register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Maaletoojad?   1 2  
Poster Message
olevtoom
 
Maaletoojad?
quote:
Maik:...Liiga usaldava loomuga inimene vist,ennegi asju usalduse peale teinud a... .
Ära põe. Küll pätid oma karistuse kätte saavad -- sel või teisel viisil. Vähemasti on Sinu elu helge. Mina ka ei oskaks igaüht mingis mõrtsukatöös kahtlustada.



____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
10.02.2014 at 22:47
Jesper
 
Maaletoojad?
Ega päris ilma kedagi usaldamata ei saagi elada, sina said vähemalt anonüümse venku käest pügada, aga sarnasetes suurusjärkudes sikku tehakse ka kohapeal lugupeetud kaasmaalaste poolt nii et silm ka ei pilgu.

Samas kas reaalselt on mingeid märke ka sellest, et tüng käes on? Ma ka vene keelt väga ei lükka, aga ingliskeelselt lingilt see asi meeletult drastiline ei tundu, USAs käiakse koguaeg igasugu asjade pärast kohut ning venelasi opereerib seal ka väga palju.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
10.02.2014 at 23:30
Maik
  
Maaletoojad?
Saadan usa advokaadile kes neid kohtusse vedanud on mingit emailid ja avalduse ära, aga no ilmselgelt ma ei looda siit midagi reaalselt. Huvitav, et soomes vabalt tegutsevad.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
11.02.2014 at 09:56
hunt
 
Maaletoojad?
Tarmoga 3 asjaajamist küll kõik SuperValutult läinud.

OK ... 1x asi venis nädalakese ideaalgraafikust kauem .. a see kuulub hinna sisse.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
11.02.2014 at 10:27
Maik
  
Maaletoojad?
Põhjus miks ma ilmselt heasti alt läksin,et olemata sellest,et ma üritasin googeldada kas on scam, või mitte,
leidsin ainult soomekeeles lehe mis ei vastanud kummagile küsimusele

nüüd tagantjärgi googeldades sama firmat ja ala sõna "scam" tuli vastus juba 4-jandana õige artikliga. Kahjuks ,
selleks ajaks olid asjad juba makstud.

Hetkel olen üritanud soome politseid survestada (täiesti edutult)
Nettiauto.fi- d survestada (peaks mainima,et täiesti edutult, algselt mainisin kahele nende salesmenile,et tõmmaku account 0,)
hiljem ,et kui nad ei vasta siis kirjutan kõigile, nüüd siis kirjutasin kõikidele contactidele + lisasin veel ajalehe contactid lõppu. )
tulemus on so far 0

Hetkel http://www.nettiauto.com/en/yritys/globalautousa 47auto pealt kerkinud 57 auto peale... 47 oli paar nädalat tagasi...
saatsin veel kurja kirja ajaviiteks,kõigile asjaosalistele.


kas siin foorumis tqhq -s paremat teemat maaletoojate koha pealt ei ole tõesti ? lk1 ju info puudub suht.

Ainuke positiivne uudis on see,et teisena tellitud autol on kogemata all umbes 5000+ eurised veljed eesti mõistes.

:D

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
06.03.2014 at 01:38 4 edits. Last edited 06.03.2014 at 02:33 by Maik
Martin K
 
Maaletoojad?
quote:
Maik:Ainuke positiivne uudis on see,et teisena tellitud autol on kogemata all umbes 5000+ eurised veljed eesti mõistes. :D
Kas Sul on uus auto juba kohal?
06.03.2014 at 09:20
Maik
  
Maaletoojad?
ülejärgmine nädal. Aga ma ei viitsi enne eriti teemat teha,kui auto käes.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
06.03.2014 at 09:25 1 edit. Last edited 06.03.2014 at 09:33 by Maik
Maik
  
Maaletoojad?
See venkude petkus sealsamas kotkas toimub jätkuvalt hästi. Sain kõne mingi panama tüübi käest just, reisib reedel soome,et avaldus sinna
politseisse anda,tahtiski infot,et kellele nagu anda jne. Firma nimi ilmselt muudetud aga ütles,et on istunud sealsamas venkude motellis koos
asjaosalistega maas ja tundusid täitsa ok tüübid.


:D

Seega, hetkel pakkuda siis tööd müügimeestele (kasuks valetamisoskus+venitus),veebidisainerit oleks vaja,vist mõnda tankist,
aga profit on hea,kui kõik hästi läheb ja vastutus on täpselt nagu poliitikutel.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
12.10.2016 at 21:30
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Maaletoojad?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.