register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 350ci mootori transamure, stockholm->tallinn  
Poster Message
remps
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
terekest siis selle foorumi rahvale siin:)
loodan et mu esimene post pole väga nöudlik..

mureks on yhe 350ci mootori transa stockist tallinna, paikneb ta siis euroalusel ja aluse mööduks 0,6 x 0,8m körgust vast tuleb kah0,8m...
..et kas keegi teab mönda väikest ja toredat firmat, (muud alternatiivi) kellega seda asja korraldada saaks soliidse tasueest?
:)
02.05.2004 at 03:14
hents99
  
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
Küsi Schenkerist

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
02.05.2004 at 16:17
Fire
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
KMV-ga lähevad meil varsti (tuleva nädala alguses) mõned majad Rootsi. Ma muidugi ei tea kas autod tulevad tühjalt tagasi, aga võin homme asja uurida (äkki saab mingi summaga kokkuleppele).
Edit: Autod kasutavad vist küll "Kapellskär-Paldiski" liini, ehk mitte läbi Stockholmi, aga uurin igal juhul.

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
02.05.2004 at 16:33 Last edited 02.05.2004 at 16:37 by Fire
remps
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
quote:
Fire: KMV-ga lähevad meil varsti (tuleva nädala alguses) mõned majad Rootsi. Ma muidugi ei tea kas autod tulevad tühjalt tagasi, aga võin homme asja uurida (äkki saab mingi summaga kokkuleppele).
Edit: Autod kasutavad vist küll "Kapellskär-Paldiski" liini, ehk mitte läbi Stockholmi, aga uurin igal juhul.

esialgu oleksin sellest hinnast huvitatud...
02.05.2004 at 20:42
remps
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
kõlistasin ja uurisin sealt KMV -st asja ja nemad pidavat ainult suurte masinatega rootsivahet kihutama...nendega päris sinna linnavahele tiirutama ei saa kahjuks...ni et otsin veel, järsku keegi liigub väiksema kaubikuga seda liini
12.05.2004 at 00:46
MitsuPower
 
350ci mootori transamure, stockholm->tallinn
helista mulle ja arvan, et saame asjad aetud:)
5039900
13.05.2004 at 11:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 350ci mootori transamure, stockholm->tallinn  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.