nad kokku paraja pikkusega ja tomib ja jõud ei ole mitte väiksed
Tõstuk on masin,mille max kiirus on 5 km'/h ja väike vibra kuulub asja juurde.
Autode puhul on kiirused 100 km/ h ja rohkem ning vibratoos pole sobilik.

PS! Sitast saab saia ka teha, ainult jahu läheb palju ja maitse on ikka pisut imelik :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
03.05.2004 at 19:54 Last edited 03.05.2004 at 20:04 by Astro SS
tfr
 
veovõllid; stabilisaator varras
Tuttav, kes loeb, aga kirjutamiseks registreeruda ei viitsi, palus edasi öelda :)

Neil on bagil ka veovõllid mitmest jupist kokku keevitatud, kuna sobiva mõõduga pole lihtsalt saada: pilt (kuna pilt liiga suur, panin lingina).

On seni probleemideta võistluskoormust kestnud, seega selles vast probleem ei ole. Balansseerimine ja vibra 100+ km/h on muidugi teine küsimus, nende juhul pole ilmselt see oluline, kuna antud kiirusel bagi tüüpmaastikul oleks see veovõlli vibra ilmselt vähim erinevatest vibraallikatest. :D
03.05.2004 at 19:56
tqhq.ee foorum : Vaba teema : veovõllid; stabilisaator varras  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.