register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
MarekV8
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
Raxo: If it's too loud, you're too old? :D

http://www.tqhq.ee/temp/cruisegal/pages/IMG_1271.htm

See minu poeg. Olen vist "suure kollase" katsetamisega poisi kõrvad tundlikuks teinud.
05.06.2006 at 13:42
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Järgmine kruiis saab toimuma ikka kuu viimasel reedel ehk 30. juunil.
Kogunemine endiselt kell 19:00 Laagri Maksimarketis ja liikumist alustame kell 20:00.
Marsruut sama ja lõpp-punktiks samuti Buffalo. Sel korral mängib seal bänd "Wismari poisid" - meie jaoks jälle kinni pandud Väike saal.

Kohtumiseni reedel!

Anryo
52 60 001

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
27.06.2006 at 10:51
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kuidagi vaikne on küll - aga mina olen igatahes kohal.
:)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
30.06.2006 at 17:22
aivar
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Plaanin kruiisile tulla :D
30.06.2006 at 17:50 1 edit. Last edited 30.06.2006 at 17:52 by aivar
lundve
  
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
tuleks ka

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
30.06.2006 at 18:24
Koit
  
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Mitte, et ei tahaks ka kohal olla;)
30.06.2006 at 19:47
B-Body
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Videod autodest:



30.06.2006 at 21:33
Ri-Q.
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Khm, pärast ennastsalgavat pingutust sain oma masina ka tänavakonditsiooni ja mõtlesin, et vat kui tore, saab kruiisi käigus autot testida (st. eelmise kruiisi lõpust alguse saanud tööperiood oli ümber saanud). Paarikilomeetrine ring ja sinavas taevas särav päike tõotasid õnnestuvat õhtupoolikut. Auto kenasti pestud ja viimased tööriistad pagasiruumi paigutatud, istun kõikehõlmavas õndsuses autosse ja sirutan käe võtit keerama.... Pole. Otsin läbi garaaži, auto - võtit mitte kusagil. Selge - hajameelsus on jälle võitu saanud ja võti ühes muuga pagasiruumi libisenud. (Ma võtan võtme pärast keeramist alati eest, et lukukate seda liigselt ei rõhuks).
Selle nahka tänane kruiis siis läks... Tagavaravõtmeid polnud ja auto selline, et salongist pea võimatu pakiruumile juurde pääseda.
Reedeõhtused heietused. Loodan, et pahaks ei panda.

____________________________
REC
BB
30.06.2006 at 22:33
aivar
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Eilsest üritusest mõned pildid
http://pg.photos.yahoo.com/ph/camaroaivar/album?.dir=/5f94re2&.src=ph&.tok=ph1QNHFBLr3A4vet
01.07.2006 at 11:14
newton
 
Moderator
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Panin ka tosinkond pilti eilsest kruisist üles:

http://www.tqhq.ee/temp/cruise3006/

Piltidel on küll ainult F-body'd :), sh. mõned pildid Aivari muljetavaldavast kätetööst oma Camaro juures ja pilte ühest suht hiljuti Eesti teedele jõudnud '91 Trans Am-ist, mis on väga hästi hoitud - olemas on kõikvõimalikud manuaalid ja isegi helikasett, millel olevast omanik lubas teada anda; leidus ka miskine kummaline plastist võti, mille otstarvet ma ei osanud arvata.
01.07.2006 at 19:24
viplala
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Ka minu kuu tagasi soetatud punane camaro (newton IMG_7243.jpg) on täiesti originaal (va. cd) väga hästi säilinud ja 150 000 km sõitnud, hooldusraamat oli ostes kaasas.
02.07.2006 at 12:41
jass
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kas sa ostsid selle hiiu autoaiast ?
03.07.2006 at 15:24
Jamez
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
LincMviii: Kas sa ostsid selle hiiu autoaiast ?

Edith ostis oma sinise Trans Ami jah Hiiu autoaiast....kui seda küsisid.

____________________________
Team Outlaw
03.07.2006 at 16:25
jass
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Ei mõtlesin just tumepunast camarot mida seal umbes kuu tagasi müüdi...
03.07.2006 at 16:33
viplala
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
LincMviii: Kas sa ostsid selle hiiu autoaiast ?

sealt jah, ma vee kaalusin sinise ostu ka aga camaro meeldis rohkem

03.07.2006 at 19:54 1 edit. Last edited 03.07.2006 at 19:56 by viplala
jass
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Sell juhul kahtlen et ta originaal on kuna esiots oli pisut teistvärvi ja natuke piagast ära samuti on tagumine luuk natuke valesti autoküljes pluss plaju plastiliini tuuningut katuse kallal...mudu oli väga heas korras auto... ostsid mul sõbra ninaalt ära..
04.07.2006 at 07:55 1 edit. Last edited 04.07.2006 at 10:59 by jass
Maik
  
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Kas laksupandud autod pole pärast laksu enam originaalid? Nii see ka ju pole :) (originaalosade kasutamise puhul!)

Ise ei leia originaalkorras camaros midagi erilist - minuarust on enamus selliseid eestis mis müügiks, ka mnu oma oli väga heas korras ja igati originaal alguses.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.07.2006 at 09:12
viplala
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
LincMviii: Sell juhul kahtlen et ta originaal on kuna esiots oli pisut teistvärvi ja natuke piagast ära samuti on tagumine luuk natuke valesti autoküljes pluss plaju plastiliini tuuningut katuse kallal...mudu oli väga heas korras auto... ostsid mul sõbra ninaalt ära..

Ma pidasin silmas et, kõik originaal jupid ja kruvidki on omal kohal. esi otsas võib olla küll mõni imepisike ebakõla kuid alt poolt ei ole mingit märki avariist, kui sa seda silmas pidasid.Ma arvan, et aegade jooksul annavad detailid lihtsalt järgi, ega temagi just eile tehtud ei ole (88). Sellest plastiliini tuuningust ei saand minagi täpselt aru- vist on tihendid lihtsalt väsind. Muide sellel kuul said päris paljud õnnelikuks f-body omanikeks.....4 tk. päris kindlasti. Kas kellelgi rohkem pole pilte kruiisist?
04.07.2006 at 22:06 1 edit. Last edited 04.07.2006 at 22:09 by viplala
metslane
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
quote:
viplala:
quote:
LincMviii: Sell juhul kahtlen et ta originaal on kuna esiots oli pisut teistvärvi ja natuke piagast ära samuti on tagumine luuk natuke valesti autoküljes pluss plaju plastiliini tuuningut katuse kallal...mudu oli väga heas korras auto... ostsid mul sõbra ninaalt ära..

Ma pidasin silmas et, kõik originaal jupid ja kruvidki on omal kohal. esi otsas võib olla küll mõni imepisike ebakõla kuid alt poolt ei ole mingit märki avariist, kui sa seda silmas pidasid.Ma arvan, et aegade jooksul annavad detailid lihtsalt järgi, ega temagi just eile tehtud ei ole (88). Sellest plastiliini tuuningust ei saand minagi täpselt aru- vist on tihendid lihtsalt väsind. Muide sellel kuul said päris paljud õnnelikuks f-body omanikeks.....4 tk. päris kindlasti. Kas kellelgi rohkem pole pilte kruiisist?

Plastiliini tuuning on sul seal katuseluukide tihendite vahel :) Kui võtad oma luugi ära ja tagasi paned, vihma puhul hakkab sees tilkuma :)

Kahjuks nüüd linnavahel sõitmas ja siin hiiul ühes hoovis näha olnud, ei ole ta enam välimuselt originaali lähedalgi :( Nimelt originaal veljed mis ostes sul all olid on küljest kruvitud ja asendatud plekkvelgedega mis kroomist... Autol pole enam seda isikupära mis mind tõmbas...
05.07.2006 at 10:52
viplala
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!


Plastiliini tuuning on sul seal katuseluukide tihendite vahel :) Kui võtad oma luugi ära ja tagasi paned, vihma puhul hakkab sees tilkuma :)

Kahjuks nüüd linnavahel sõitmas ja siin hiiul ühes hoovis näha olnud, ei ole ta enam välimuselt originaali lähedalgi :( Nimelt originaal veljed mis ostes sul all olid on küljest kruvitud ja asendatud plekkvelgedega mis kroomist... Autol pole enam seda isikupära mis mind tõmbas...

Eks velgede kohalt on igaühel oma maitse. Tihendid ei tilgu-proovitud (vihma, autopesula ja survekaga), sellepärast ei saanutki täpselt aru miks see seal hea on.
05.07.2006 at 18:58
aivar
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Paar algaja videot burn out´idest



11.07.2006 at 13:21
smr
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Värskendage vanema inimese mälu. 28 juuli ja kell 19.00 siis?
17.07.2006 at 11:06
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Ja kell 20:00 start. Kohaks Laagri Maksimarket.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
17.07.2006 at 11:10
anryo
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
Järgmine kruiis juba homme!
Ehk siis 28.juuli 2006.a. Kahjuks aga olen ise Rootsis Mantorpis kiirendusel - seega, kes iganes kogunevad, peate seekord ise hakkama saama.
Ärge häbenege ja võtke punti!!!

Head sõidutuju!
Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
27.07.2006 at 22:00
jass
 
Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!
On siis kedagi sõitma ka tulemas?
28.07.2006 at 11:00
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuine USA-kate kruiis NB!!!! see on kõikidele !!!!!   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.