register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Mis Saab 2010   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
tmac
 
Mis Saab 2010
Marko L pakutud klassisüsteem kõlab juba vähe paremini.

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
01.10.2009 at 23:58
SeppSepp
Mis Saab 2010
quote:
gets:

Ei tea, kas võidaks rahaliselt, kui lasta osalustasud tagasi 500.- peale? Võiks loota, et rahvast oleks rohkem. Kas just 3x rohkem, kuid natuke kindlasti :).
500 eest ma oleks nõus jägmine aastma ostma omale purgi BATTERYT. aga 1000 või 1500 eest ma seda enam kindlasti ei tee nagu sai tehtud seda sellel hooajal. JA selles ma olen ka 101% kindel,et väiksema raha eest oleks tsikleid rohkem kui oli seda sellel aastal klassis.
tegelt üldse oli mulle selle aasta asi mõistmatu. Kui mul on vaja firmal mõni uus seade või asi osta,siis ma teen seda enda arvelt mitte ei hakka loopima klientidele kirved selga,et mul on vaja uue seadme jaoks raha.

5 punkti läheb tartu autoklubile. osalustasud olid 5 korda väiksemad ja auhinnalaud oli selline,et terve kõikide eestikate etappide auhinnalaud ei suutnud yletada seda mida pakkus yx 300eegise osavõtutasuga võistlus.Selle asja nimi on vist TAHTEJÕUD ja SOOV teha midagi, mitte ainult saada midagi.
Ma ei näita siin näpuga esimese 3 etapi korraldaja pihta... tean,et Teid jälle kooriti täiega ajavõtu eest.
lihtsalt.. see kuradi pere-äri sakib 402meetriga..

samas hea,et yldse on võimalus sõita.

Asjad võiks saada kiirelt selgeks,et ei korduks sama jama mis oli sellel hooajal.. tsiklite reeglid tehti teatavaks u 2 nädalat enne esimest etappi

ärge nüüd väga pöördesse minge asjapulgad ;)
02.10.2009 at 12:36
Olds
  
Mis Saab 2010
quote:
SeppSepp:
quote:
gets:

Ei tea, kas võidaks rahaliselt, kui lasta osalustasud tagasi 500.- peale? Võiks loota, et rahvast oleks rohkem. Kas just 3x rohkem, kuid natuke kindlasti :).
500 eest ma oleks nõus jägmine aastma ostma omale purgi BATTERYT. aga 1000 või 1500 eest ma seda enam kindlasti ei tee nagu sai tehtud seda sellel hooajal. JA selles ma olen ka 101% kindel,et väiksema raha eest oleks tsikleid rohkem kui oli seda sellel aastal klassis.
tegelt üldse oli mulle selle aasta asi mõistmatu. Kui mul on vaja firmal mõni uus seade või asi osta,siis ma teen seda enda arvelt mitte ei hakka loopima klientidele kirved selga,et mul on vaja uue seadme jaoks raha.

5 punkti läheb tartu autoklubile. osalustasud olid 5 korda väiksemad ja auhinnalaud oli selline,et terve kõikide eestikate etappide auhinnalaud ei suutnud yletada seda mida pakkus yx 300eegise osavõtutasuga võistlus.Selle asja nimi on vist TAHTEJÕUD ja SOOV teha midagi, mitte ainult saada midagi.
Ma ei näita siin näpuga esimese 3 etapi korraldaja pihta... tean,et Teid jälle kooriti täiega ajavõtu eest.
lihtsalt.. see kuradi pere-äri sakib 402meetriga..

samas hea,et yldse on võimalus sõita.

Asjad võiks saada kiirelt selgeks,et ei korduks sama jama mis oli sellel hooajal.. tsiklite reeglid tehti teatavaks u 2 nädalat enne esimest etappi

ärge nüüd väga pöördesse minge asjapulgad ;)


Kahjuks ei jõudnud ma oma autot valmis selleks hooajaks just nimelt rahaliste raskuste tõttu ja tean et pole kaugeltki mitte ainuke ning pole üldse kindel kas mul jätkubki huvi ning võimalusi teda edasi teha kui pidevalt käib mingite reeglite,klasside,asjade muutmine. Dragi masina ehitamine nõuab väga palju raha, sest pooletoobist asja ju ei ole mõtet teha. Siit algabki üks surnud ring - nimelt mina, kes olen ehitanud autot PS klassi jaoks, olen ehk juba ostund ära "kitsa silla" selle tarbeks, nüüd aga JÄLLE muudatus klassis, et 10.5" rehv. WTF!? Kas tõesti ehitame ja jäämegi ehitama autosid ühe aastatste reeglite järgi??
Samuti osalustasud - 1500.- per etapp, kus auhindu ju põhimõtteliselt pole ollagi on selge overkill igast nurgast. 500.- per etapp oleks mõistlik väiksematel üritustel nagu Tartu Autoklubi korraldab ( ja müts maha nende ees ), 1000.- oleks minumeelest EMV etapi osavõtutasu eest täielik maksimum. Ok, ma saaksin aru kui võistleja, kes on mega rahasid pannud auto ehitusse ja jõudes sellega esikolmikusse, selle eest ka midagi saab vastu saab...? Olen ammu rääkinud, et võiks ju proovida teha näit. esialgu bracket klass auhinna rahadega nagu see USA-s on. Sõitjatel oleks kordades rohkem motivatsiooni tulla näit. Tartust-Haapsallu võistlema kui teavad, et esikolmikusse sõites saavad nad näit. tagasi kasvõi osa kui mitte täielikult kaetud etapikulu.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
02.10.2009 at 13:46 1 edit. Last edited 02.10.2009 at 14:19 by Olds
anryo
Mis Saab 2010
quote:
SeppSepp: 5 punkti läheb tartu autoklubile. osalustasud olid 5 korda väiksemad ja auhinnalaud oli selline,et terve kõikide eestikate etappide auhinnalaud ei suutnud yletada seda mida pakkus yx 300eegise osavõtutasuga võistlus.Selle asja nimi on vist TAHTEJÕUD ja SOOV teha midagi, mitte ainult saada midagi.

Siin sa eksid - selle asja nimi on PALJU VÄIKSEMAD KORRALDUSKULUD, mille tõttu jääb auhindadele rohkem raha. Mõtle selliste (kallite) märksõnade üle nagu:
- print- ja TV-reklaam
- kajastus hiljem TV's
- ajavõtt
- kogu kohapealne sekretariaat, käepaelad, autoload jms.
- kohtunike arv ja nende tasud
- jne.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
02.10.2009 at 15:33 1 edit. Last edited 02.10.2009 at 15:34 by anryo
Max3,0
 
Mis Saab 2010
Üldiselt neid asju vaadates sel ja eelmisel hooajal, saab mulle üha selgemaks, et tänase drag-i kõige suurem allakäigu põhjus on mustad toonid ja mega pessimism. Ühed kiruvad, teised nõuavad muutust millele vesi peale tõmmatakse ja kolmandad on rahul sellega, et asi täije kakaga alla mäge vurab ja kiidavad takka.

Kuna olen ise läbi oma venna mõnda ega selle teemaga kokku puutund (edu talle) siis ka mina ei suuda ilmselt päris hästi näha, kuidas see jama kõik väljast poolt paistab neile, kes esimesi mõtteid tahaks mõlgutada selle spordialaga tutvumiseks. Nii foorumites kui ka üritustel on näha, vaid mossitamist ja eemaletõukavat suhtumist. Üha enam tundub mulle, et tulekski lasta sel asjal endiste vedajate poolt hingusele minna hooajaks või kaheks (kaasaravtud BHRA-l)- ja küll siis tulevad kusagilt need uued tegiad, uus suhtumine ja uus hingamine- SEST EGA MAAILM TÜHJA KOHTA EI SALLI :)
See praegune jutt, et eks tule ja tee paremini ja keegi ei sega ja kõik on abiks ja kambas on PullShit!

Neil kes seni on teinud on must masendus peal ja silmakalpid peas ning need uued, kelles oleks ehk potensiaali, tambitakse maasisse ennem kui suu lahtigi teevad või ei julge/taha nad vapsee selle seltskonnaga tegemist teha!!!

"If you keep doing what you're doing you'll keep getting what you're getting."

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
02.10.2009 at 15:57 1 edit. Last edited 02.10.2009 at 22:09 by Max3,0
Raceboy
 
Mis Saab 2010
quote:
anryo:
- ajavõtt
- kogu kohapealne sekretariaat, käepaelad, autoload jms.
- kohtunike arv ja nende tasud
- jne.

Need asjad olid ka Tartu Autoklubi võistlustel olemas.

____________________________
www.vems.ee
02.10.2009 at 16:17
gets
Mis Saab 2010
quote:
SeppSepp:
JA selles ma olen ka 101% kindel,et väiksema raha eest oleks tsikleid rohkem kui oli seda sellel aastal klassis.

Käesolevaga teen ettepaneku tõsta tsiklite osalustasu kahekordseks :D.

Aga tõsisemalt ka. Mina ei kurda küll BHRA tegevuse üle. Toimib ju? Vaevalt nad seal kamaluga raha taskusse ajavad ja kõige peale vilistavad. Tegu ikka entusiastidega, kes pigem seisavad ala, kui kasumi eest. Ja kui nad ka mingi kopika teenivad oma asja ajades, siis jube kõva ju. Iga mees nii ei oska.

Korraldamise koha pealt pakun, et järgmine aasta jäetakse lihtsalt ära ülearu edevused nagu tribüünid ja mõned muud mugavused ja peetakse sõidud ikka ära. Eks pärastpoole paremal ajal tulevad mugavused jälle tagasi, nagu igalpool mujalgi.

Tartu võistlustel pole teab-mis palju käinud, kuid pakun, et seal tegu pigem sõitjale orienteeritud üritusega? Seepärast ka hea vastukaja võistlejatelt. Kui küsida keskmise pealtvaataja, mitte suure fänni käest, siis võib vastus hoopis EMV ürituse kasuks olla. Ja neid keskmisi või vähem keskmisi pealtvaatajaid on fännidega võrreldes suur enamus.

Ei usu, et võistlejaid veel vähemaks jääb. Samad näod on ikka platsis. Võibolla tuleb lihtsalt aasta-paar läbi ajada olemasoleva tehnikaga ja enne järgmisi uuendusi vähe kosuda. Vaadake kas-või Erkkit.
02.10.2009 at 16:33 1 edit. Last edited 02.10.2009 at 16:35 by gets
SeppSepp
Mis Saab 2010
quote:
anryo:
Siin sa eksid - selle asja nimi on PALJU VÄIKSEMAD KORRALDUSKULUD, mille tõttu jääb auhindadele rohkem raha. Mõtle selliste (kallite) märksõnade üle nagu:
- print- ja TV-reklaam
- kajastus hiljem TV's
- ajavõtt
- kogu kohapealne sekretariaat, käepaelad, autoload jms.
- kohtunike arv ja nende tasud
- jne.


see kõik oli ju ka tartukatel olemas va hilisem kajastus.

Iga osaleja tõi tartukatele 300eeki 1500asemel. Kuidas jääb neil auhindadele rohkem raha kui 60 osaleja pealt tuleb neile 18.000eek ja eestikate etapil tuleb 60 osaleja pealt 90.000eek
02.10.2009 at 17:37
Tank1
Mis Saab 2010
Jätke vähemalt pealtvaatajatele tribüün alles. Esialgu tuleb tribüünile jäädagi. Nobeda auto ehitamine lükkub jälle edasi.Osalt ilmselt käesoleva teema tõttu. Ei saa relakat kätte võtta-ei tea ju kuhu suunas tohib lõigata.Ja nii iga aasta. Dragi on korraldatud nii mõnigi aasta, stabiilseid reegleid pole siiamaani ja ilmselt vist ei tule ka. Ja kui tuleb,siis järgmine hooaeg muudetakse kellegi egolaksu pärast midagi jälle ära.
Muidu eelkõnelejal huvitav märkus.Meibi keegi vastab.

____________________________
different day,..... shit
03.10.2009 at 15:52
KaroK
Mis Saab 2010
Streetman klassi mitte lubada EMV etappidele !


Põhjendus :

Streetmani autod on aeglased.
Juhid ja sõidukid on tundmatud.
Kõik käivad seal lihtsalt "oma aega teada saamas", mis ei ole EMV etapile kuidagi kohane.

Väljavõte reeglitest.
7. Streetman-klassi sõiduk peab olema tänavasõidu kõlbulik sõiduk, mis vastab kõikidele BHRA tehnilistele nõuetele ja reeglitele (läbib BHRA tehnilise ülevaatuse), lisaks on tal kehtiv tehniline pass (väljastatud ARK poolt) ning kehtiv tehniline ülevaatus (ARK), sõitja peab omama kehtivat juhiluba.

Kehtiva ülevaatuse saamiseks peab Eestis auto olema modifitseerimata või peab olema ümberehitus ARK'ga kooskõlastatud ja vormistatud.
Modifitseerimata auto 1/4 miili aega võib vaadata näiteks aadressilt http://carfolio.com/specifications/.



Tribüün võiks jääda, kasvõi lisatasu eest teistvärvi käepealaga.
04.10.2009 at 14:00
valge
 
Mis Saab 2010
No inimene kes esimest korda tuleb ntx B klassi sõitma ei pea ju olema ka tuntud?
Või peab kellegiga mingi aeg sõbrunema.

____________________________
Chevrolet Camaro z28 ´83
04.10.2009 at 15:02
partel
  
Mis Saab 2010
Lihtsalt infoks, et lisaks know-how'le ja rahale on vajalik ka aeg. Aeg võib olla piirav tegur.

Näiteks, kui Erkki ja mina teeksime asja täiega, siis konkurentide shansid on ju:

Hehe, hehe, heheeheehehee! :)

Samas tuleb ikkagi arvestada, et Erkki finatseerib kogu püha üritust. Kes maksab tellib ka muusika. Kuna Erkkil on ka teised huvid, siis drag race tulemus on null või selle lähedane.

Mis rahasse puutub, siis minu arvates ei tohi latti alla lasta, osalejatete kohustus on hankida sobiv raha.

Kes tahab saada Eesti Meistriks, siis peab ka vastav eelarve olema, või erandina väga osav olema.



____________________________
_
04.10.2009 at 21:35
rivo09
Mis Saab 2010
quote:
partel: Lihtsalt infoks, et lisaks know-how'le ja rahale on vajalik ka aeg. Aeg võib olla piirav tegur.

Näiteks, kui Erkki ja mina teeksime asja täiega, siis konkurentide shansid on ju:

Hehe, hehe, heheeheehehee! :)

Pead sa silmas ,et konkurendid ainult naeraks tehtu üle ???
05.10.2009 at 14:53
gets
Mis Saab 2010
Kõik tiimid teevad dragi praegu Eestis suhteliselt hobikorras. Seega, kui ükskõik, milline tiim teeks asja täiega, poleks teistel mingit šanssi.
05.10.2009 at 15:37
kala85
Mis Saab 2010
quote:
partel: Lihtsalt infoks, et lisaks know-how'le ja rahale on vajalik ka aeg. Aeg võib olla piirav tegur.

Näiteks, kui Erkki ja mina teeksime asja täiega, siis konkurentide shansid on ju:

Hehe, hehe, heheeheehehee! :)

Samas tuleb ikkagi arvestada, et Erkki finatseerib kogu püha üritust. Kes maksab tellib ka muusika. Kuna Erkkil on ka teised huvid, siis drag race tulemus on null või selle lähedane.

Mis rahasse puutub, siis minu arvates ei tohi latti alla lasta, osalejatete kohustus on hankida sobiv raha.

Kes tahab saada Eesti Meistriks, siis peab ka vastav eelarve olema, või erandina väga osav olema.


Kahju tõesti,et sa mitte kuidagi ei saa ennast teostada ja tõelist looma enda sees pead hoidma,ning ei saa seda oma internetist loetud kogemustega maailmaparimat mootorit kokku panna ja sis otse usasse minna,ning näidata kes on maailma parim tiimi pealik :D
kui sa ise oma rahakottiga midagi peale sierra ülalpidamise ei tee,siis muidugi hea öelda,et tasud olgu kõrged.
Oleks ma su boss oleks mul küll veitsa imelik kui mingi iga nädala tagant tuleb jälle mingi enda kõvatamise lause,aga no kui keegi teine ei kiida siis peab iseennast kiitma ja kõvaks tegema ju.
Teistele sry ot pärast!
loodan,et 2010 hooaeg ikka tuleb ja korralikum kui see aasta



____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

06.10.2009 at 00:34
wirx
  
Mis Saab 2010
quote:
anryo:
quote:
SeppSepp: 5 punkti läheb tartu autoklubile. osalustasud olid 5 korda väiksemad ja auhinnalaud oli selline,et terve kõikide eestikate etappide auhinnalaud ei suutnud yletada seda mida pakkus yx 300eegise osavõtutasuga võistlus.Selle asja nimi on vist TAHTEJÕUD ja SOOV teha midagi, mitte ainult saada midagi.

Siin sa eksid - selle asja nimi on PALJU VÄIKSEMAD KORRALDUSKULUD, mille tõttu jääb auhindadele rohkem raha. Mõtle selliste (kallite) märksõnade üle nagu:
- print- ja TV-reklaam
- kajastus hiljem TV's
- ajavõtt
- kogu kohapealne sekretariaat, käepaelad, autoload jms.
- kohtunike arv ja nende tasud
- jne.
Kui jätkata suunda, et EMV on mõeldud ainult proffidele, siis milleks raisata sadu tuhandeid TV ja suurte print reklaamide peale? Püüate üritusele 100-200 lihtsurelikust inimest juurde, ülejäänud nagunii teavad, et toimub ja tulevad ka ilma kalli reklaamita kohale. Investeerige see raha parem auhindadesse ning kohale tuleb kindlasti nii mõnigi kiire ja põnev auto välismaalt, mis omakorda meelitab need mõnisada inimest kohale. Või siis vähendage piletiraha ja osalustasusi reklaami arvelt, lõviosa Eestimaalasi nagunii teab, mis on kiirenduse võistlus ja arvatavasti on nad ka mõned korrad käinud kohal, aga ju on pidanud pettuma, et ei ole enam selliseid rahvamasse nagu kunagi Rockrace aegadel oli, ehk siis uus ja huvitav on läbi...
SR Team on suutnud korduvalt korraldada 2000+ pealtvaatajaga üritusi, kordades väiksema piletiraha ning 0 osaluse tasu eest, mingit põhimõttelist erinevust ei ole BHRA korraldatava kiirendus üritusega, peale selle, et autod on aeglasemad ja võistlejaid palju rohkem.


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
06.10.2009 at 01:06
Max3,0
 
Mis Saab 2010
To Wirx

quote:
lõviosa Eestimaalasi nagunii teab, mis on kiirenduse võistlus ja arvatavasti on nad ka mõned korrad käinud koh


Mul on sulle seda väga kurb öelda aga sa eksid rängalt. Pigem on lõviosa endiselt seisukohal, et tegemist on suvaliste rullnokkade öise kihutamisega seal kus parasjagu kokku saadi.
Nii muide arvas ka alles eelmisel kevadel seltskond müügipealikke, kes meitemaal kuulsat Corvette brändi müütavad :) -Olin hämmingus kui nood pidasid BHRA-d ja EMV-d nö. pemmimeeste
suva mõõduvõtuks ja küsisid, et mis pistmist on üleültse ja ajalooliselt Corvettel kiirendusspordiga :O -pidin pikali kukkuma!!! Vette bränd pidi olema kõrglassi ärinoortele, kes porge asemele alternatiivi
otsivad ja vette juured ikka lugupeetud sportautona ringrajal pidid olema...Mitte, et ma vaidleks vastu, et viimane vette rajal kõva kärbes ei oleks aga no kamoooooon...

Ühesõnaga lobitööd on teha navaaalom, ennem kui saab rääkida lõviosast Eestimaalastest!

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
06.10.2009 at 09:01 1 edit. Last edited 06.10.2009 at 09:01 by Max3,0
Jesper
 
Mis Saab 2010
Massive OT, aga neil müügimeestel ei ole siis õigus või? Targemad ehk täpsustavad, aga minuarust on nende vastus üpriski täpne läbilõige Corvette'i marketingist läbi aegade.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.10.2009 at 11:45 1 edit. Last edited 06.10.2009 at 11:47 by Jesper
partel
  
Mis Saab 2010
Corvette on muuseas sportautona Pro Stockis keelatud, Pro Modi algusaegadel oli Oddy/Hahni C4 "Black Mariah" legendaarne rekordipurustaja, seejärel olid '63 ja '53 suht levinud.

See selleks.

Minu arvates on küsitav seos reeglite, osalustasude, auhindade ning osavõtjate arvu vahel. Et kui teha "õiged reeglid", tasuta osalemine ja suured auhinnad, siis tuleb võistlejaid nagu murdu.

Reeglimuudatused vast otseselt kedagi rahakamaks ei tee. Võib-olla tulebki esimene kord neid, kes muidu ei ole osalenud, aga siis selgub kiiresti, et ikka ei ole konkurentsivõimelised, midagi lendab õhku, et on ka muud kulud peale osalustasude jne jne. Lihtsamast lihtsam on mingi ettekääne virisemiseks ja mitteosalemiseks leida.

Ainult neil on ettekujutus olemas, kes on ise terve hooaja osalenud. Kõik need "kui oleks õiged reeglid, siis oleks kindel osaleja" võiksid seda ka tõestada. Sõitku IGA etapp Streetmani, Bracketit või kui ego kannatab, siis vastavat klassi. Siis vaatame kes on kes.

Reaalsed võistlejad juba võistlevad või ehitavad arvestades olemasolevaid reegleid. Kui hakata päevapoliitiliselt põlverefleksidena reegleid muutma, siis võivad ka need vähesed kaduda.

Igasugune tõsisem programm on ikka mitme aasta ettevõtmine, mille raudne eeldus on reeglite stabiilsus.


____________________________
_
06.10.2009 at 13:41
tmac
 
Mis Saab 2010
Lahendus on ka see ,et kui tartu võistlused jäävad ja suudetakse luua mingi alternatiivne karikasaro ,siis tuleb lihtsalt vaadata kuhu tee suundub. Kui EMV suudab ellu jääda olemasolevate või kergelt moditud reeglitega ja suudetakse hoida ka nö. "igamehe dräägi" kultuuri igasugu väiksematel üritustel, siis peaks kõik häppid olema.

Pärtel Eheheheheheheheeee ,aga Laurit te võita ei suutnud ja ma ei näe ,et keegi sealt tiimiks kusagil väidaks ,et nad sisuliselt võitmatud oleks. Krt Erkkist on kahju ,et tal siuke delavaja baba tiimipealik on

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
07.10.2009 at 18:28
vlzman
 
Mis Saab 2010
Tekkis veidi teistsugune küsimus. Usaraua omanikke on dragil aina vähemaks jäänud. Palju üldse siinse foorumi liikmetest mõlgutab mõtet mõnel järgneval hooajal võistlustest osa võtta?
Ma ei pea silmas ainult outlaw bigblock'i omanikke vaid ka bracket ja miks mitte C või streetman klassi potensiaalseid väisajaid. Võimalikke 12 sekundi sõitjaid peaks ju nii mõnigi leiduma, kuhu kõik kadunud on? Usaraua ehitamine peaks ju majanduslikult odavam olema kui riisikas+turbo projekt???
Või orienteerub enamus rauaomanikke dragi poolt kruiiside poole?
kristohd, gsinut, hunt, levo, mõni kiire camaro või muu auto....anybody???

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
07.10.2009 at 21:47
hunt
 
Mis Saab 2010
Hunti järgmine aasta kindlasti pole.

Mingid mõtted on kogunenud järgmise 11,51 sõitmisvõimelise auto ehitamiseks, aga kui jumal annab, siis 2011.

Kiiremate autodega ei kavatse tegeleda, kuna mul pole team'i.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
07.10.2009 at 21:56
charger
Mis Saab 2010
No kui flashtuneri ja dynoga natuke tööd teha, siis tuleks ikka tulemusi kontrollima :rolleyes
07.10.2009 at 22:02
Gunn
Mis Saab 2010
quote:
tmac: Pärtel Eheheheheheheheeee ,aga Laurit te võita ei suutnud ja ma ei näe ,et keegi sealt tiimiks kusagil väidaks ,et nad sisuliselt võitmatud oleks. Krt Erkkist on kahju ,et tal siuke delavaja baba tiimipealik on

Justament!
Mul on sügav austus nii Erkki kui Pärtli vastu, kuid Pärtel, sõnadega ei tasu üle oma varju hüpata.
Tean et Pärtel hakkab nüüd rääkima, et "oleks me asja täiega teinud" jne, kuid loevad tulemused mitte jutt. Tulemused on au ja kiitust väärt 101% ning tuleb tunnistada et olete vaieldamatult ühed parimatest, kuid mitte ainsad.
Ei midagi isiklikku.
Parimat!!!
07.10.2009 at 22:04
jungle
 
Mis Saab 2010
quote:
vlzman: Tekkis veidi teistsugune küsimus. Usaraua omanikke on dragil aina vähemaks jäänud. Palju üldse siinse foorumi liikmetest mõlgutab mõtet mõnel järgneval hooajal võistlustest osa võtta?

Päris kindlasti tulen tagasi sõitma. Eelmist autot ehitasin üle kolme aasta. Praegust olen teinud varsti kaks aastat ja aasta-kaks läheb veel, olenevalt MASU'st.

Autot ei ehita ühegi klassi järgi, välja arvatud, et 10.5" rehv peab ära mahtuma. Muidu tuleb selline nagu endale kõige rohkem meeldib - väga kiire street/strip. Kui asi valmis siis vaatab, mis klassi parasjagu sobib. Eelmisega vedas, olin konkurentsivõimeline, vast veab sellega kah ...

Ma olen hetkel olemasolevate klassidega üldjoontes rahul - ABC klassid 10.5" rehv, PS ja OL spetsmasinad.

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
07.10.2009 at 22:45 1 edit. Last edited 07.10.2009 at 22:47 by jungle
tqhq.ee foorum : Üritused : Mis Saab 2010   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.