register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist   1 2 3 4  
Poster Message
partel
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Üks huvitav kunst on Filipiinide Eskrima:



Mul üks tuttav tipp-eriüksuslane rääkis, et tal käisid Alfa-poisid külas ja näitasid Eskrima-demo videokassetti.

Pärast võtsid kasseti kaasa tagasi... :)

Ju siis ei kannatanud avalikustamist/kopeerimist. :)


____________________________
_
28.10.2013 at 22:39
Kummipuru
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
partel: Üks huvitav kunst on Filipiinide Eskrima:



Mul üks tuttav tipp-eriüksuslane rääkis, et tal käisid Alfa-poisid külas ja näitasid Eskrima-demo videokassetti.

Pärast võtsid kasseti kaasa tagasi... :)

Ju siis ei kannatanud avalikustamist/kopeerimist. :)


Keda huvitab, siis selle alaga tegeldakse ke Eestis ja täiesti ilma saladuskatteta vähemalt viimased 10-12 aastat... Tõsisele huvilisele võin ka kontakte anda...;)
29.10.2013 at 12:47
kadjakas
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
partel: Üks huvitav kunst on Filipiinide Eskrima:



Mul üks tuttav tipp-eriüksuslane rääkis, et tal käisid Alfa-poisid külas ja näitasid Eskrima-demo videokassetti.

Pärast võtsid kasseti kaasa tagasi... :)

Ju siis ei kannatanud avalikustamist/kopeerimist. :)


Kuidas too tipp-eriüksuslane seda vahejuhtumit üldse mäletab? Kas tõesti jätsid Alfa-poisid tema mälust selle videovaatamise kustutamata? Või trumpas ta nad lihtsalt üle ja söötis kustutamisel ette mõne ebavajaliku faili? Pagan, a äkki need Alfa-poisid olid hoopis Beetast saadetud diversandid ja näitasid tipp-eriüksuslasele miskit porri Eskimo-filmi asemel...
Sellest võiks eraldi teema teha.
29.10.2013 at 17:04
MiL472
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
partel: Üks huvitav kunst on Filipiinide Eskrima:...

Selliste asjadega on paraku nii, et [nagu ühes kodumaises kahevõitlusalade foorumiski on läbi tuliste vaidluste selginenud] igasugu tsiu-tsiu-näu "võitluskunstide" asjapulgad saavad tavalises kakelungis MMA-meestelt lihtlabaselt molli.

Võitluskunst ongi kunst, need demod on seal veerandi jõuga ja ei näita mis juhtuks siis, kui vastu satuks maksimaalset jõudu kasutav, ettearvamatult käituv vastane.

Kes viitsib otsida, siis YT-st leiab piinlikke videosid stiilis "idamaine-meditatiivne-võitluskunst vs MMA".

Algse teema juures paelub mind pigem küsimus, kas tõesti on meie seas kretiine, kes sõidavad ringi, kilerull ja aerosoolid pagassis, ja otsivad, silm punnis peas, et saaks kellelegi "ilgelt vaimuka" nalja visata?


...offtopic on viimasel ajal siin üsna regulaarne nähe, peab mainima :)

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
29.10.2013 at 18:37
DevilDeVille
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
MiL472: ...offtopic on viimasel ajal siin üsna regulaarne nähe, peab mainima :)

Minumeelest va täiuslik ohvtopik ainult kogunebki, autodest ja nendega seonduvast on ilmselt kõik juba ära räägitud :D


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
29.10.2013 at 19:35
partel
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Heh, oleme ju mitmekülgsed isiksused! :)

Muidu, et mu mainitud eriüksuslane ütles, et kõigepealt tuleb käia "lihtlabases" jõusaalis, mis tuleb kasuks igas vanuses.

Ja ka mootorite/autode puhul olen aru saanud, et "lihtne vundament" peab korras olema. Põhiasjad, lihtsad asjad siiski töötavad! :)


____________________________
_
29.10.2013 at 23:20
rai
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
partel: Heh, oleme ju mitmekülgsed isiksused! :)

Muidu, et mu mainitud eriüksuslane ütles, et kõigepealt tuleb käia "lihtlabases" jõusaalis, mis tuleb kasuks igas vanuses.

Ja ka mootorite/autode puhul olen aru saanud, et "lihtne vundament" peab korras olema. Põhiasjad, lihtsad asjad siiski töötavad! :)

Ohvtopiku jätkuks mida aeg edasi, siis üha enam tekib minus veendumus, et sinu vundamendiga on küll midagi lahti. Palun ära nüüd solvu sa peaksid oma tunnustusvajadusest kellegagi rääkima...
30.10.2013 at 00:31
partel
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Tunnustusvajadus ???

See näitab vast ebakindlust ja kõhklust...

Minu puhul siiski teiste positiivne arvamus on mõistagi tore, aga mitte hädavajalik.

Samas minu üle otsustamiseks peab ise ikka päris tasemel olema...

Tähtis on see, et ma iseendaga rahul olen. Ja oi kui palju on selleks pidanud tööd tegema...

Kui ma oma arvamust ja kogemusenatukest jagan, on see ikka pigem "heategevus" kui tunnustuse kerjamine... :)

Samas muidugi kui ma "normaalsete inimestega" hakkan võimsatest ja kiiretest autodest rääkima, siis pilgud on sageli üsna imelikud! :)


____________________________
_
30.10.2013 at 07:04
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.