register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PayPal süsteem   1 2 3 4 5  
Poster Message
wagoneer
PayPal süsteem
Muusesas peale seda kui neile lingi saatsin SEB-panga vastava teenuse kohta ja panga kinnituse,et kaardid on minu kontoga seotud. Võttis Paypal ühendust ka SEB-iga ja uuris asja :) Seda siis ütles mu haldur SEB-ist ja uuris,et mis käki ma küll kokku olen keeranud nüüd :D :D (seda naljaga pooleks muidugi)
Igaljuhul tundub,et see virtuaalkaardi asi on suht vähe levind maailmas ning suht uus asi ka Paypali tegelastele.
Samas nagu ütles ka SEB-i inimene,ei saa Paypal otseselt keelata virtuaalkaardi kasutamist kuna see on rahvusvaheliselt aksepteeritud maksekaardi vorm(pangainimese suust kõlas see kuidagi keerulisemate terminitega :D). Ehk nad peavad olema suutelised vastavalt mingitele(väga peen jutt panga tegelase suust) lepetele asja ikkagist kontrollima. Kui mina ikka ei taha omale muud kaarti siis ei saa nemad mind selleks sundida.
Aga eks nad saavad justnimelt peetida selle turvariski kahtlusega.
Igaljuhul on positiivne asja juures,et Paypal asja selgeks tegi endale nüüd loodetavasti.
Enda närvide huvides(et midagi head ostmata ei jääks) peaks siiski tegema mingi kaardi kuhu siis vajadusel raha kanda.

Siit ka küsimus. Mis pangad pakuvad eraisikule sellist kaarti, mis oleks aksepteeritav ka krediitkaardina??



____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
25.11.2008 at 14:36
Fog
 
PayPal süsteem
quote:
wagoneer: Siit ka küsimus. Mis pangad pakuvad eraisikule sellist kaarti, mis oleks aksepteeritav ka krediitkaardina??
Kõik pangad.

Tegemisel juhindu järgnevast:
1. päevalimiit miljon.
2. kuulimiit miljon.
3. krediidilimiit nii väike kui võimalik(4k hansas).

Kui vaja maksta, siis enne "kuhi peale" kaardile, siis makse.

Nii talitades riskid suvalise krediitkaardipettuse (v.a. oma maksed) puhul vaid selle 4k-ga kuna rohkem raha pole kaardil.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
25.11.2008 at 14:46
_siim_
PayPal süsteem
sampos 0.- kredoga :) oli ju juttu sellest enne.
26.11.2008 at 00:16 1 edit. Last edited 26.11.2008 at 00:19 by _siim_
margus61
PayPal süsteem
Üritan siin edutult oma esimest PayPali makset teha. Lähen e-Bay arve pealt otse maksma, login PayPali kontole sisse ja saan vea "Checkout is currently unavailable".

Google juttudest jääb mulje, et ma pole ainuke, kes viimasel ajal sellega maadleb. Soovitatakse küll saata vastav noot PayPalile, et virisejatest kriitiline mass koguneks, maksta otse ja e-Bay väliselt saaja andmed sisse toksida, kustutada arvutist küpsised ja temp failid.

Mida siinsed kogenumad kasutajad kommenteerivad, äkki ise loll? PayPali konto peaks nagu töötama, sain vastava kinnituse pärast emaili ja ülekande toimimise kontrolli.
02.12.2008 at 12:15
hents99
  
PayPal süsteem
Pärast aastaid maksevahendust PayPal`iga, piirati mu konto, mulle teadmatutel põhjustel.

Turvalisuse kaalutlustel mulle seda ei öelda, miks konto on piiratud või kuidas ma saan piirangust vabaneda.

Saatmise/vastuvõtmise limiite mul polnud, nendes asi ilmselt olla ei saa.

Kas võib olla sellest tingitud, et kasutasin liialt palju erinevaid virtuaalkaarte? Ja nüüd seal mingi arusaamatus? Kiri tuli pärast järjekordse virtuaalkaardi lisamist.

Nüüd mõned sajad EUR`id kontol ja ei saa nendega miskit peale hakata.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
22.12.2010 at 19:02
Madlobster
PayPal süsteem
quote:
hents99: Pärast aastaid maksevahendust PayPal`iga, piirati mu konto, mulle teadmatutel põhjustel.

Turvalisuse kaalutlustel mulle seda ei öelda, miks konto on piiratud või kuidas ma saan piirangust vabaneda.

Saatmise/vastuvõtmise limiite mul polnud, nendes asi ilmselt olla ei saa.

Kas võib olla sellest tingitud, et kasutasin liialt palju erinevaid virtuaalkaarte? Ja nüüd seal mingi arusaamatus? Kiri tuli pärast järjekordse virtuaalkaardi lisamist.

Nüüd mõned sajad EUR`id kontol ja ei saa nendega miskit peale hakata.


Seda olen kuulnud jah et pidev kaartide vahetamine lisamine tekitab paypalis probleeme.
Sellised virtuaalkaardid mida meil on võimalus teha on välisilmas müstika. Ise olin inglismaal sellise kaardiga maksmisega püsti hädas olnud. Ainuke asi mida loll pigirull letitaga ütleb on et I need plastic sir. I need plastic sir. Samas kuskil inglismaa kolkakülas olev hotell võttis mu paberitüki rõõmsalt vastu trükkis sealt nr arvutisse ja ütles, et if the bank accepts numbers its okei. Et pole mul plastikut vaja sest magnet riba peale on nagunii salvestatud need samad numbrid ja pole vahet kas trükin need ise sisse või tõmban lugejast läbi. Aga see on hirmus erand. Saksamaal samamoodi saad ainult bensukates kaardiga maksta mujal vahitakse lolli näoga otsa.
Soovitan saata seletus ja mingi ingliskeelne panga link selle kohta. Usun et raha ei kao kuskile sul sealt ja mõningase selgituse järel on võimalik uuesti kasutada.
22.12.2010 at 19:38
viplala
PayPal süsteem
Raha peaks saama oma krediitkaardile, paypal'ilt tagasi ikka kanda.
22.12.2010 at 20:25
hents99
  
PayPal süsteem
Katkestatakse tagasi kandmine ja kasseeritakse 2€ :)

Ootan veel mõnda vastust neilt, üks inimene sealt oli veidi lootustandvam, kui enamus.
Kuigi vastused on suht nigelad, stiilis et konto on piiratud, sest konto on piiratud.


Kas kellelgi on umbkaudu sama mure lahenduse saanud?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
22.12.2010 at 20:55
tfr
 
PayPal süsteem
See siin on üks päris tore sarnase ürituse kirjeldus, mis isegi õnnelikult lõppes.

Ja siis on terve samasugustele probleemidele pühendatud sait nimega paypalsucks.com :)
22.12.2010 at 21:01 1 edit. Last edited 22.12.2010 at 21:01 by tfr
Peeter82
 
PayPal süsteem
Ja mis põhjusel ei muretse inimene endale ühte korralikku krediitkaarti ja peab nende virtuaalidega jebima?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
23.12.2010 at 09:54
Lowrider
PayPal süsteem
Ei viitsi mingeid über-lepinguid teha pangaga, üldse hoian pangast eemale. Virtuaalkaardi tegemine on lihtne, vajutad internetis paari nuppu ja maksad 10 krooni teenustasu ja ongi kuuks ajaks kaart olemas.
23.12.2010 at 09:56
Jesper
 
PayPal süsteem
PayPalis ongi nii et "konto on piiratud sest konto on piiratud", kuna kogu riski ja fraudi analüüs käib automaatikaga ning klienditoele põhimõtteliselt ei tutvustata aluseks olevaid põhimõtteid - nad ei taha potentsiaalsele petisele anda juhtlõnga kätte, stiilis et "paranda nüüd see asi ära oma tegevuses ja tegutse edasi". Nõme kui nende hammasrataste vahele satud, aga firmana on see poliitika neil võimaldanud ellu jääda ja suureks kasvada, erinevalt teistest samal ajal alustanutest.

Seal on see Eesti ja USA ärikultuuri erinevus, viimases sellist asja nagu JOKK eriti ei tunnistata, kui sul on varga nägu peas siis sind peetaksegi vargaks, eriti kui välismaalt pärined. Seega vutt-vutt panka ja krediitkaart tasku.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.12.2010 at 10:43 1 edit. Last edited 23.12.2010 at 10:44 by Jesper
Jarmo
  
PayPal süsteem
PS! Ega ei peagi ju tegema krediitkaarti, toimib ka too krediitkaardisarnane deebetkaart (reljeefsete numbritega, vahe tavalise krediitkaardiga selles, et saad kasutada vaid raha, mis reaalselt arvel on).

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
23.12.2010 at 17:59
alarmees
PayPal süsteem
Swedbank pakub toda deebet-krediitkaarti vaid firmadele või on miskit vahepeal muutunud?
24.12.2010 at 11:23
Maik
  
PayPal süsteem
Mina kasutan vahest seda 4k limiidiga krediitkaarti. Ise paned raha peale ja kasutad seda mis on, vajadusel saad pangakäest 4k juurde.
Reaalselt pole seda kaarti küll vaja olnud,aga näiteks isegi usasse mineku jaoks on vaja seda . (2011 plaanis see)

Aga näiteks soomes võite enamasti oma kaartidega perset pühkida,kasu neist automaat tanklates tuhkagi pole

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
24.12.2010 at 12:28 1 edit. Last edited 24.12.2010 at 12:29 by Maik
hents99
  
PayPal süsteem
quote:
alarmees: Swedbank pakub toda deebet-krediitkaarti vaid firmadele või on miskit vahepeal muutunud?

Jah, firmade kaardid on mul deebet kaardid, mis on krediitkaardi omadustega. St "krediiti" on nii palju, kui raha arvel on ja taga on kenasti 3-kohaline turvanumber.

SEB pakub ka erakliendile sellist Pildikaardi näol, just soovitatigi selline teha.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.12.2010 at 13:43 1 edit. Last edited 24.12.2010 at 13:43 by hents99
kps
 
PayPal süsteem
Endal on praeguseks juba kolm kaarti paypal konto taga aegunud (visa premium), ehk siis kaardi enda kehtivusaeg on lõppenud. Pole mingeid muresid olnud. Samas SEB virtuaalkrediitkaart on pereliikmel blockitud ja nii ongi jäänud, abi polnud kuskilt võtta. Üritasin ka kontot sulgeda, aga see info läks ilmselt korduvalt mutiauku. Sai tehtud uus konto, teine mailiaadress, normaalne kaart ka pereliikmele ja siiani ostab mis mühiseb.

Mis soomet puudutab ja üldse maksmist välisriigis, siis soovitan soojalt pirisejatel ka info juurde lisada kaardi tüübi või liigi kohta, millega on muresid. See niisama targutamine ei aita siin teemas. Endal olnud visa golde ja hetkel visa premium ja nii palju kui ringi rännanud pole mul olnud mitte ühtegi muret. Ning 5 eeguse ego kaardiga ei tuleks mul üldse pähegi toriseda :)

Edit: üks asi meenus veel. Paypal on veel suhteliselt normaalne igasugu kontroll summade liigutamisega. Endal küll hetkel puudub topelt krediidifunktsiooniga kaardid, aga kel võimalus see hankigu pigem paypali jaoks krediitkaardi funktsiooniga deebet. Kui aga läände reisima minek, siis pigem krediidilimiidiga eraldi kaart kontroll broneerimiste jaoks. Endal on suht kehvi kogemusi, kus reisil olles bronnitakse mitmeks kuuks krediidifunktsioonidega deebetilt viiekohalisi summasid kasvõi hotelli eest, situatsioonis, kus hotelli arved maksis tegelikult asutus, aga kinnitama pidin oma maksejõulisust ikkagi ise kohapeal.

Häid pühi!

____________________________
Worst signature ever!
24.12.2010 at 14:27 1 edit. Last edited 24.12.2010 at 14:36 by kps
Jesper
 
PayPal süsteem
Jah jah muidugi, teeme selleks et Amazonist kord-paar kuus 200 kroonise raamatu saaks osta endale VISA Goldi, kuumaks 50 eeku. Ja siis kui juhuslikult on vaja kulutada kaardiga korraga rohkem kui kuupalga jagu, siis nutame verd, sest kaardile raha juurde kanda ei saa :finger

Majanduslik mõtlemine Eesti moodi, kogu raha pangale sätendava klaashelme eest, hea diil.

Peale selle ma olen suhteliselt kindel, et tehniliselt pole seal vahet, mis värvi kaart on. Ega Goldi jaoks ei tule mingist a'la Pyhänummivuori automaattanklast eraldi kuldset traati Swedpanga keskarvutini, et saaks tekkida olukord kus üks kaart töötab ja teine mitte. Pigem see virtuaalkaart lihtsalt paistab PayPali poolelt välja nagu skämm, et mingi tüüp justkui varastab iga kuu kaardi ja seob selle oma kontoga vms.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.12.2010 at 15:12
kps
 
PayPal süsteem
Minu jutt polnud suunatud nendele, kes tahavad korra elus kõvaks ajada ja kah "käe paypal'is" valgeks saada amazonist tikutopsi ostes. Pigem leidku sõber, kes on rohkem asjaga kursis ja nende eest soovitud asja ära tellib. Ehk siis minu jutu point on see, et kelle jaoks on see 50 või minupärast 100 eeku kuus kaardi kasutamise eest kallis, siis järelikult pole asja ka lääne poolt asjade soetamisele mõtlemiseks, sest kui korra aastas kasutada, siis soetatava asja + transa hind versus kaardi hoolduskulu pole proportsioonis. Need kes viie ja kuuekohalisi numbreid liigutavad, need ei tule siia teemasse üldse sõnagi võtma ja naeravad hetkel vaikselt pihku teemat lugedes :P.

Ja muide, kõige odavam endise hansapanga deebetkaart, millele vist ilu jaoks oli "visa" silt külge kleebitud, oli tõesti läänes ka endale suhteliselt abitu variant ja paypali jaoks täiesti kasutamatu asjandus iseenesest mõistetavalt ;).

____________________________
Worst signature ever!
24.12.2010 at 15:46
hents99
  
PayPal süsteem
Sorri tõesti, et teemat jätkasin. Palun vabandust :hail
Kuuekohalisi summasid tõesti ei liiguta.

Eks tagantjärgi tarkus ongi täppisteadus.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
24.12.2010 at 15:53
Jesper
 
PayPal süsteem
Jah, vabandan ka, et hommikuti kuuekohalisi summasid ei liiguta nagu õiged bisnese mehed :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
24.12.2010 at 19:40
Märt
PayPal süsteem
Neil kuldsetel kaartidel on poogitud juurde igasugu muid meeldivaid asju, mis kannatab ära kasutada, siis on midagi selle 50ne eegu eest saadud kah.

Seebi pangal on deebet ka krediidi plastikule tehtud ja saab kasutada moodsamates välisriikides ja elektroonilise maksmise punktides edukalt. Kui tõesti on palju ja pisikest ostmist, siis kannataks ikkagi mõelda eraldi kaardile väiksema liimidiga. Pärast vähem muretsemist :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
24.12.2010 at 20:23
PTC
  
PayPal süsteem
PayPal'l pole vahet kas tegu Gold/Classic/Standard vms kaardiga - juhul kui kaardi väljastaja on PayPali poolt tehtavale kontrolltehingule positiivse vastuse andnud on kõik OK ka PayPal jaoks. Asi mis neil ilmselt mingi punase tulukese põlema paneb on see kui konto omanik liiga tihti kaarte vahetab (mis on muidugi virtuaalkaardi puhul probleem) - sest selline tegevus võib viidata pättusetele.
24.12.2010 at 21:44
Peeter82
 
PayPal süsteem
quote:
Jesper: Jah jah muidugi, teeme selleks et Amazonist kord-paar kuus 200 kroonise raamatu saaks osta endale VISA Goldi, kuumaks 50 eeku. Ja siis kui juhuslikult on vaja kulutada kaardiga korraga rohkem kui kuupalga jagu, siis nutame verd, sest kaardile raha juurde kanda ei saa :finger

Majanduslik mõtlemine Eesti moodi, kogu raha pangale sätendava klaashelme eest, hea diil.

Peale selle ma olen suhteliselt kindel, et tehniliselt pole seal vahet, mis värvi kaart on. Ega Goldi jaoks ei tule mingist a'la Pyhänummivuori automaattanklast eraldi kuldset traati Swedpanga keskarvutini, et saaks tekkida olukord kus üks kaart töötab ja teine mitte. Pigem see virtuaalkaart lihtsalt paistab PayPali poolelt välja nagu skämm, et mingi tüüp justkui varastab iga kuu kaardi ja seob selle oma kontoga vms.

Oma lollust ei pea valjult kuulutama. Mina tegin näiteks Nordeas sellise krediitkaardi, mille kasutamine maksab mulle null krooni. Kuumaksu pole ja seni kui mul arvel raha on, pole ka intressi.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
25.12.2010 at 12:15
Jesper
 
PayPal süsteem
No kodanik kps leidis ju, et sellise vaese inimese kaardiga, millel kuumaks 0.-, ei tohiks siin teemas üldse sõna võtta :) Mul endal on ka sarnase loogikaga kaart, aga SEB-ist.

Anoh loll olen ma nii või teisiti, seda pole tarvis eraldi tõestama hakata.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
25.12.2010 at 14:11 1 edit. Last edited 25.12.2010 at 14:13 by Jesper
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PayPal süsteem   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.